You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Inne] Miecz Furii na Tenebrze

Autor Wiadomość
Kyron 0
Niezarejestrowany

Level: 5

8.Book News
[Obrazek: C.png]hyba nikt nie ma wątpliwości, że wrzesień 2014 stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych miesięcy, w całej 15 letniej historii Rookgaardu. Zaczynając od Dawnportu, poprzez przenoszenie nielegalnych przedmiotów na Rookgaard, a kończąc na petycji o usunięcie Wyspy Nowicjuszy... W momencie, gdy ciężko by było o jakiekolwiek zaskoczenie, na oficjalnej stronie fanowskiej Tibiabr.com pojawił się news o legendarnym Mieczu Furii. Zdjęcie jest z pewnością prawdziwe, gdyż zostało one wykonane przez jednego z redaktorów strony i zostało potwierdzone zdjęciami innych graczy. Posiadaczem ów miecza jest gracz Tibia FaviconBeatss Sde z serwera Tenebra co ciekawe z dość nowym kontem i postacią z 8 poziomem doświadczenia...
[Obrazek: 2014-09-23-172249-w36.jpg]
Pytanie brzmi - jak owy miecz dostał się na Wyspę Nowicjuszy? W tygodniu, w którym na Rookgaard wszelkie przedmioty były przenoszone z Dawnportu odpowiedź ciśnie się na usta. Niestety nie jest to takie łatwe, gdyż Miecz Furii nie jest możliwy do zdobycia na Dawnporcie! Nie sprzedaje go żadny NPC, nie zostawia go żaden potwór, nie jest on do zdobycia na wyspie w fizycznie możliwy sposób! Nikt go tam nigdy nie widział! Czy to oznacza, że po 15 latach istnienia wyspy Rookgaard ktoś trafił na płonącą wysepkę i dotknął miecza...? Ciężko w to uwierzyć, jednak odpowiedź może leżeć zupełnie gdzie indziej. W dzisiejszych czasach nie trudno o niedopatrzenie ze strony Cipsoftu... A jaka jest Wasza opinia drodzy Rookstayerzy?...
Kyron Dla: Rookie.com.pl Źródło obrazka: http://tibiabr.com/
(Edytowany o 16:56:58, dnia 22-11-2014 przez PrincessWoona).
24-09-2014 11:07:33
Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20
Lady Ariadna
Mistrz j. polskiego 2017
Redaktorzy

Level: 49

Reputacja: 16

Nick: Ladyariadna
Poziom: 65
Profesja: Rookstayer
Świat: Amera
Status: Aktywny gracz

RE: Miecz Furii na Tenebrze
Osoby z 1 Lvlem na mainie tepło na rooka?

[Obrazek: cw8lXLx.png]
24-09-2014 11:33:30
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
Scientist
Administrator
Administratorzy

Level: 47

Reputacja: 21

Nick: Insane Rookstar
Status: Sporadycznie grający

Albo na Dałna i sobie przeszedł na Ruka.

[Obrazek: Aa32mT1.png]

Gram w Worms Armageddon oraz GTA2 w trybie multiplayer.
Jeśli masz ochotę ze mną zagrać, napisz prywatną wiadomość.
24-09-2014 11:43:55
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
Lady Ch (09-24-2014)
Lady Ch (09-24-2014)
Lady Ch (09-24-2014)
Lady Ariadna
Mistrz j. polskiego 2017
Redaktorzy

Level: 49

Reputacja: 16

Nick: Ladyariadna
Poziom: 65
Świat: Amera

Ale podobno naprawili przerzucanie... A tepłoby go po fixie.

[Obrazek: cw8lXLx.png]
24-09-2014 11:45:00
Niedostępny Lady Ch
Cockroach
*

Level: 8

Reputacja: 6

Nick: Lady Cheerleader
Poziom: 30
Świat: Galana
Status: Niegrający

A może to postać kogoś z Cipsoftu i chcą po prostu narobić szumu? Tak czy siak wiele osób zacznie gdybanie więc po części udał się ten 'skandal'.
24-09-2014 11:48:09
Tejemniczy
Chicken
*

Level: 7

Reputacja: 0

Nie od dziś wiemy, że CipSoft uprzykrza życie mieszkańcom Rookgaardu. Począwszy od limitów w banku, po wprowadzeniu Orc fortecy, gdzie żeby zdobyć Studded legs trzeba się solidnie nagimnastykować, po wprowadzenie kontrowersyjnej wyspy DownPort. Rookgaard odchodzi w zapomnienie, niknie z pamięci nowych graczy. Ale nie ma co się dziwić, ci co postanowili zostać na wyspie nowicjuszy są po części uważani za zbrodniarzy. W oczach CipSoftu przeszkadzamy; dziś już "przeszkadzaliśmy" nowym graczom w zdobyciu 8 poziomu doświadczenia. Ale nie dostrzegali, że istniały grupy ludzi którzy chętnie służyli pomocą, pomagały w trudnych misjach. Teraz pozostaje tylko czekać aż kochany Cip postanowi skasować wyspę Rookgaard. Najgorsze jest to, że DawnPort przypomina tani OTS, niby miasto które nas wita i po wyjściu od razu potwory. Ja się pytam, co się stało z tym klimatem ? Gdzie te wspomnienia, że wyczynem było nabić 50 poziom doświadczenia, a 100 pozostawał długo jako marzenie. Ktoś dobrze tutaj napisał na forum, że nowym graczom kładą wszystko pod nosem. A co jak wyjdą na Mainland i okaże się że trzeba szukać ? Czy wtedy wiele graczy postanowi zrezygnować, ponieważ nie mają czasu na poszukiwanie tylko pragną lvl'ować ? Kolejki na server, czy ktoś jeszcze to zna? Dawniej 60 000 graczy online a teraz licznik nie przekracza 20 000 a czasami nie wychodzi poza 15 000. Nie ma co się dziwić, Tibia upada i łapie się wszystkiego aby się utrzymać. Tylko kosztem nas, kosztem starych graczy pamiętających jeszcze jak Potiony używało się ręcznie. Klimat RPG powoli upada.
(Edytowany o 11:57:06, dnia 24-09-2014 przez Tejemniczy).
24-09-2014 11:55:23
KwazaR (09-24-2014)
KwazaR (09-24-2014)
KwazaR (09-24-2014)
Scientist
Administrator
Administratorzy

Level: 47

Reputacja: 21

Nick: Insane Rookstar
Status: Sporadycznie grający

A może to zwykły fake? Niech wysłannik Rookie wpadnie mu na serwer i każe pokazać : ).

[Obrazek: Aa32mT1.png]

Gram w Worms Armageddon oraz GTA2 w trybie multiplayer.
Jeśli masz ochotę ze mną zagrać, napisz prywatną wiadomość.
24-09-2014 11:56:08
Sir Konina
Rat
*

Level: 11

Reputacja: 2

Nick: Sir Konina
Poziom: 49
Świat: Aldora

Krótko i na temat, CIPSOFT robił, robi i będzie was robił w kakao
24-09-2014 12:47:01
Kyron
Zbanowany
Zbanowani

Level: 26

Status: Shackowany

Up.

Mając wpisaną postać z Rookgaardu pod Twoim nickiem, to Cipsoft również Ciebie je*ie w kakao, czy tego chcesz czy nie.

Kolejny na forum, który gra na Rookgaardzie a wszędzie używa "Was" "Wy".
(Edytowany o 12:55:03, dnia 24-09-2014 przez Kyron).
24-09-2014 12:53:58
MDN'
Rookstayer roku 2017
Redaktorzy

Level: 50

Reputacja: 12

Nick: Mystic Dark Ninja
Poziom: 131
Świat: Pandoria
Status: Czasami grający

(24-09-2014 11:33:30)Lady Ariadna napisał(a):  Osoby z 1 Lvlem na mainie tepło na rooka?

No to zagadka rozwiązana. "Only the humble one may touch the Sword Of Fury". - No i faktycznie, posiada go gracz z 8 poziomem, który był tak skromny, że stracił wszystko, nawet całkowite doświadczenie. Jak widać quest był do wykonania, trzeba było tylko wykonać go w odpowiednim momencie. ;]

W każdym razie nie robi to szału, gdyż na wyspie są bronie z 35 pkt ataku, tylko pytanie - po co taka broń na wyspie, gdzie nie ma potworków jak choćby na Dawnport.

Streamy x Proposal
24-09-2014 13:09:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka