You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Inne] Miecz Furii na Tenebrze

Autor Wiadomość
Kyron
Zbanowany
Zbanowani

Level: 26

Profesja: Rookstayer
Status: Shackowany

RE: Miecz Furii na Tenebrze
Up.

Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile niektórzy robili, by ten Rookgaard nie szedł w złą stronę. I to nie przez miesiąc a przez kilka lat. Może otwórz oczy i nie bądź tak zadufany to zaczniesz zauważać coś poza własną dumą.

Poza tym - powtarzasz się. Po raz kolejny piszesz, że my wszyscy na tym forum zniszczyliśmy Rookgaard. Dodatkowo używając słowa "rookstayerzy" w cudzysłowiu, obrażasz mnie - jako człowieka, który zawsze sprzeciwiał się niszczeniu Rookgaardu przez Cipsoft i organizował wsparcie dla nowicjuszy w postaci Quest Service, nie wspominając już o tym co robiłem na forum przez lata. Obrażasz także wiele innych osób.

Jak dla mnie powinieneś wyjść i przestać pisać głupie posty.

A zdanie buca i tak nigdy nie zostanie zmienione, więc pewnie i tak podetrzesz sobie dupę tym postem.

Powodzenia w dalszym rozmyślaniu nad wszystkimi dookoła.

Bez odbioru
(Edytowany o 21:55:55, dnia 24-09-2014 przez Kyron).
24-09-2014 21:42:37
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20
Washer
Chicken
*

Level: 5

Reputacja: 0

Status: Niegrający

(24-09-2014 21:42:37)Kyron napisał(a):  Dodatkowo używając słowa "rookstayerzy" w cudzysłowiu, obrażasz mnie - jako człowieka, który zawsze sprzeciwiał się niszczeniu Rookgaardu przez Cipsoft i organizował wsparcie dla nowicjuszy w postaci Quest Service

Nie piszę o tym forum, tylko o społeczności którego te forum miało być w założeniach reprezentacją i ludziach o podobnych zainteresowaniach których miało gromadzić.

Nie widzę organizowania "quest service", czy pomocy dla newbie jako argumentu w propozycjach dla zmian po wprowadzeniu Dawnportu. Wyobrażasz sobie propozycję do Cip aby wprowadzili czytelną informację na początku gry ".. możesz także wybrać Rookgaard gdzie zawsze znajdziesz uczynnych graczy, chętnych do pomocy i wyjaśnienia zawiłości gry"? Bo ja po przejrzeniu forum reprezentantów polskiej części "Roookstayerów" nie widzę ludzi którzy takiej roli by się podjęli. (Dla rozwiania wątpliwości na innych forach też nie widzę)

Liberalne podejście do osób napędzających wyścig szczurów w zdobywaniu exp co wiąże się z oszustwem nie jest "sprzeciwianiem się niszczenia Rookgaardu"

Jeśli Cip naprawi wszystkie zauważone przeze mnie błędy, dam Ci linka do filmów z ich prezentacją z datą sprzed paru dni. Zobaczysz.. zrozumiesz.. i po raz kolejny zwrócisz honor...
(Edytowany o 22:15:37, dnia 24-09-2014 przez Washer).
24-09-2014 22:14:21
Kubica
Rat
*

Level: 11

Reputacja: 6

Nick: Kubica von Kyra
Poziom: 120
Świat: Kyra
Status: Usunięty

Nie mogę się doczekać tych filmów, zawsze fascynowały mnie bugi Smile Mam nadzieję że wrzucisz publicznie, jeżeli będą załatane to i tak wszystko jedno, a trochę edukacji przybędzie.
Gdybym obecnie grał (obecnie tylko śledzę strony z czystej ciekawosci) to pewno bym miał myślenia. Wink

[Obrazek: signature.php?character=Myk Myk Disco Polo]
24-09-2014 22:34:09
Niedostępny Advantage
Zasłużony
Zasłużeni

Level: 34

Reputacja: 20

Nick: Crisne
Świat: Celesta

(24-09-2014 22:14:21)Washer napisał(a):  Nie piszę o tym forum, tylko o społeczności którego te forum miało być w założeniach reprezentacją i ludziach o podobnych zainteresowaniach których miało gromadzić.

Nie widzę organizowania "quest service", czy pomocy dla newbie jako argumentu w propozycjach dla zmian po wprowadzeniu Dawnportu. Wyobrażasz sobie propozycję do Cip aby wprowadzili czytelną informację na początku gry ".. możesz także wybrać Rookgaard gdzie zawsze znajdziesz uczynnych graczy, chętnych do pomocy i wyjaśnienia zawiłości gry"? Bo ja po przejrzeniu forum reprezentantów polskiej części "Roookstayerów" nie widzę ludzi którzy takiej roli by się podjęli. (Dla rozwiania wątpliwości na innych forach też nie widzę)

Liberalne podejście do osób napędzających wyścig szczurów w zdobywaniu exp co wiąże się z oszustwem nie jest "sprzeciwianiem się niszczenia Rookgaardu"

Jeśli Cip naprawi wszystkie zauważone przeze mnie błędy, dam Ci linka do filmów z ich prezentacją z datą sprzed paru dni. Zobaczysz.. zrozumiesz.. i po raz kolejny zwrócisz honor...

Zazwyczaj nie wdaję się w tego typu polemiki, jednakże postanowiłem się ustosunkować do tego o czym piszesz.

To prawda, społeczność Rookgaardu zawsze była nieco specyficzna, ze względu na charakter wyspy, znajdowała się także na niej przewaga botterów (jak i na Mainlandzie), jednakże nie w tym objawia się ta specyficzność. Gracze na Rookgaardzie na ogół dobrze się znają, przynajmniej kiedyś tak było, teraz jest to zjawisko występujące w nieco mniejszym stopniu niż kiedyś, dlatego też ludzie często pozwalają sobie na więcej, ponieważ wobec znajomych czasami używane są wyrazy, które osoba trzecia może uznać za obrazę, podobnie jak rzecz ma się w RL, gdzie niekiedy zwrócisz się do znajomego w niezbyt kulturalny sposób. Należy w tym momencie zwrócić uwagę na fakt, że ilość graczy, która gra na Rookgaardzie, a ilość graczy, która gra na głównym kontynencie. Wielkość Rookgaardu raczej nie pozwala na stworzenie strony wielkości Tibiopedii (gdzie ludzie udają, że nie botują). Mimo tego, że społeczność nie była wielka udało nam się w przeszłości zdobyć odznakę Supported Fansite.

Cipsoft nas kupił? - Nie bardzo rozumiem to stwierdzenie. Zrobili Dawnport, jednakże raczej nie mierzyli się z zamiarem stworzenia wyspy, na którą przeniosą się Ci "durni Rookstayerzy".

Co do płacenia absurdalnych kwot za itemy - Jedni palą, inni piją, a inni kupują itemy z gry. Nikt nie ma z tych czynności korzyści w RL poza satysfakcją, a poza tym nikt nikomu w kieszeń i w RL nie powinien zaglądać w internecie.

Odnośnie błędów - Jasne, że ludzie skorzystali z oczywistego błędu. Większość osób nie ma ochoty wyszukiwać innych błędów (tym bardziej, że to wymaga myślenia) lub nie ma czasu, bo po prostu mają inne sprawy na głowie. Ludzie po prostu skorzystali z gotowych rozwiązań, zresztą jak 90% tej gry korzysta z solucji. Żadna nowość. Niestety tak wygląda nasze społeczeństwo, że ludzie nie szukają innych dróg, tylko korzystają z gotowców. Gratuluję wszystkim tym, którym udało się uzyskać cenniejsze rzeczy itd. Nigdy niczego w tej grze nie zazdrościłem i nie mam zamiaru tego robić.

Quest Service, a raczej jego brak - W dzisiejszych czasach quest service mija się z celem. 2 level może zdobyć każdy przedmiot, plecak nie leci. Nie mniej jednak, wielokrotnie byłem świadkiem masowego pomagania ludziom, sam bowiem po to zostałem na wyspie.

Liberalne podejście - Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc liberalne podejście. Jeżeli masz na myśli rozmawianie z osobami, które botują to moim zdaniem nadal masz klapki na oczach, ponieważ wiele osób już dawno zrozumiało, że to, że ktoś botuje nie oznacza, że jest mało inteligentny i z miejsca nie da się z nim porozmawiać. Nie będziemy także na forum banować osób za to jak grają, regulamin jest tak skonstruowany aby ludzie o tym nie pisali, nie mniej jednak nie możemy kontrolować ich sposobu gry - nie ma jak. Możemy karać jedynie rozmawianie i chwalenie się. Wiele osób do teraz reportuje botterów, jednakże tutaj pole do popisu ma Cipsoft, który nigdy nie działał w tej kwestii zbyt efektywnie.
25-09-2014 00:09:04
[-] 4 użytkowników lubi ten post:
Freszol (09-25-2014), Scientist (09-25-2014), Tejemniczy (09-25-2014), Washer (09-25-2014)
Freszol (09-25-2014), Scientist (09-25-2014), Tejemniczy (09-25-2014), Washer (09-25-2014)
Trathos
Poison Spider
*

Level: 29

Reputacja: 6

Nick: Trathos
Status: Sporadycznie grający

I teraz będziecie nawijać znowu do usranej śmierci o tym mieczu, dajcie sobie z nim spokój.

Macie jeden z dwóch bugów jakie znalazłem jeszcze na wyspie. Teraz z tego miejsca przerzucamy Eq.
[Obrazek: 2qwzdlj.png]
25-09-2014 12:38:12
Lady Ariadna
Mistrz j. polskiego 2017
Redaktorzy

Level: 49

Reputacja: 16

Nick: Ladyariadna
Poziom: 65
Świat: Amera
Status: Aktywny gracz

Hahhaha CipSoft nie umi Big grin

Szybko przerzucać co się da bo niedługo pewnie znów naprawią.

Brass Legi - najlepszy arm
Ranger legi - lepsze od brassów dla pali bo cap
Jagged Sword - najmocniejszy miecz
Spellbook - ten na DP ma inny skin

Reszta jest gorsza od itemów które można zdobyć w inny sposób

[Obrazek: erxRpvi.png]
25-09-2014 15:00:09
Wjebik
Rat
*

Level: 8

Reputacja: 1

Nick: Wjebik
Poziom: 18
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurora - Dawnport

Wszystkie itemy mozna brac jak przed update?;d i mozna na rooka brac?

Mateusz Skurvensen dodał notatkę do tego postu 25-09-2014 16:39:25 ponieważ:

https://rookie.com.pl/Thread-Nowe-rarki-...5#pid17345 Zapoznaj się z tym.

(Edytowany o 16:35:01, dnia 25-09-2014 przez Wjebik).
25-09-2014 16:32:04
FFF
Heheszek roku 2017
*

Level: 58

Reputacja: 10

Nick: Votex
Poziom: 50
Świat: Monza
Status: Czasami grający

Nie wszysktie. Tylko niektóre. Panowie nie róbcie offtopu, to jest news a nie jakaś dyskusja.

Edit:
Pytał się go ktoś jak go zdobył?
(Edytowany o 18:15:07, dnia 25-09-2014 przez FFF).
25-09-2014 16:35:04
Wjebik
Rat
*

Level: 8

Reputacja: 1

Nick: Wjebik
Poziom: 18
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurora - Dawnport

raczej na rooka nie mozna tylko dla dawnstayerów
25-09-2014 17:11:06
aronrox
Rat
*

Level: 14

Reputacja: 5

[Obrazek: DzJXEc9.png?1]d
(Edytowany o 17:24:53, dnia 25-09-2014 przez aronrox).
25-09-2014 17:23:03
[-] 5 użytkowników lubi ten post:
FFF (09-25-2014), Kyron (09-25-2014), Mateusz Skurvensen (09-25-2014), Sir Konina (09-26-2014), Wisiludek (09-25-2014)
FFF (09-25-2014), Kyron (09-25-2014), Mateusz Skurvensen (09-25-2014), Sir Konina (09-26-2014), Wisiludek (09-25-2014)
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka