You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przyszłość Rookgaardu

Autor Wiadomość
Niedostępny Advantage
Administrator
Administratorzy

Level: 34

Reputacja: 20

Nick: Crisne
Profesja: Rookstayer
Świat: Celesta
Status: Niegrający

RE: Przyszłość Rookgaardu
(18-09-2014 14:21:42)mowicz napisał(a):  Gdy wyspa straciła klimat to i ludzie odeszli, zostały maszyny rządne konkurencji w grze, która nie wymaga od nich niczego. A i tak wyszukają sobie nowe cele do tego by się nimi pochwalić. Przyszłość to zastój, taki jaki jest od paru lat. Chociaż teraz może być już tylko gorzej. Dawnport przyniesie chwilowy wzrost ilości maszyn, jednak nie maszynistów. Cipki dają wam powód do odpalenia kolejnych multiklientów, zabierając tym razem jednak całkowicie aspekt socjalny, który to proces zaczęli z questem rookieguard. Coż, przynajmniej dostaliście fundement pod swoje elistystyczne community frajerów i chamów pławiące się swoimi nieistniejącymi sukcesami. Miłego wciskania klawisza ptrsc.
Nie rozumiem czemu nazywasz "elistystyczne community frajerów itd. Skoro wszyscy wiedzą, że sam także botowałeś. Nie nazywaj tak ludzi, których nie znasz.

@Odnośnie tematu:
Uważam, że problem polega na tym, że Rookgaard przez tyle lat stracił na ważności. Wszystkie legendy nadal nierozwiązane zostały uznane za ozdoby, gra stała się łatwiejsza, co zmniejszyło jeszcze przywiązanie do ludzi. Rookgaard nie zmienił się tak bardzo, po prostu stał się reliktem przeszłości, braku zmian, braku ulepszania, nie wprowadza się nowości. Na Mainie jest inaczej, są nowe questy, są stare legendy, jest wysoko rozbudowane RPG (W sensie questy i fabuła). Na Rookgaardzie mamy jedynie małą próbkę tego co będzie na Mainlandzie. Niestety Rookgaard, tak jak i Dawnport ma teraz tą starą funkcję, wydaje mi się, że Cipsoft zrozumiał swój błąd związany z legendami Rookgaardu i teraz, na Dawnporcie już go nie popełnili. Myślę, że nie usuną Rookgaardu, po prostu zostanie, a w końcu wymrze. Nie przypominam sobie aby usunęli jakieś tereny z gry. Po prostu zostawią je bez jakichkolwiek zmian.
18-09-2014 15:56:30
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
Freszol (09-18-2014)
Freszol (09-18-2014)
Freszol (09-18-2014)

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
|

, kliknij mnie :).

Adres IP: Logged

Dzisiaj 13:29:20
MDN'
Ziomix roku 2016
*

Level: 44

Reputacja: 12

Nick: Mystic Dark Ninja
Poziom: 123
Świat: Pandoria
Status: Czasami grający

Osobiście zawsze chciałem posiadać jakiś nowy przedmiot w ekwipunku, jednak możliwość używania ich aż tylu i w dodatku nie poprzez wykonanie questa, sprawia, że można się z tym czuć dziwnie. Ale przecież oczywiste było, iż nic już nie wróci na właściwe tory, więc trzeba myśleć pozytywnie. Szczególnie po zmianach w 2011/12, na Rookgaardzie nie działo się nic specjalnego, aż tu nagle mamy możliwość założenia przedmiotów, o których nawet nam się nie śniło. Miło z tego skorzystać, choć psuje to klimat, gdyż zminimalizuje to doszczętnie zainteresowanie legendami na wyspie. Na szczęście jednak, spora większość Rookowych rarów zostaje rarami. Czy chcę, żeby Cipsoft pousuwał te przedmioty z Rooka? Szczerze, wisi mi to, nie można było doprosić się ich o najdrobniejsze zmiany, które nie naruszałyby harmonii wyspy, więc skoro nie potrafią dopracować takich szczegółów, aby nikt nie miał okazji przenosić sobie takich itemek, to niech one sobie zostaną. A czy jest to powód, żeby mówić o końcu wyspy w sensie usunięciu? Moim zdaniem, skoro Cipsoft dał do zrozumienia, że Rookgaard zostaje i jednocześnie nie mają zamiaru robić na nim zmian, to powinni to olać. Ewentualnie mogliby przeprowadzić śledztwo, ale skoro mają Rooka tak bardzo w dupie, to żaden gracz nie poniesie konsekwencji.

Streamy x Proposal
18-09-2014 16:02:03
Freszol (09-18-2014)
Freszol (09-18-2014)
Freszol (09-18-2014)
Stiwi Łonder
Moderator
Moderatorzy

Level: 36

Reputacja: 5

Nick: Fedrix
Poziom: 57
Świat: Efidia
Status: Sporadycznie grający

1. Denerwowali was nowicjusze, więc Rookgaard jest tylko dla Rookstayerów.
2. Chcieliście nowych przedmiotów na wyspie, więc są nowe przedmioty.
3. Narzekaliście, że CipSoft nic nie robi, więc zrobił (no może niekoniecznie bezpośrednio).
4. No i najważniejsze! Chcieliście większego zainteresowania Rookiem, więc jest ogromne. Dodatkowo korzysta na tym również Rookie, bo bije rekordy odwiedzin i aktywności użytkowników. Wszystko zgodnie z zasadą "nie ważne co mówią, ważne żeby mówili".
18-09-2014 18:52:01
Drosik
Troll
*

Level: 26

Reputacja: 9

Nick: Nemi Dros
Poziom: 60
Świat: Elysia
Gildia: Rookgaard Circle

(18-09-2014 00:36:34)Scientist napisał(a):  Darth Saldria - każdy wie, że jego Iron Helmet jest wymyślony.
Skąd ta pewność?

@topic
Myślę, że pracownicy Cipsoftu wcale nie są tacy bezmyślni. Według mnie celowo wprowadzili "opcje" przenoszenia tych itemów na Rookgaard. Zdają sobie sprawę, że to jeszcze bardziej wpłynie na morale rookstayerów i zmusi ich do zagrania na mainie. Po prostu szukają pretekstu, żeby w przyszłości móc ogłosić przy updacie wersji np. 11.35, że z powodu braku zainteresowania wyspą oraz jej bezużyteczność w świecie Tibii zostanie usunięta.

19:53 Imrix The Rookslayer [49]: Zajebiscie ze rc znow zyje ;p
Hail Rookgaard Circle!
"Z mego stołu tylko wierni mym zasadom będą jadać."
[Obrazek: 9Rrbv3L.png]
(Edytowany o 00:29:01, dnia 19-09-2014 przez Drosik).
19-09-2014 00:26:17
Maros (09-20-2014)
Maros (09-20-2014)
Maros (09-20-2014)
Piccollo
Chicken
*

Level: 9

Reputacja: 1

Nick: Hevk
Poziom: 76
Świat: Antica

Wątpię by doszli do wniosku by usunąć Rookgaard. Niestety czerpią z niego zyski mimo wszystko, biega tu przecież sporo botów, kupujących premium i napełniających niemieckie kieszenie. Nie zabija sie mlekodajnej krowy.

Mateusz Skurvensen dodał notatkę do tego postu 19-09-2014 17:12:26 ponieważ:

Cenie sobie szczerość dlatego upominam o te nieszczęsne boty Wink

19-09-2014 17:07:15
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka