You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oficjalny ranking skilli rookgaardu

Autor Wiadomość
PatrykOrkWielki
Pl plz 2017
*

Level: 18

Reputacja: 0

Nick: Patryk Ork Wielki
Poziom: 96
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Status: Aktywny gracz
Gildia: Waleczne Serce

RE: Oficjalny ranking skilli rookgaardu
no ciekawe bedzie z tym rankingiem na tibia.com
04-11-2016 18:04:34
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20
Fabian
Chicken
*

Level: 6

Nick: Fabian of Galana
Poziom: 49
Świat: Efidia

Moje skillsy na dzień 18.12.2016
LVL: 42
Fist: 18
Club: 14
Sword: 14
Axe: 23
Distance: 20
Shielding: 30
Fishing: 29

Ostatnio wziąłem się bardziej za exp, ale na dniach wracam do ciężkich treningów. Smile
18-12-2016 22:26:10
Lady Ariadna
Mistrz j. polskiego 2017
Redaktorzy

Level: 49

Reputacja: 16

Nick: Ladyariadna
Poziom: 65
Świat: Amera

Trochę wyczyszczony z bugów, losowych liter i pierdółek. Czas na update! Wiem, że Rio dostał delete - jest ktoś z 26 dist kogo można tam wsadzić? Czy leaver ma większy sword niż Crisne? Czy można coś updatować?

[Obrazek: cw8lXLx.png]
17-08-2017 09:53:50
Fabian
Chicken
*

Level: 6

Nick: Fabian of Galana
Poziom: 49

Jak to jest z tym rankingiem na stronie tibia.com? Na początku myślałem, że pod uwagę są brani tylko ci, którzy mieli pacc, ale to tak nie działa. Co trzeba zrobić, żeby na nim się znaleźć? Strasznie on okrojony jest...
20-08-2017 15:24:04
Stiwi Łonder
Moderator
Moderatorzy

Level: 36

Reputacja: 5

Nick: Fedrix
Poziom: 57
Status: Sporadycznie grający

(20-08-2017 15:24:04)Fabian napisał(a):  Jak to jest z tym rankingiem na stronie tibia.com? Na początku myślałem, że pod uwagę są brani tylko ci, którzy mieli pacc, ale to tak nie działa. Co trzeba zrobić, żeby na nim się znaleźć? Strasznie on okrojony jest...

Nie, w rankingu na tibia.com pod uwagę brani są losowi gracze i nikt nie ma wpływu na dostanie się tam.
20-08-2017 18:16:48
Dark Gladir
Użytkownik roku 2017
*

Level: 45

Reputacja: 11

Nick: Dark Gladir
Poziom: 140
Świat: Peloria

(20-08-2017 15:24:04)Fabian napisał(a):  Jak to jest z tym rankingiem na stronie tibia.com? Na początku myślałem, że pod uwagę są brani tylko ci, którzy mieli pacc, ale to tak nie działa. Co trzeba zrobić, żeby na nim się znaleźć? Strasznie on okrojony jest...

W rankingu tibia.com widoczni są gracze, którzy widnieją na liście top 300 jakiegokolwiek skila na swoim świecie (np. fist/fishing/achivement points (zrookowane postacie nie tracą pkt. ach., więc są widoczne nawet z najniższymi skilami)).

21-08-2017 13:48:39
Scientist
Administrator
Administratorzy

Level: 47

Reputacja: 21

Nick: Insane Rookstar
Status: Sporadycznie grający

(21-08-2017 13:48:39)Dark Gladir napisał(a):  

W rankingu tibia.com widoczni są gracze, którzy widnieją na liście top 300 jakiegokolwiek skila na swoim świecie (np. fist/fishing/achivement points (zrookowane postacie nie tracą pkt. ach., więc są widoczne nawet z najniższymi skilami)).

Z tego co dowiedziałem się już dawno temu z rzetelnego źródła (zapytałem mailowo CM-a), filtrowanie wyników funkcjonuje nieprawidłowo dla każdej profesji (lub jej braku) i naprawienie tego nie jest proste, więc zajmie to dłuższy czas.

[Obrazek: Aa32mT1.png]

Gram w Worms Armageddon oraz GTA2 w trybie multiplayer.
Jeśli masz ochotę ze mną zagrać, napisz prywatną wiadomość.
21-08-2017 13:52:40
Dark Gladir
Użytkownik roku 2017
*

Level: 45

Reputacja: 11

Nick: Dark Gladir
Poziom: 140
Świat: Peloria

(21-08-2017 13:52:40)Scientist napisał(a):  
(21-08-2017 13:48:39)Dark Gladir napisał(a):  

Z tego co dowiedziałem się już dawno temu z rzetelnego źródła (zapytałem mailowo CM-a), filtrowanie wyników funkcjonuje nieprawidłowo dla każdej profesji (lub jej braku) i naprawienie tego nie jest proste, więc zajmie to dłuższy czas.

Żeby sprecyzować - jeśli gracz jest w top 300 jakiegokolwiek skila na swoim serwerze, to automatycznie trafia na top listy wszystkich skili no voc., i nie odbywa się to losowo (pomimo tego, że lista nie działa poprawnie).

21-08-2017 14:12:03
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
Scientist (08-21-2017)
Scientist (08-21-2017)
Scientist (08-21-2017)
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka