You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Inne] Miecz Furii na Tenebrze

Autor Wiadomość
Kubica
Rat
*

Level: 11

Reputacja: 6

Nick: Kubica von Kyra
Poziom: 120
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Status: Usunięty

RE: Miecz Furii na Tenebrze
brass set da sie przeniesc.

[Obrazek: signature.php?character=Myk Myk Disco Polo]
25-09-2014 18:59:22
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20
Niedostępny Freszol
Poison Spider
*

Level: 38

Reputacja: 4

Status: Niegrający

[Obrazek: amtgg6.png]
25-09-2014 20:59:06
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
Mateusz Skurvensen (09-25-2014)
Washer
Chicken
*

Level: 5

Reputacja: 0

@Advantage

Napisałem sporego posta w odpowiedzi na Twoją ocenę społeczności Rookstayerów, jednak podaruję sobie bo uświadomiło mi to jak długi przeskok czasu starałem się porównać.
Wspominanie o czasach Jarassimusa czy również już nieżyjącego jedynego polaka w Cipsofcie nie trafi do nikogo bo graczy rozumiejących i pamiętających tamte czasu już prawdopodobnie nie ma.
Śmierć tego pierwszego praktycznie zbiega się z moim zakończeniem aktywnej gry (czyli to już 7 lat), niedawna śmierć drugiego przywołała moje myśli z powrotem do Tibii.. Tak czy owak Tibii i community które pamiętam nie ma i czas to zaakceptować.
Nie wiedziałem dlaczego starzy wyjadacze którzy są ciągle jeszcze aktywni nie reagują na takie steki bzdur jak temat "Lista znanych rookstayerów" na wspomnianej Tiobiopedii... teraz już to do mnie dotarło.

(25-09-2014 12:38:12)Trathos napisał(a):  Macie jeden z dwóch bugów jakie znalazłem jeszcze na wyspie. Teraz z tego miejsca przerzucamy Eq.
Gratulacje jeśli doszedłeś do tego metodycznie a nie metoda brute-force
https://www.youtube.com/watch?v=9asaPA5q-8E
25-09-2014 22:53:03
Niedostępny Advantage
Zasłużony
Zasłużeni

Level: 34

Reputacja: 20

Nick: Crisne
Świat: Celesta

(25-09-2014 22:53:03)Washer napisał(a):  @Advantage

Napisałem sporego posta w odpowiedzi na Twoją ocenę społeczności Rookstayerów, jednak podaruję sobie bo uświadomiło mi to jak długi przeskok czasu starałem się porównać.
Wspominanie o czasach Jarassimusa czy również już nieżyjącego jedynego polaka w Cipsofcie nie trafi do nikogo bo graczy rozumiejących i pamiętających tamte czasu już prawdopodobnie nie ma.
Śmierć tego pierwszego praktycznie zbiega się z moim zakończeniem aktywnej gry (czyli to już 7 lat), niedawna śmierć drugiego przywołała moje myśli z powrotem do Tibii.. Tak czy owak Tibii i community które pamiętam nie ma i czas to zaakceptować.
Nie wiedziałem dlaczego starzy wyjadacze którzy są ciągle jeszcze aktywni nie reagują na takie steki bzdur jak temat "Lista znanych rookstayerów" na wspomnianej Tiobiopedii... teraz już to do mnie dotarło.

(25-09-2014 12:38:12)Trathos napisał(a):  Macie jeden z dwóch bugów jakie znalazłem jeszcze na wyspie. Teraz z tego miejsca przerzucamy Eq.
Doskonale wiem o czym mówisz, społeczność, która istniała, już nie istnieje i niestety trzeba to zaakceptować. Nie ma już Pana Klocka czy innych osób, które szukały odpowiedzi, osób które pragnęły ulepszać wyspę. To znaczy jest ich coraz mniej. Moim zdaniem tutaj należy nakreślić po prostu upływ czasu, który działa na niekorzyść RPG, gdyż z nim ludzie zrozumieli, że pewnych rzeczy nie da się zrobić na wyspie, a potem odchodzili, dodatkowo większość graczy po prostu odeszła ze względu na real-life. Kiedyś na forum.tibia.pl tworzyły się dziesiątki tematów, setki odpowiedzi. Dziś już tego nie ma. Z Jarem zamieniłem tylko kilka słów, niemniej przykro mi, że odszedł, jak zresztą przy każdej stracie bezbronnej i niewinnej osoby. Odnośnie Polaka w Cipsofcie - nigdy o tym nie słyszałem, więc nie ustosunkuje się - Jeżeli mógłbyś to zdradź nam co nieco na ten temat.

Przykro mi, że Twoim znajomi przestali grać (tak mi się wydaje), że ciężko Ci zaakceptować zmiany (Mi zresztą też, dużo znajomych straciłem, jednak z wieloma osobami nadal staram się utrzymywać kontakt). Dlatego też rozumiem dlaczego Rookie nie sprostuje Twoim wymaganiom. Dla mnie najgorszym momentem jest moment gdy wspominam lata 05-07, kiedy Rookgaard tętnił życiem. Naprawdę, dołuje mnie to, że takie czasy już nie powrócą, a gra na OTSach (warn za to!) nie oddaje tego co było.

Niemniej chcę Ci podziękować za to, że próbujesz otwierać ludziom oczy i zachęcam do dalszego udzielania się.
25-09-2014 23:07:09
Piccollo
Chicken
*

Level: 9

Reputacja: 1

Nick: Hevk
Poziom: 76
Świat: Antica

To definitywny koniec starego Rooka. Jak można jednym upadatem tak wszystko posrać?
25-09-2014 23:09:36
Kyron
Zbanowany
Zbanowani

Level: 26

Status: Shackowany

Jesli uważasz że lista znanych rookstayerów to bzdury to podaj konkrety i co wg Ciebie jest bzdurą. Wg mnie to jestes jakims oszołomem i gadasz od rzeczy. Nie popierasz żadnymi dowodami swoich durnych wypowiedzi, jak większość tych, którzy uważają sie za "legendy" - kimkolwiek są, a resztę traktują jak gówno.

Dyskusja z Tobą ma taki sens jak sranie do zlewu, gdy kibel stoi obok.

Spłyń.
(Edytowany o 16:00:44, dnia 26-09-2014 przez Kyron).
25-09-2014 23:57:34
Niedostępny Freszol
Poison Spider
*

Level: 38

Reputacja: 4

(25-09-2014 22:53:03)Washer napisał(a):  @Advantage

Chłopie co Ty ćpasz? 7 lat nie grasz więc co teraz tutaj robisz? Próbujesz nam wciskać swoje poglądy w których jesteś utwierdzony ponieważ nie przyjmujesz do wiadomości że każdy i tak zleje na to co napiszesz? Powodzenia w próbach zepsucia zabawy ludziom z równie ciemnymi klapkami na oczach jakie nosisz i Ty.
26-09-2014 00:22:51
Vłóczykij
Chicken
*

Level: 7

Reputacja: 1

Nick: Vluczykij
Poziom: 26
Świat: Elysia
Status: Aktywny gracz

Ja nie będę się mieszać w waszą konwersacje powiem tylko swoje. Rookgaard istnieje i istnieć będzie niestety dosięgło go to co Mainland stara dama odeszła i oddała się w ręce nowej generacji trzeba się z tym pogodzić to naturalna kolej rzeczy.
27-09-2014 11:43:59
Acotte
Troll
*

Level: 26

Reputacja: 10

Nick: Acotte
Poziom: 62
Świat: Astera
Gildia: Brak

Doszło do absurdalnej sytuacji, gdy na OTSach jest więcej rookowego klimatu niż w oficjalnej grze.

[Obrazek: WttCM4A.gif]

"Majac 24 lata ma sie troche doswiadczenia, np. 23,461,739"
~FFF
28-09-2014 00:03:12
[-] 3 użytkowników lubi ten post:
Drosik (09-28-2014), MDN' (09-28-2014), Sir Konina (09-28-2014)
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka