You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Remastered] Wywiad z Kortezem

Autor Wiadomość
Scientist
Administrator
Administratorzy

Level: 46

Reputacja: 20

Nick: Insane Rookstar
Profesja: Rookstayer
Status: Sporadycznie grający


Post: #1
6.Scroll [Remastered] Wywiad z Kortezem
Jesteś jednym z użytkowników, którzy przez lata tworzyli to forum, i tutaj pierwsze pytanie: Jak postrzegasz forum dziś, a jak kiedyś?
Kortez: Dzisiejsze forum jest zupełnie inne, niż "stare" forum. Wiele się pozmieniało, tj. nowi użytkownicy, nowi właściciele. Starsze forum było lepsze. Miało w sobie to coś. Nie było SB, więc użytkownicy "załatwiali" sprawy poprzez punkty reputacji. Poziom użytkowników także jest inny, rzekłbym że jest nawet niższy.

Z jakiego powodu uważasz, że poziom użytkowników jest niższy niż dawniej?
Kortez: Kiedyś na forum panował spokój. Użytkownicy wymieniali się poglądami, rozpatrywali różne sprawy, porozumiewali się za pomocą PW (pomiędzy sobą). Teraz, gdy jest SB, użytkownicy "rozmawiają" w nim. Rozmawiają celowo ująłem w cudzysłowie, ponieważ nie można nazwać tego rozmową. Ktoś wejdzie na forum, napisze np. "Cześć", to można się spodziewać odpowiedzi typu: "Jo nub", "Jc stont" i inne tego typu. W tematach jest podobnie. Posty typu "Pozdro & poćwicz", "Lol, ale noob z ciebie" pokazują, jaką inteligencją operują użytkownicy.

Jak wcześniej napisałeś na forum zmienił się administrator, a mianowicie Eldryzif. Myślisz, że zmiana administratora zmieni Twoją opinię o użytkownikach? Czy nowy właściciel podoła swemu zadaniu i czego od niego oczekujesz?
Kortez: Eld to zupełne przeciwieństwo Sebcia (byłego administratora). Eld zawsze jest na forum, natomiast Sebcio był "od czasu do czasu". Czy zmiana administratora zmieni moją opinię o użytkownikach? Nie sądzę. Użytkownik nie zmieni się tylko dlatego, że forum ma nowego właściciela. Jak możesz zauważyć, na SB i w tematach jest praktycznie to samo, co było za czasów Sebcia. Czy Eld podoła zadaniu? Sądzę, że bez problemu poradzi sobie i posprząta to forum z pomocą Milana oraz R.R.a. Czego od niego oczekuję? Żeby pozostał sobą i dobrze administrował nasze forum jak i stronę.

Wspomniałeś o moderatorach, niegdyś sam byłeś moderatorem, dlatego chciałbym usłyszeć Twoje zdanie o wszystkich. Zacznijmy od Sebcia.
Kortez: Sebcio? Był dobrym administratorem. Jednak nie miałem z nim większego kontaktu, najczęściej rozmawialiśmy na SB bądź na GG. Był skłonny do zdejmowania banów, usuwania warnów, innymi słowy wzorowy administrator.

MvD?
Kortez: MvD, największy luzak na forum. Dobrze mi się z nim rozmawia, zwłaszcza o muzyce, bo obaj mamy podobny gust. Zawsze da dobrą radę, ew. pomoże w sprawach związanych z forum.

Milan ognia?
Kortez: Uhuhu, Milan... Z nim to bywa różnie. Raz można z nim pogadać, a raz jest nie do wytrzymania. Ogólnie dobry z niego moderator. Jest surowy, ale sprawiedliwy, chociaż czasami zdarza mu się popełniać błędy.

R.R.?
Kortez: R.R., to obok Elda, jeden z moich "ulubionych" użytkowników. Zawsze ma dobry humor, można z nim porozmawiać, jest dobrym moderatorem, rzekłbym że jest nawet lepszy od Milana. Wzorowy użytkownik.

Przejdźmy do nieco starszych, byłych moderatorów. Jakie jest twoje zdanie o Drudce?
Kortez: Jakie jest moje zdanie o Drudce, to wszyscy dobrze wiedzą, także rozpisywać się nie muszę (bo znowu wyjdzie że się jej podlizuję).

Vialix?
Kortez: Vialix to kosmita. Jego teksty zawsze mnie rozbawiają. Chyba najśmieszniejszy użytkownik forum.

Gobi?
Kortez: Gobi noob(i). Nie będę ukrywał, że go nie lubię. Dziwię się, że taka osoba była na stanowisku moderatora. Jest chamski, nie umie się zachować, denerwuje ludzi i ogólnie jego inteligencja jest na poziomie przedszkolaka (choć i oni czasem mają wyższą niż on).

Yallah?
Kortez: Yallah, podobnie jak Vialix, to jeden z najzabawniejszych użytkowników forum. Czasami jego ironie są chamskie, ale da się to wytrzymać. Na dodatek był/jest blisko zaprzyjaźniony z Sirblazem, co razem pokazywali. Był dobrym moderatorem.

Wahhim?
Kortez: Z Wahhimem jest podobnie jak z Milanem, raz jest taki, a raz taki.

Xzizi?
Kortez: Xzizi, też porządny użytkownik. Powiedziałbym, że na równym poziomie, co Eld i R.R. Można z nim pogadać, czasami potrafi mnie rozbawić, czasami potrafi zdenerwować. Kiedyś miałem o nim negatywne zdanie, ponieważ gdy poprosiłem o unbana, napisał "Niech spierdala". Jednak potem wszystko się ułożyło. Był dobrym moderatorem.

Rozwińmy nowy temat, a mianowicie jak postrzegasz przyszłość strony i forum?
Kortez: Hm... nieco trudne pytanie, bo nie wiem jak Eld sobie poradzi. Niemniej jednak, sądzę, że forum idzie w dobrym kierunku. Ma szansę stać się, obok T.pl czy T.org.pl, jedną z najchętniej odwiedzanych stron o Tibii w Polsce. Mam nadzieję, że nadejdzie taki dzień, że Rookgaard.pl stanie się Supported Fansite. Jednak są to tylko moje marzenia.

Myślisz, że Rookgaard.pl ma szanse na zostanie SF?
Kortez: Tak. Sądzę, że jest to możliwe, ponieważ strona jako tako prezentuje się dobrze, nie ma na niej reklam z botami (jak to bywało na T.pl), nie ma w niej tematyki związanej z botami (chodzi mi tu głównie o tematy, posty). Także droga otwarta.

Jakim mottem kierujesz się na forum oraz jakim mottem według Ciebie powinien kierować się każdy nowy użytkownik forum?
Kortez: Nowy użytkownik nie powinien od razu zrażać się do forum, gdy np. zobaczy w swoim temacie post typu: "Było. Do kosza", "Opcja szukaj nie boli", itp. Forum jest po to, aby wyrażać własną opinię, nie po to, by się poddawać. Jeśli chodzi o moje motto, to nie posiadam owego. Po prostu kieruję się własną wolą, nie robię nic na pokaz i nie przejmuje się zaczepkami innych użytkowników.

Ostatnio na forum zaczęły się przemiany. Były to zmiany personalne, wprowadzono i usunięto parę działów, przywrócono punkty reputacji, głownie użytkownicy decydują o tym, co ma zostać zmienione. Wśród tych zmian również zostałeś odbanowany. Jak oceniasz dotychczasowe zmiany?
Kortez: Jak już powiedziałem, forum idzie w dobrym kierunku. Zmiany, które dotychczas zostały przeprowadzone, są dobrymi rozwiązaniami. Jednak, potrzeba więcej zmian, żeby to w jakiś sposób odczuć.

Jak z perspektywy czasu oceniasz swoją moderację i ogólną sytuację z tym związaną?
Kortez: Moderatorem byłem zaledwie dzień. Razem z Eldem zostaliśmy wybrani na ową posadę. Nie wiedzieliśmy jednak, że będzie to na zasadzie "konkursu". Pewnie się domyślasz, jakie było moje zdziwienie, kiedy zostałem poinformowany przez Sebcia, że "straciłem" w/w stanowisko. Okazało się, że miał to być sprawdzian, kto się lepiej sprawdzi. Ale tu się nasuwa moje pytanie: czy jeden dzień starczy do ocenienia kogoś? W tym przypadku nie. Nie będę się rozpisywał, bo każdy wie, co się wtedy działo. Mam jednak nadzieję, że ta sytuacja nie powtórzy się ponownie.

Myślę, że udało nam się ukraść alfabet, ale... prosiłbym Cię jeszcze o ostatnie zdanie dla czytelników.
Kortez: Wiem że to będą czytać zarówno przyjaciele, jak i wrogowie, niemniej jednak każdego pozdrawiam i życzę samych sukcesów (nie tylko na forum). Dziękuje również Tobie za to, że przeprowadziłeś ze mną wywiad.


Specjalnie dla Rookie
Kopiowanie zabronione
Opracowane przez Xzizibit

[Obrazek: Aa32mT1.png]

Gram w Worms Armageddon oraz GTA2 w trybie multiplayer.
Jeśli masz ochotę ze mną zagrać, napisz prywatną wiadomość.
17-09-2015 20:31:12
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
 
Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*


Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20
FFF
Heheszek roku 2017
Supporter

Level: 56

Reputacja: 8

Nick: Lightin
Poziom: 53
Profesja: Rookstayer
Świat: Peloria
Status: Aktywny gracz
Gildia: Puffin Dragons


Post: #2
RE: [Remastered] Wywiad z Kortezem
jakiś stary ten wywiad.. kto to ten kortez? i wgl ci wszyscy w/w? XD

@Pixio
randomy jakieś
(Edytowany o 21:38:09, dnia 17-09-2015 przez FFF).
17-09-2015 20:58:32
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
Pixiak
Ziomix roku 2017
*

Level: 37

Reputacja: 29

Nick: Pixio von Pandoria
Poziom: 24
Profesja: Rookstayer
Świat: Yanara
Status: Sporadycznie grający


Post: #3
RE: [Remastered] Wywiad z Kortezem
Kortez to sympatyczna osoba, zresztą jak każdy wymieniony w wywiadzie. Pamiętam ich wszystkich, ale najbardziej w pamięć zapadł mi Yall oraz Vialix, świetni ludzie. Widać, że wywiad przeprowadzany był w starym stylu, tj. brak zdjęć, kolorków oraz wszystkich innych dupereli.

10/10

@FFF
Nie słyszałeś o Nich? Huh
Gardor Wink

[Obrazek: x1tgmhe.jpg]
17-09-2015 21:07:40
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
Endriu Welc
Mistrz języka polskiego
Redaktorzy

Level: 22

Reputacja: 8

Nick: Endriu Welc
Poziom: 116
Profesja: Royal Paladin
Świat: Yanara
Status: Sporadycznie grający
Gildia: Dream Realm


Post: #4
RE: [Remastered] Wywiad z Kortezem
FFF taki nowy :/

Spoko Kortez, fap fap fap pozdro

[Obrazek: d0OtmEh.jpg]
OH MY GOD DO I PRAY.
17-09-2015 23:13:47
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
stary_rookier
Troll
*

Level: 20

Reputacja: 5

Poziom: 8+
Profesja: Rookstayer
Świat: rukgwardia
Status: Niegrający


Post: #5
RE: [Remastered] Wywiad z Kortezem
kortez teraz fapuje na tibiopedalii, wstydzi sie nobkow z rookie :/
18-09-2015 00:19:33
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
Mis Quala
Wasp
*

Level: 42

Reputacja: 12

Nick: Silvia Monza
Poziom: 286
Profesja: Royal Paladin
Świat: Monza
Status: Aktywny gracz


Post: #6
RE: [Remastered] Wywiad z Kortezem
no i tu mamy odpowiedź kto jest ze starego forum Smile
18-09-2015 01:55:56
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
Stiwi Łonder
Moderator
Moderatorzy

Level: 36

Reputacja: 5

Nick: Fedrix
Poziom: 57
Profesja: Rookstayer
Świat: Efidia
Status: Sporadycznie grający


Post: #7
RE: [Remastered] Wywiad z Kortezem
Mam ogromny szacunek do Korteza za to, że sponsoruje utwory Rookie Records.

Spoiler:
[Obrazek: comment_n199HkZlCaxNWBwXqzFhl6b2m3JH7jc3.jpg]
(Edytowany o 06:30:50, dnia 18-09-2015 przez Stiwi Łonder).
18-09-2015 06:30:22
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
stary_rookier (09-18-2015)
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
stary_rookier (09-18-2015)
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
stary_rookier (09-18-2015)
FFF
Heheszek roku 2017
Supporter

Level: 56

Reputacja: 8

Nick: Lightin
Poziom: 53
Profesja: Rookstayer
Świat: Peloria
Status: Aktywny gracz
Gildia: Puffin Dragons


Post: #8
RE: [Remastered] Wywiad z Kortezem
- od kiedy są razem?
- kto?
- twoje brwi
HUEHUE
18-09-2015 15:44:12
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
[-] 2 użytkowników lubi ten post:
Lee (09-18-2015), Vryysas (06-19-2017)
[-] 2 użytkowników lubi ten post:
Lee (09-18-2015), Vryysas (06-19-2017)
[-] 2 użytkowników lubi ten post:
Lee (09-18-2015), Vryysas (06-19-2017)
Kortez
Cockroach
*

Level: 5

Reputacja: 1Post: #9
RE: [Remastered] Wywiad z Kortezem
No nieźle, ten wywiad ma ze 100 lat.
21-03-2017 22:35:06
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
Vryysas
Wolf
*

Level: 14

Reputacja: 8Post: #10
RE: [Remastered] Wywiad z Kortezem
No,Kortez to wiadomo,jeden z wiekszych [ciach] na Rokie, nie wwiadomo nawet czy,kiedykolwiek mial 20lvl na jakims charze. [ciach] zreszta jak reszta bandy eldrizyf. Jedynie.szacun za promowanie rokie records.

Stiwi Łonder dodał notatkę do tego postu 25-06-2017 14:56:02 ponieważ:

Obrażanie - warn.
"§3. O prowadzonej dyskusji:
1. Zabrania się obrażania innych użytkowników".

19-06-2017 09:52:16
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
No Name 2 (06-19-2017)
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
No Name 2 (06-19-2017)
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
No Name 2 (06-19-2017)
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka