You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

List do Ciebie!

Autor Wiadomość
Stiwi Łonder
Moderator
Moderatorzy

Level: 36

Reputacja: 5

Nick: Fedrix
Poziom: 57
Profesja: Rookstayer
Świat: Efidia
Status: Sporadycznie grający

List do Ciebie!
Rookgaard, 04.04.2014 r.

Drogi użytkowniku!

Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek nastąpi moment, w którym będę prosił o pomoc, jednak problem robi się coraz bardziej poważny i wymaga podjęcia odpowiednich działań. Od kilku lat popularność Rookgaardu stale spada i z tym faktem nie ma co dyskutować. Zawsze jednak było jedno specyficzne miejsce, chociaż pod kilkoma domenami i z różnym składem administracji. Rządzi się własnymi prawami i przetrwało wiele trudnych sytuacji.

Mowa oczywiście o forum. Wspierało nas na ile mogło, ale teraz samo potrzebuje pomocy. Jakiś czas temu ekipa ogłosiła, że zaprzestaje pracy z powodu małej liczby komentarzy i słabej aktywności. Z pierwszym powodem mogę się zgodzić, ale w sprawie drugiego protestuję. Aktywność dalej jest, chociaż póki co tylko w statystyce "Kto jest online". Ludzkość zachorowała na lenistwo i nic jej się nie chce. Wiesz co jest najgorsze? Wiesz o problemie, mówisz o nim, ale nie podejmujesz kroków żeby coś zmienić. Ja sam jestem niezłym dupkiem, ale mimo to pomagam. Czasem więcej, czasem mniej - niech każdy bierze na klatę tyle, ile może udźwignąć.

W minimum kilkudziesięciu sprawach nie zgadzam się z Kyronem. Chociażby uważam, że przesadza chcąc mieć pod praktycznie każdym tematem wysyp postów. Nie mam zamiaru nikogo zmuszać do pisania na siłę lub spamowania, jednak jest wiele tematów, które Cię na pewno interesują. Jeśli grasz na Rookgaardzie, to możesz dodawać zdjęcia, komentować albumy innych graczy, rozmawiać o zagadkach, prowadzić ogólną dyskusję na temat wyspy, tworzyć artykuły i poradniki, pomagać nowicjuszom, handlować. Jeśli grasz tylko na Mainlandzie, to masz do dyspozycji specjalny dział. Jeśli nie grasz w Tibię, to jest przecież OWiON.

[Obrazek: m2jxZ36.png]

Od ciągłego expienia i skillowania można zwariować. Strona daje Ci możliwość kontaktu z innymi, a co za tym idzie swobodnej rozmowy, czy nawet nawiązywania przyjaźni. Pewnie list dla wielu może wyglądać jako desperackie działania chłopaka, który nie ma życia poza pikselami. Błąd. Ja również mam multum zajęć od szkoły, po realizację pasji. Za oknem robi się coraz piękniejsza pogoda i dzień jest dłuższy. Siedzenie przed komputerem ograniczam do minimum, ale zawsze można wygospodarować minimum 15 minut kilka razy w tygodniu na odwiedzenie Rookie. To jest ciekawe. Dla forum nikt nie ma czasu, ale dla Facebooka już jest.

Nigdy w życiu nie oczekiwałem propsów za stworzone materiały. Robię to bezinteresownie, żebyś Ty miał co tutaj robić, żebyś miał o czym poczytać. Masa ludzi włożyła kawał swojego serducha w rozwój strony dedykowanej Rookgaardowi. Zróbmy więc wszystko, aby to nie poszło na marne. Zacznijmy działać, bo mamy predyspozycje, a ograniczaja nas tylko obojętność. Zachęćmy gości do rejestracji i wsiąknięcia na dłużej. Przepływ pokoleń musi zostać na podobnym poziomie. Liczę na Ciebie użytkowniku ja oraz Rookie. Razem damy radę!

Z poważaniem,
Optymista

Jedynym przyjacielem moderatora jest regulamin.
04-04-2014 19:32:44
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20
Niedostępny Stanislaw
Troll
*

Level: 25

Reputacja: 0

Nick: Stanislaw Aelo Ava
Poziom: 100
Świat: Harmonia
Status: Niegrający

RE: List do Ciebie!
Po raz pierwszy, i prawdopodobnie ostatni Big grin zgadam się z ABAROSEM. xD

_____██___██_█___
____█ ████__█__█████
____████_S___██__██████
_____████__T__██_█__█__██
_____█████__A___███_█████
_____████__S___█____█__█_█
_____█████__I___█___█_██
_____██████_U__█__██
______█████__█__█
________████████
_________@█████@
__________@@█@@
____________;█;
_______@____;█;
______@__@__;█;
____███_@___;█;
___█████__@;█;_______@
__██████___'█;______@███
___████___;'█;__@___█████
____██___';█;__@_____█████
_____█___';█;_@_______████
________';█;@__________██
_______';'█;@___________█
________;█;
04-04-2014 19:46:12
Charlatan
Chicken
*

Level: 6

Może rookie jakąś aktywność ma ale i tak potrzebuje energicznego kopa. Brakuje tu zaciętych sporów i dyskusji, które można było niegdyś zaobserwować na innych forach. Szczerze, wole czytać kolejne wyimaginowane teorie o sof-ie, oglądać fake'i i ich właścicieli, szukających sławy niż widzieć pustkę i wymierający rookstaying. Zaproście tu kogoś, kto żył/żyje w centrum uwagi rookstayerów. Może Instynkt, Masterwizard, nie wiem, nie jestem zbytnio obeznany. Kogoś z t.pl albo 'best Polish promoted fansite'. Kogoś, kto pokazuje, że rook jest czymś więcej niż exp i skille.

Pozdrawiam

PS. Dajcie drugą szanse zbanowanym. Taki stan wyjątkowy z powodu braku popularności. Kto jak kto, ale oni całkiem nieźle rozkręcali rookie.
(Edytowany o 20:58:12, dnia 04-04-2014 przez Charlatan).
04-04-2014 20:38:59
Trathos
Poison Spider
*

Level: 29

Reputacja: 6

Nick: Trathos

@up

Mówisz kogoś z T.pl ?? T.pl umarła dawno temu, chyba ponad już rok mija kiedy tam nic się nie dzieję a była to jedna z najlepszych stron o Tibii. R.I.P Big grin
(Edytowany o 21:01:46, dnia 04-04-2014 przez Trathos).
04-04-2014 21:00:05
Niedostępny Stanislaw
Troll
*

Level: 25

Nick: Stanislaw Aelo Ava
Poziom: 100
Świat: Harmonia
Status: Niegrający

nie powiem może jak był freshol, cezet itd były spiny ale dlatego było ciekawie, ich nie ma i nie ma forum, mogę się oczywiście mylić ale tak mi się wydaje.;p

_____██___██_█___
____█ ████__█__█████
____████_S___██__██████
_____████__T__██_█__█__██
_____█████__A___███_█████
_____████__S___█____█__█_█
_____█████__I___█___█_██
_____██████_U__█__██
______█████__█__█
________████████
_________@█████@
__________@@█@@
____________;█;
_______@____;█;
______@__@__;█;
____███_@___;█;
___█████__@;█;_______@
__██████___'█;______@███
___████___;'█;__@___█████
____██___';█;__@_____█████
_____█___';█;_@_______████
________';█;@__________██
_______';'█;@___________█
________;█;
(Edytowany o 21:10:44, dnia 04-04-2014 przez Stanislaw).
04-04-2014 21:10:01
Pixiak
Ziomix roku 2017
*

Level: 37

Reputacja: 29

Nick: Pixio von Pandoria
Poziom: 24
Świat: Yanara

Widzicie, jak chcecie to umiecie komentować Wink Zgadzam się z Tobą ABAROS, coś trzeba z tym zrobić. Wiem, że wielu osobom się nie chce nic pisać, sam tak teraz mam. Nie odpowiadam nawet w bitwie kapel/drużyn. Ograniczam swój czas na forum do minimum. Dlaczego? Bo nic mnie tutaj nie "przyciąga" tak jak chociażby miesiąc temu.

Gardor Wink

[Obrazek: x1tgmhe.jpg]
04-04-2014 21:19:44
Lady Ariadna
Mistrz j. polskiego 2017
Redaktorzy

Level: 49

Reputacja: 16

Nick: Ladyariadna
Poziom: 65
Świat: Amera
Status: Aktywny gracz

Zgadzam się Smile
Komentarze są, tak jak wyżej. Mam parę pomysłów, i sądzę, że dam radę je wprowadzić w życie w ten weekend. To powinno dać wam trochę tematów do dyskusji Wink

[Obrazek: erxRpvi.png]
04-04-2014 21:58:03
Hardstyle
Chicken
*

Level: 6

Nick: Sunriise Festival
Poziom: 33
Świat: Kyra
Status: Czasami grający
Gildia: Brak

Regularnie odwiedzam to forum, mimo że na rooku nie gram chodź bywały dni kiedy logowałem żeby pograć.
Jakiś czas temu chcąc ożywić trochę dział ze zdjęciami napisałem posta który jak był tak nie doczekał się jasnej odpowiedzi.
(19-03-2014 23:16:24)Hardstyle napisał(a):  §21. Zabronione jest rozmawianie na temat szczegółów związanych z Open Tibia Server, (np. silniki, czy skrypty) z pominięciem tematu ogólnej idei projektu.

Czy założenie tematu w dziale zdjęcia oraz wrzucanie ich również jest zabronione ? W sensie zdjęcia zrobione na OTS ale w dalszym ciągu na Rookgaardzie ?
Jeżeli rookie naprawdę umiera, to bardzo chętnie postaram się znaleźć te 15 minut dziennie żeby zawsze wrzucić jakieś zdjęcie lub postarać się być aktywnym i brać udział w życiu forum.
Pozdrawiam Hard
(Edytowany o 22:39:51, dnia 04-04-2014 przez Hardstyle).
04-04-2014 22:38:17
Lee
Użyszkodnik roku 2016
*

Level: 60

Reputacja: 24

Nick: Lord Lee Ninja
Poziom: 89
Świat: Fidera
Gildia: True Rook Guardians

Jestem optymistą i mam nadzieje że uda nam się rozruszać forum, zgadzam się z Abarosem i mam nadzieje na zmiany.
04-04-2014 23:38:05
Stiwi Łonder
Moderator
Moderatorzy

Level: 36

Reputacja: 5

Nick: Fedrix
Poziom: 57
Świat: Efidia

Bardzo podoba mi się wasze podejście i zainteresowanie tematem. Doskonale widać, że jak chcemy to potrafimy. Teraz pora rozruszać pozostałe działy, bo póki co tylko "Zdjęcia", "OWiON" i czasami "Tawerna" jakoś się trzymają.

Mam również gorącą prośbę do administracji. Skończcie lamentować i wracajcie do pełnej dyspozycji, bo przykład powinien iść z góry, a w tej chwili nie jest on najlepszy.

Jedynym przyjacielem moderatora jest regulamin.
05-04-2014 11:10:18
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka