You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Elysia!!

Autor Wiadomość
Vama Satin
Cockroach
*

Level: 2

Reputacja: 0

Elysia!!
Cześć Pisze tutaj swój temat ponieważ bardzo dziś się wkurzyłem.
Jamohalco Timija moim zdaniem gość jest spoko. miły i fajny..
Żeby dojść do gildi na elysi to trzeba spełniać taki warunek nie można uzywać bota.
Dzisiaj około godziny 10 ;30 zaczołem sobie expic. pytałem sie typa o tam pare rzeczy odpisywał mi normalnie na luziku i dziękowałem go .i napisałem mu ze lece coś podexpic. i nie bede odpisywał bo chce miec ciesze jak expie..

Ja expiłem fajnie mi się expiło wolne respy itp.. i kumpel na elysi 90 ms. zaczoł coś tam pisać do mnie co tam czy bede grał z nim na mainie ja powiedziałem mu ze gram na elysi na rooku!!! i się zagadałem z nim i expiłem. i nie patrzyłem czy ktoś tam do mnie pisze czy coś patrze za 10 min .mam wiadomość od pewnego gośćia :Jamohalco Timija

Uzywasz bota .. juz nie bedziesz wogole w RC!!!
Ja do niego pisze nie uzywam wogole bota. anni innych spomagaczy gram uczciwie.. a to nie znaczy ze jak gość nie odpisuje ze uzywa bota.zgasil mnie typ. do końca .. nie odpisywałem mu bo sie zapisywałem z kumplem z rl co gra na mainie..
Po co miałbym uzywać bot jeszcze na rooku!!. Gram sobie dla przyjemnośći nie dla lvl..A on nie moze zrozumiec ze jak nie odpisuje mu to czyli boce..
27-12-2013 17:53:12
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20
Kyron
Zbanowany
Zbanowani

Level: 26

Profesja: Rookstayer
Status: Shackowany

RE: Elysia!!
Acha.

Ale to chyba nie temat na forum.
(Edytowany o 18:00:07, dnia 27-12-2013 przez Kyron).
27-12-2013 17:59:46
Vama Satin
Cockroach
*

Kyron mzoe nie temat na forum ale to jest bezsensu i przez to koniec gry na elysi dojsc do gildi nie moge ponieważ jebany noob mi inno reputacje zjebał .a ja wgl bota nie uzywalem...

Mój cel jest taki zeby być w gildi i expić troszke. ale chyba an elysi nie da sie ponieważ 1 typ .. mowi ze ja boce.. nie odpisuje mu i to jest bocenie ? nie .. tylko temu nie odpisywałem ponieważ gadałem z typem innym ...
(Edytowany o 18:16:28, dnia 27-12-2013 przez Vama Satin).
27-12-2013 18:09:28
Lady Ariadna
Redaktor
Redaktorzy

Level: 48

Reputacja: 16

Nick: Ladyariadna
Poziom: 65
Świat: Amera
Status: Aktywny gracz

Kochany Vama.

Bota da się udowodnić - na twoim miejscu pogadałbym kulturalnie z innymi członkami RC i postarał się o ponowne przywrócenie do gildii. Na przyszłość uważaj i czytaj chat (wg. mnie jest to dość głupie, że expiąc nie widziałeś wielkiego napisu whispera ale ok)

[Obrazek: AO1ZKgv.gif]
27-12-2013 18:29:04
Vama Satin
Cockroach
*

Co tu robić??
Myslałem ze spędze czas na elysi fajnie i dojde do gildi ale to jest nie mozliwe poniewaz ja boce niby,,,
jak wogóle ja nie bociłem nigdy w zyciu i nie mam zamiaru.

Lady Ariadna ale co tu mówić jak nikt nie chce do mnie odpisywać przez tą jedna osobe nie zauwazyłem poniewaz zagadałem sie z kumplem i expiłem i patrze za 10 min wiadomości ze niby boce.. jak ja wgl nie boce.. ..nie umiałbym wogole obsługiwać się botem.,.
(Edytowany o 18:35:29, dnia 27-12-2013 przez Vama Satin).
27-12-2013 18:29:59
Stiwi Łonder
Moderator
Moderatorzy

Level: 36

Reputacja: 5

Nick: Fedrix
Poziom: 57
Świat: Efidia
Status: Sporadycznie grający

Radzę uważać na słowa. Wulgaryzmów albo nie używamy wcale, albo je cenzurujemy.

Nie rozumiem sensu założenia tego tematu. Masz prywatną wiadomość, to sobie porozmawiaj z chłopakami z Elysii tam, albo w grze, czy na GG. Nas niekoniecznie fascynuje kolejny odcinek "Trudnych Spraw".

Ty i ja dobrze wiemy w jaki sposób grasz przez całą swoją tibijską karierę, więc może skończ udawać niewiniątko.
(Edytowany o 18:59:37, dnia 27-12-2013 przez Stiwi Łonder).
27-12-2013 18:54:15
Vama Satin
Cockroach
*

Abaros... zrozum to ze nie da sie znimi rozmawiac a po drugie ja mam gdzies te ostrzezenia.. jak ktoś mnie nie obraza to ja nie cenzuruje.. a po drugie inaczejsie nie da rozmawiac z nimi bo nie odpisuja wogole juz. bo niby boce a chuja ja boce.!!!
27-12-2013 18:56:56
Mis Quala
Wasp
*

Level: 39

Reputacja: 12

Nick: Mis Quala
Poziom: 100
Świat: Irmada
Status: Niegrający

lecz się kamil, lecz się!

:ladyariadna: kocha :woona:
27-12-2013 19:03:57
Aurox
Poison Spider
*

Level: 43

Reputacja: 4

Nick: Aurox Rookstayer
Poziom: 47
Świat: Saphira
Status: Czasami grający

Uspokój się i skończ z wulgaryzmami, jak zaczniesz być kulturalny to może z tobą porozmawiają Smile
27-12-2013 20:32:25
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka