You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przyszłość Rookgaardu

Autor Wiadomość
Trathos
Troll
*

Level: 25

Reputacja: 5

Nick: Trathos
Profesja: Rookstayer
Status: Sporadycznie grający

RE: Przyszłość Rookgaardu
@up

Trza mu jak najszybciej coś sprzedać o ile nie wie o tym jeszcze że m można przenosić, z chęcią bym mu sprzedał brass armora za bp crystalek Big grin Big grin

[Obrazek: 8186696a2ad84cd99f1585e3508387a0.1.gif]
17-09-2014 19:44:54
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
|

, kliknij mnie :).

Adres IP: Logged

Dzisiaj 13:29:20
Scientist
Administrator
Administratorzy

Level: 44

Reputacja: 20

Nick: Insane Rookstar

(17-09-2014 19:37:19)Lady Ariadna napisał(a):  Bo poblokowane sa niektóre ID.

A skąd możesz wiedzieć, które ID są poblokowane?

[Obrazek: Aa32mT1.png]

Gram w Worms Armageddon oraz GTA2 w trybie multiplayer.
Jeśli masz ochotę ze mną zagrać, napisz prywatną wiadomość.
17-09-2014 20:45:33
Lady Ariadna
Redaktor
Redaktorzy

Level: 48

Reputacja: 16

Nick: Ladyariadna
Poziom: 65
Świat: Amera
Status: Aktywny gracz

Nie mogę wiedzieć, ale strzelam, że scale armora i battle shielda nie, bo twórcy pewnie nawet nie zwrócili uwagi, że takie itemy można na dawnporcie dostać.

Ale mogę sie mylić.

[Obrazek: AO1ZKgv.gif]
17-09-2014 20:56:06
Maros
Wolf
*

Level: 15

Reputacja: 4

Nick: Armana Maros
Poziom: 30
Świat: Quilia
Status: Czasami grający

trzeba sprawdzic, bardzo mozliwe ze przedmioty jak scale armor i battle shield da sie przeneisc na rooka, inaczej na maina tez nie daloby sie ich przeniesc, a to by bolalo kogos kto to wyloocil Big grin
a co do samego rooka, to jak dla mnie to jest juz koniec. lubilem rooka m.in za to ze byl w miare ustabilizowany, znalo sie pelna liste rare itemow ktore da sie zdobyc, i nic nie bylo zaskoczeniem. akurat to ograniczenie nalezalo do fajniejszych. jezeli nie bedzie cofki, to na rooku przestanie grac wiekszosc ludzi, i na p[ewno zwiekszy sie liczba botterow. wbilem 26 lvlem na mh i bloczylem 4 minosy i 4 olfy, i regen mi wystarczyl zeby wszystko wybic bez poruszania sie.. to smutne.

[Obrazek: tumblr_n7sx2m7iA41sgv0u5o1_500.gif]
17-09-2014 21:41:00
Washer
Chicken
*

Level: 5

Reputacja: 0

Status: Niegrający

Jesteście jak uzależniony alkoholik który jeszcze odrzuca to że to przez niego cały jego świat świat się zawalił.
Jeśli uważaliście się za Rookstayerów to waszym zawszonym zajęciem było "bronić" tej wyspy. Wielu z was jest aktywnymi graczami, wielu nie podobało się Dawnport, a ilu z was pojawiło się na serwerze testowym by zapobiec takiej sytuacji? Albo co byście zrobili dostrzegając ten błąd z przenoszeniem przedmiotów już tam? Zachowali dla siebie z myślą o wzbogaceniu? Odpowiedzcie sobie sami.
Wyspa zdechła z powodu braku zainteresowania - Waszego zainteresowania. Przewińcie parę stron na t.pl i poczytajcie o "zagadkach rooka". Nie podoba się to teraz, jest fe, "wszyscy ściemniali"? To dzięki tamtym graczom którzy się kłócili, szukali, przekopywali każdy sqm gra na Rookgaardzie miała sens. Nawet jak trzeba było 10x udowadniać że jakaś teoria jest bez sensu. Nawet jak trzeba było rozruszać towarzystwo jakimś "fake" którego uprawdopodabniało się jakimś bardzo mało znanym niuansem z gry. To wszystko sprawiało że miało się ochotę grać, dyskutować i tworzyć społeczność. Na około czego Wy ją chcieliście stworzyć?

Takie błędy gry zdarzały się już wcześniej, i nie mówię tutaj o jakichś antycznych czasach. Dwa razy miałem po aktualizacjach w rekach przedmioty spoza Rookgaardu, raz(6miesięcy+) istniał bug z przenoszeniem kasy na Rook. Na 100% nie byłem jedyny który takie problemy zauważał i zgłaszał. Pewnie wtedy było takich graczy wielu, jednym wydawało się że są "pierwsi" innym ze "najlepsi". Jedni dostawali za to nagrody inni nie(poglądy i nastawienie CS się zmieniały to tak naprawdę osobna bajka...) lecz coś ważnego różniło tamte czasy od obecnej sytuacji: nie było możliwości by tak poważne i trywialne błędy wyciekły i zniszczyły grę. Ludzie czuli się w obowiązku dbać o to w co inwestują tyle czasu. Jeśli graliście +5lat temu i tego nie poznaliście to wiedzcie że byli tacy ludzie, a skoro zanikli to także i podejście twórców gry się zmieniło.

Wkurwialiście się na RdB? Pana Klocka? Master Slatera? Darth Saldria? Czy innych im podobnych? To wyobraźcie sobie że to wkurwienie trzymało ludzi na Rooku bardziej od tego co działo się przez ostanie parę lat, lub to co obecnie robiliście i pokazujecie na tym forum. Wiedza o wyspie nie zmieniła się od tamtych czasów więc jak to jest że teraz nie potraficie stworzyć "community"?

Ja to widzę tak: reaktywowaliście to forum i stronę, ale zapomnieliście czego ona miała dotyczyć. Zero zainteresowania, zero pasji, odgrzewanie kotletów i pisanie artykułów dla samego siebie.

To tylko moje osobiste zdanie. Możecie je skwitować jakimś banałem o spadającej liczbie graczy i tym jaki to CipSoft zły. Albo poczekać parę dni może ten zły CipSoft skasuje te przeniesione przedmioty i "wszystko będzie po staremu". Dalej będzie można nazywać się Rookstayerem, przed tymi co już nie pamiętają znaczenia tego słowa.

Rookgaard spokojnie mógł umrzeć, ale zdechł dobity przez własnych "głardów". FIN
(Edytowany o 23:57:22, dnia 17-09-2014 przez Washer).
17-09-2014 23:34:53
[-] 3 użytkowników lubi ten post:
Endriu Welc (09-18-2014), Fall Ordeourion (09-18-2014), FFF (09-18-2014)
Kyron
Zbanowany
Zbanowani

Level: 26

Status: Shackowany

Nie zapominaj, że są to ludzie którzy napisali multum artykułów i zrobili multum wywiadów i są osoby które dalej to robią: Ariadna, Scientist i wrzucanie wszystkich do jednego wora i gadanie o artykułach "dla siebie" jest nie na miejscu.

A ogólnie to masz styl pisania jak Ameriov- wszędzie wstawiasz Was, izolując się do reszty i traktując wszystkich jak jakąś niszę społeczną.

Dlatego wolę nie wchodzić w dyskusję z takimi ludźmi jak Ty bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Pzdr
(Edytowany o 00:14:49, dnia 18-09-2014 przez Kyron).
18-09-2014 00:01:05
Scientist
Administrator
Administratorzy

Level: 44

Reputacja: 20

Nick: Insane Rookstar

Washer, z tego co mi wiadomo na serwerze testowym Lady Ariadna zgłaszał "zbugowane" kratki, na które można przerzucać przedmioty.

Pan Klocek - bardzo szanuję tego gościa za pracę jaką włożył w rozwiązywanie zagadek oraz za to, że tym wszystkim się z nami dzielił. Darth Saldria - każdy wie, że jego Iron Helmet jest wymyślony.

Czy nie potrafiliśmy stworzyć "community"? A czym właśnie jest Rookie? Ja się tutaj bardzo dobrze czuję - mamy mikrospołeczeństwo, wszyscy się znamy w miarę (jak na wsi jakiejś) i dla mnie jest wystarczająco.

Cytat:Ja to widzę tak: reaktywowaliście to forum i stronę, ale zapomnieliście czego ona miała dotyczyć. Zero zainteresowania, zero pasji, odgrzewanie kotletów i pisanie artykułów dla samego siebie.
ZERO PASJI - popieram. Niestety.

[Obrazek: Aa32mT1.png]

Gram w Worms Armageddon oraz GTA2 w trybie multiplayer.
Jeśli masz ochotę ze mną zagrać, napisz prywatną wiadomość.
(Edytowany o 00:36:52, dnia 18-09-2014 przez Scientist).
18-09-2014 00:36:34
Dark Gladir
Rookstayer roku 2016
*

Level: 42

Reputacja: 11

Nick: Dark Gladir
Poziom: 105
Świat: Danubia
Status: Aktywny gracz

(17-09-2014 23:34:53)Washer napisał(a):  Wkurwialiście się na RdB? Pana Klocka? Master Slatera? Darth Saldria? Czy innych im podobnych?

klocek w jednym worku z saldrią, najs gołing

@top
brass arm, marzenie rookerów, które doprowadziło ich do upadku, cóż za ironia losu Tongue

a poza tym, to dla mnie się nic nie zmieni, bo nie będę używał tego eq, a że ktoś będzie, to mnie nie obchodzi.
Logicznie rzecz biorąc, boty są 10x gorsze od jakiegoś mieczyka, a jednak ludzie normalnie grali z tą wiedzą.

@cip
Jeśli oni są twórcami gry, to chyba mają w skryptach wgląd jakie przedmioty posiada dany gracz, więc powinni automatycznie usunąć nielegalne itemy z ekwipunku wszystkich postaci bez profesji. Nie żadne śmieszne, ręczne odbieranie jak w przypadku scimitara czy sofa.
Nie znam się na skryptach, ale to chyba nie niemożliwe.
Nie wiem co sobie myśli Knightmare jak na to patrzy, shame.

18-09-2014 00:37:18
mowicz
Chicken
*

Level: 6

Gdy wyspa straciła klimat to i ludzie odeszli, zostały maszyny rządne konkurencji w grze, która nie wymaga od nich niczego. A i tak wyszukają sobie nowe cele do tego by się nimi pochwalić. Przyszłość to zastój, taki jaki jest od paru lat. Chociaż teraz może być już tylko gorzej. Dawnport przyniesie chwilowy wzrost ilości maszyn, jednak nie maszynistów. Cipki dają wam powód do odpalenia kolejnych multiklientów, zabierając tym razem jednak całkowicie aspekt socjalny, który to proces zaczęli z questem rookieguard. Coż, przynajmniej dostaliście fundement pod swoje elistystyczne community frajerów i chamów pławiące się swoimi nieistniejącymi sukcesami. Miłego wciskania klawisza ptrsc.
18-09-2014 14:21:42
Penerowicz
Cockroach
*

Level: 2

Tibia od dawna zalicza tendencje spadkową, najlepszym na to przykładem jest fakt, że magiczna liczba 60+k graczy online została niepobita od 7 lat!

Rook był przestarzały. Był to oldschool rpg. Do każdego miejsca było daleko, każde miało jako-taką historie. Przyjemność miało sprawiać sama podróż i przebywanie a nie exp.
Czy wina leży po stronie rookstayerów? Nie. Być może trzeba mieć to pod uwagą że zdecydowanie mniej osób na rooku posiadało pacca niż na mainie. Często też się zdarzało że wysoko poziomowe boty zajmowały miejscówki uniemożliwiając w ten sposób zdobywania doświadczenia innym graczom.
Przez wiele lat cipsoft nic nie robił z myślą o rookstayerach, wiec można było się spodziewać takiej decyzji. Nic nie robił do czasu. Do czasu aż poprostu pozwolił rookstayerom zostać na wyspie
18-09-2014 14:22:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka