You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

'Na luzie' z Marosem!

Autor Wiadomość
Pixiak
Ziomix roku 2017
*

Level: 37

Reputacja: 29

Nick: Pixio von Pandoria
Poziom: 24
Profesja: Rookstayer
Świat: Yanara
Status: Sporadycznie grający

'Na luzie' z Marosem!
Pixiak: Siemano! Dzięki, że poświęcasz mi to piątkowe popołudnie. Opowiedz nam coś o sobie. Jak masz na imię, skąd jesteś?

Maros: Mam na imię Marek, jestem ze Szczytna, mam 18 lat. Na Rookie jestem nieco ponad rok. Interesuję się w głównej mierze muzyką i grami MMORPG/MOBA.

Pixiak: Właśnie, jesteś na rookie od niedawna. Jak do nas trafiłeś?

Maros: Słyszałem kiedyś o Rookie, zajrzałem tutaj kiedyś raz czy dwa, ale nie czułem specjalnej potrzeby dołączenia do społeczeństwa forum jako użytkownik, gdyż na Rookgaardzie grałem sporadycznie. I właśnie ponad rok temu, we wrześniu, zachciało mi się wrócić. Zacząłem szukać na YouTube jakichś ciekawych filmików na temat Rookgaardu i znalazłem - film o postaci z nickiem "Venthuri", w którym zobaczyłem wiele przeróżnych kolekcji, lvl upów i bossów. To chyba był główny czynnik który sprawił, że zachciało mi się grać na poważnie. Zacząłem grać na Harmonii. Pewnego dnia, gdy poszedłem wieczorem na respawn Munstera zobaczyłem postać o nazwie "Venthuri Harmonia". Przeżyłem mały szok, bo nie znałem Vena z forum. Jedyne miejsce w którym widziałem jego nick to YouTube. porozmawiałem z nim chwilę, to on polecił mi Rookie. Wtedy przeniosłem się na Elysie i zacząłem w miarę aktywnie udzielać się na forum.

Pixiak: A jak zacząłeś przygodę z Tibią? Umiałeś korzystać z drabiny, czy byłeś ofiarą losu?

Maros: w Tibię pierwszy raz zagrałem przed rozpoczęciem edukacji w szkole podstawowej. Moi starsi koledzy czasami pogrywali i pokazali mi ją, ale niestety nie miałem jak grać. Zwyczajnie nie miałem jeszcze internetu w swoim domu.
Pamiętam kiedyś taką sytuację, gdy w wieku ośmiu lat poszedłem do kafejki internetowej i wykupiłem sobie godzinę użytku. Spędziłem dokładnie 53 minuty na próbach zainstalowania Tibii, po czym dałem sobie spokój. Pograłem 5 minut w Diablo na singlu, a mój czas się skończył.
A co do samej gry w domu, nie pamiętam kiedy to było, ale bylem już w podstawówce. Umiałem korzystać z drabiny i z innych bajerów takich jak lina, właśnie dzięki kumplom z podwórka.

Pixiak: Pochwalisz się swoimi osiągnięciami w Tibii? Jakie zdobyłeś poziomy?

[Obrazek: 91803272244374285386.jpg]

Maros: Szczerze mówiąc to nie pamiętam jaki miałem najwyższy poziom. Pamiętam, że miałem około 35 poziom na którymś serwerze, nie mam pojęcia na którym. Był to czas między podstawówką a gimnazjum. Grałem wtedy na kilku serwerach na Mainlandzie oraz na jednym na Rookgaardzie. Możliwe, że serwerem była Danubia lub Dolera, ale nie dam sobie ręki uciąć. Moim ostatnim osiągnięciem (o ile można to tak nazwać) był 26 poziom na Elysi postacią 'Vogr on Rook'. Niestety ktoś sprawił, że moja postać ma 9 poziom i stoi w Thais jako Sorcerer.

Pixiak: Czyli Twoja przygoda z Tibią dobiegła końca?

Maros: Na dzień dzisiejszy tak, ale nie wiem czy kiedyś nie wrócę do Tibii. Jeżeli tak sie stanie, to najprawdopodobniej będzie to OTS.

Pixiak: Wspomniałeś, że interesujesz się grami MMORPG oraz MOBA. W co gra Marek?

Maros: Głównie gram w gry MOBA, najwięcej w 'League of Legends'. To już ponad 4 lata, chociaż ostatnimi czasy gram coraz mniej, ponieważ udało mi się wygrać dostęp do bety 'Heroes of the Storm'. Sporadycznie pogrywam w 'Smite', 'Bloodline Champions' oraz 'Strife'. Dla rozluźnienia preferuję 'Hearthstone' i 'The Binding of Isaac'.

[Obrazek: 83569457556325160409.jpg]

Pixiak: Co robisz w wolnym czasie prócz grania?

Maros: Głównie słucham muzyki i ogarniam nowe zespoły, których jeszcze nie znam

Pixiak: Ok, nie pytam więcej o Ciebie, popadniesz jeszcze w samozachwyt. Co powiesz o takich osobach jak Scientist, FFF czy Lee?

Maros: Z tych trzech osób które wymieniłeś, prywatnie znam tylko Scientista, jest bardzo w porządku. Z FFF'em i Lee w sumie za bardzo nie rozmawiałem, co nie zmienia faktu, że osoby te wydają się być w porządku. Są pomocne i walczą z botterami, a to najważniejsze w dzisiejszych czasach. Poza tym na forum poznałem wiele osób (nie będę wymieniał, bo i one popadną w samozachwyt), które mi pomogły bądź takie, z którymi mam kontakt do dzisiaj.

Pixiak: Co Twoim zdaniem spowodowało gwałtowny spadek popularności Tibii?

Maros: Decyzje cipsoftu. Tutaj nie ma co sie rozpisywać. Jeżeli chodzi o cały Mainland, to takie rzeczy jak ghosting, ToF, i chociażby sam fakt, że bez PACC jesteś 10x słabszy niż inni. Na Rookgaardzie najbardziej boli mnie brak możliwości ropowania mobów i brak loota po śmierci. Ale tego nie ma już od długiego czasu.

Pixiak: Wciąż jednak możemy tego doświadczyć grając na OTS. Masz jakieś miłe wspomnienia z jakiegoś serwera?

Maros: Jeżeli chodzi o mechanikę klienta i grywalność, to Tibianic jest najlepszy Smile Co do wspomnień, to mam kilka związanych z Rookgaard.pl, ale serwer upadł bardzo szybko przez upośledzenie złe decyzje administratora.

Pixiak: Co sądzisz o parach homoseksualnych?

Maros: Niech sobie robią co chcą dopóki mi z tym na głowę nie wchodzą i nie liżą się w miejscach publicznych.

Pixiak: Jeżeli miałbyś możliwość stać się głównym bohaterem gry, to jaki byłby to tytuł?

Maros: 'Goat Simulator'. Łamałbym wszystkie prawa i robiłbym wszystko co bym chciał. Bez żadnych konsekwencji Smile

[Obrazek: 73551994580712227920.jpg]

Pixiak: Mieszkanie w wielkim mieście, czy domek na wsi?

Maros: Mimo, że lubię spokój i ciszę, to wybrałbym miasto. Jestem bardziej przyzwyczajony do miasta niż do wsi. Miasto jest bardziej praktyczne.

Pixiak: Co powiesz na szybkie pytania?

Maros: Jasne, dlaczego nie.

Pixiak: Youtube?

Maros: Gimper.

Pixiak: Jamnik?

Maros: Kabanos.

Pixiak: Armia?

Maros: Cezet.

Pixiak: Oranżada?

Maros: Chujowe Dziwne te twoje słówka.

Pixiak: Szczęśliwie dotarliśmy do końca. Jest ktoś kogo chciałbyś przytulić pozdrowić?

Maros: Wszystkich pięknych chłopaczków z forum Heart

Pixiak: Również pozdrawiam wszystkich chłopaczków, piąteczka!

Gardor Wink

[Obrazek: x1tgmhe.jpg]
(Edytowany o 12:40:38, dnia 28-02-2015 przez Pixiak).
27-02-2015 22:14:03
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20
Online Scientist
Administrator
Administratorzy

Level: 47

Reputacja: 21

Nick: Insane Rookstar

RE: 'Na luzie' z Marosem!
Ocena za osobę prowadzącą: 3/10, bo nie lubię Legii Warszawa (przegrali 0:4, hehe)
Ocena za osobę odpowiadającą: 9,99/10, bo 1% of body, 99% of soul.
Ocena za pytania: 1/10, bo pytanie o homoseksualizm było ni z dupy.
Ocena za odpowiedzi: 1/10, bo Marek kłamał.

Podsumowanie: Podobało mi się, było miło. Dziękuję i pozdrawiam.

[Obrazek: Aa32mT1.png]

Gram w Worms Armageddon oraz GTA2 w trybie multiplayer.
Jeśli masz ochotę ze mną zagrać, napisz prywatną wiadomość.
(Edytowany o 22:37:22, dnia 27-02-2015 przez Scientist).
27-02-2015 22:36:47
[-] 3 użytkowników lubi ten post:
FFF (02-27-2015), Maros (02-27-2015), Pixiak (02-27-2015)
Stiwi Łonder
Moderator
Moderatorzy

Level: 36

Reputacja: 5

Nick: Fedrix
Poziom: 57
Świat: Efidia

Na najbliższym posiedzeniu sąd w jednoosobowym składzie (Stevie Wonder) rozpatrzy sprawę, czy za rozmowę o homoseksualiźmie wysłać was pierdla.

Fajnie się czyta, ale straaaaaasznie to krótkie.
28-02-2015 12:37:26
Lee
Użyszkodnik roku 2016
*

Level: 60

Reputacja: 24

Nick: Lord Lee Ninja
Poziom: 89
Świat: Fidera
Gildia: True Rook Guardians

hahaha, ja od 3 dni się śmieje i mi się podoba Big grin

[Obrazek: Hexar-She_enrpxsw.png]
28-02-2015 14:37:20
Niedostępny Freszol
Poison Spider
*

Level: 38

Reputacja: 4

Status: Niegrający

Ciekawie się czytało. Widzę że Maros należy do ludzi którzy znają dobre tytuły.
01-03-2015 00:50:48
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka