You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Remastered] Wywiad z Paytonem

Autor Wiadomość
Scientist
Administrator
Administratorzy

Level: 47

Reputacja: 21

Nick: Insane Rookstar
Profesja: Rookstayer
Status: Sporadycznie grający

[Remastered] Wywiad z Paytonem
Czas najwyższy na przywrócenie kilku zaginionych wywiadów. Każdy z nich najpierw będzie pojawiał się w dziale premium, by po 3 dniach został przeniesiony do ogólnodostępnego działu "Wywiady".

Hello!
Payton: Hiya.

Na początku mógłbyś powiedzieć nam coś o sobie? Przedstaw nam siebie.
Payton: Moja postać nazywa się Tibia FaviconPayton, od "Walter Payton". Jestem na tej małej wysepce już prawie 5 lat.

[Obrazek: 203_09_04_15_2_47_49.jpeg]

Skąd pochodzisz?
Payton: Nowy Meksyk, USA.

Czy Tibia FaviconPayton jest Twoją jedyną postacią, czy może posiadasz jeszcze inne?
Payton: Mam jeszcze 3 inne postacie, na których spędzam trochę czasu. Jednego rookera, jednego mainchara na Antice i jednego na Securze.

Jak wszyscy wiemy najlepszy rooker na świecie znajduje się właśnie na Antice. Jak w skrócie mógłbyś określić Twoje stosunki z Tibia FaviconSunrise?
Payton: On jest psychiczny, dlatego zawsze staram się rozmawiać z nim najmniej jak to jest możliwe. Moim zdaniem nie jest zbyt miłą osobą.

To znaczy, że traktujesz go bardziej jako wroga niż kolegę?
Payton: Powiedziałbym raczej, że jesteśmy przeciwnikami.

Rozumiem. Co sądzisz o polskich rookerach? Znasz może kogoś?
Payton: Nie przykładam zbyt wielkiej wagi do tego skąd kto pochodzi, ale znam wielu kulturalnych Polaków. Domyślam się, że mój dawny brat Tibia FaviconQuadron pochodzi z Polski.

Jaka jest Twoja opinia na temat współczesnych rookerów? Jesteś w stosunku do nich przyjazny?
Payton: Ahh, w ciągu ostatnich dwóch lat wbiłem zaledwie 1lvl i logowałem się średnio 3 razy w miesiącu, więc nie znam za bardzo nowych graczy.

Właśnie, dlaczego tak rzadko się logujesz? Studiujesz? Pracujesz?
Payton: Przykro mi, ale obecnie gram w inną grę - Runescape.

Ale masz jeszcze jakieś cele dotyczące Tibia FaviconPayton'a?
Payton: Tak. Osiągnę 100lvl w najbliższych latach. Obiecałem to mojej mamie, Lady Cathie. A tak naprawdę, to nie mam żadnych konkretnych zamiarów. Loguję się tylko dla zabawy.

Jesteś może w posiadaniu jakiś rzadkich rzeczy z dawnych czasów? Mam na myśli początki Twojej gry.
Payton: Jedyną cenną rzeczą jaką posiadałem był silver key do Bear Room (teraz jest copper). Niestety straciłem go przez usunięcie depot chara.

Skoro już mówimy o dawnych czasach. Czy możesz potwierdzić pogłoski dotyczące wypadania dawnej z minotaurów brass armor'a?
Payton: Moim zdaniem to nieprawda, ale nie twierdzę, że wiem wszystko.

Kto według Ciebie jest autorytetem dla rookerów? Kto wywarł na Ciebie największy wpływ?
Payton: Tibia FaviconMaster Slayer oraz Tibia FaviconQwerty/Tibia FaviconMarmayon mają na mnie duży wpływ. A obecnie chcę, aby wszyscy byli jak Lady Cathie.

Co sądzisz o zachowaniu teraźniejszych graczy?
Payton: Dawniej Antica była jedynym światem, a nowi gracze naprawdę potrzebowali pomocy, więc byłem szczęśliwy gdy mogłem im pomóc. Teraz niektórzy gracze wiedzą wszystko o Rookgaardzie i wygląda na to, że ich to nudzi, mają wtedy radochę, że mogą poirytować innych. Obecnie jest większy prymitywizm niż wcześniej. Btw, mówię w ogóle z sensem? Jestem po kilku piwkach.

Tak, to ma sens. Widocznie to były słabe piwa =]. Na koniec proponuje grę w "Szybkie Pytania". Zadaję Tobie krótkie pytanie, a Ty natychmiast starasz się odpowiedzieć. Rozumiesz o co mi chodzi, Walter?
Payton: Ok.

Minotaur Mage?
Payton: Nie można się dostać.

Tibia?
Payton: Ciągle bawi.

Spike Sword?
Payton: Któregoś dnia go zdobędę.

Sunrise?
Payton: Psychol.

Wywiad?
Payton: Nadal ich nie lubię.

Ok, dzięki. Chciałbyś może na koniec kogoś pozdrowić?
Payton: Hmmm, tak. Chciałbym powiedzieć, że Tibia FaviconDark Black Angel to seksowna, gorąca laseczka.

Co do Lady Cathie to nie chcielibyście wiedzieć kto to jest. I nie, to nie jest jego mama =].

Chciałbym również gorąco podziękować Tibia FaviconSirblaze, za pomysł na kilka pytań, poprawienie mojego "poor inglisza", za wspieranie mnie i ogólnie za pomoc w przedstawionym wywiadzie.

Specjalnie dla Rookie
Kopiowanie zabronione
Opracowane przez Tibia FaviconYallah

[Obrazek: Aa32mT1.png]

Gram w Worms Armageddon oraz GTA2 w trybie multiplayer.
Jeśli masz ochotę ze mną zagrać, napisz prywatną wiadomość.
(Edytowany o 20:00:59, dnia 11-04-2015 przez Scientist).
11-04-2015 19:23:34
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20