You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SUPERSONDA #4 Czy Rookie powinno starać się ponownie o Supported Fansite?

Autor Wiadomość
Stiwi Łonder
Moderator
Moderatorzy

Level: 36

Reputacja: 5

Nick: Fedrix
Poziom: 57
Profesja: Rookstayer
Świat: Efidia
Status: Sporadycznie grający

SUPERSONDA #4 Czy Rookie powinno starać się ponownie o Supported Fansite?
[Obrazek: 43_03_12_14_8_32_55.png]

Pomysł z otworzeniem działu dotyczącego OTS okazał się nietrafiony ze względu na praktycznie zerową aktywność. To samo dotyczy poszerzenia się Rookie o nowe gry. Rookie Favicon Scientist oraz Rookie Favicon PrincessWoona nie myślą o zamykaniu strony, dlatego też mamy do was następujące pytanie.

Cytat:Czy Rookie powinno starać się ponownie o Supported Fansite?

Sonda trwa tydzień i kończy się 29 kwietnia.

Nie udzielajcie krótkich odpowiedzi. Prosimy o uzasadnienie swojej opinii.

Z niecierpliwością czekamy na wasze komentarze!
(Edytowany o 21:04:57, dnia 22-04-2015 przez Stiwi Łonder).
22-04-2015 21:04:14
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20
Niedostępny Freszol
Poison Spider
*

Level: 38

Reputacja: 4

Status: Niegrający

RE: SUPERSONDA #4 Czy Rookie powinno starać się ponownie o Supported Fansite?
Nie.

Jaki ma to sens? Chcecie robić (a raczej kopiować) solucje questów lub pisać deskrypcje przedmiotów, które zostały zrobione już dobre 10 lat temu? Chcecie pisać newsy, które i tak już są postowane na kilku fansite'ach? Myślicie że CipSoft dopuści do tego tytułu stronę, która miernie rozwinęła się przez dwa lata i miała działy o handlu kontami, i o prywatnych serwerach? Nie ma żadnych szans. Kiedyś były, ale sami je zaprzepaściliście. Zobaczcie ile osób jest wam potrzebne, by raz na 3 dni napisać newsa, lub raz na tydzień jakiś temat z dłuższą zawartością. Rozumiem, że osoby takie jak Woona czy Advantage/Scientist muszą być na forum, ponieważ są kompetentni i PONIEKĄD* (*Advantage leń) znają się na zarządzaniu i webmasteringu, a reszta? Przecież kolesiostwo, które zostało pokazane po tym, jak już połowa forum zaliczyła staż w ekipie jest śmiechu warte.

(22-04-2015 21:04:14)ABAROS napisał(a):  To samo dotyczy poszerzenia się Rookie o nowe gry.

Ten pomysł był chyba jednym z lepszych jakie widziałem ostatnio. Oczywiście strach postawić stopę na nowej ziemi, lepiej podkulić ogon i wrócić na stare śmieci.

Nie łudźcie się, że CS wam da jakiekolwiek szanse. Robienie fansite w dzisiejszych czasach jest marnotrawieniem czasu. Zobaczcie ile użytkowników mają niektóre strony fanowskie, które są ogólnie o tematyce tibijskiej, a wy wyskakujecie z pomysłem robienia takiej o tematyce stricte dotyczącej rookgaardu. Nikt tego nie kupi, użytkowników nie przybędzie (albo przybędzie niewiele), a wy będziecie robić na darmo (że tak to ujmę). Rzeczy, które zostały tu wprowadzone przez dwa lata, mogłyby być wprowadzone na spokojnie przez 2-3 miesiące. To by dawało dobrą szansę na zdobycie SF, pokazanie swojej kompetencji i wiedzy na temat tworzenia stron, i robienia reklamy. Nikt nie chce mieć w swoim teamie niekonkretnego zawodnika.

Ta gra wymiera, a praca ludzi którzy chcą zrobić coś dla tego community wymrze wkrótce razem z nią. Zastanówcie się lepiej na poważnie nad rozwojem forum, bo z tego co widzę w głowach wam się przewraca i sami nie wiecie co z sobą zrobić.
22-04-2015 22:09:25
Scientist
Administrator
Administratorzy

Level: 44

Reputacja: 20

Nick: Insane Rookstar
Status: Sporadycznie grający

RE: SUPERSONDA #4 Czy Rookie powinno starać się ponownie o Supported Fansite?
Pozwolę sobie odpowiedzieć na bardzo dobry post Freszola.

(22-04-2015 22:09:25)Freszol napisał(a):  Chcecie robić (a raczej kopiować) solucje questów lub pisać deskrypcje przedmiotów, które zostały zrobione już dobre 10 lat temu?

Solucji questów nie kopiujemy, a stronę główną wypadałoby uzupełnić i nie ma to nic wspólnego z dążeniem do SF. Po prostu, jak ja coś robię, to ma być zrobione do końca.

(22-04-2015 22:09:25)Freszol napisał(a):  Chcecie pisać newsy, które i tak już są postowane na kilku fansite'ach?

Tutaj nawiązując do SF - wszystkie wspierane fansajty tak robią. Bo muszą. Ja osobiście jestem za tym, żeby znaleźć kogoś, kto będzie STRESZCZAŁ niusy z T.com i je komentował (KRYTYKA, wyrażenie własnej opinii - nawet jeśli jest ona "ANTICIPSOFT").

(22-04-2015 22:09:25)Freszol napisał(a):  Kiedyś były, ale sami je zaprzepaściliście. Zobaczcie ile osób jest wam potrzebne, by raz na 3 dni napisać newsa, lub raz na tydzień jakiś temat z dłuższą zawartością.

Niusy piszę ja, więc do tego potrzeba jednej osoby. Temat z dłuższą zawartością, powiedzmy wywiad - wystarczy jeden redaktor bądź użytkownik. Taktyka 1-1-1 (webmaster, redaktor, moderator) jest wystarczająca.

(22-04-2015 22:09:25)Freszol napisał(a):  Przecież kolesiostwo, które zostało pokazane po tym, jak już połowa forum zaliczyła staż w ekipie jest śmiechu warte.

Zgadzam się. Ale ostatnio mocno zredukowaliśmy liczbę kolorowych użytkowników (nie wliczam supporterów). Odnośnie ekipy, ja podjąłem póki co tylko jedną decyzję - Pixio pomoże we wprowadzaniu informacji na stronę główną. Wszystkie kolejne przyjęcia będą odbywały się na zasadzie rekrutacji - jeżeli będzie w ogóle taka potrzeba.

(22-04-2015 22:09:25)Freszol napisał(a):  "To samo dotyczy poszerzenia się Rookie o nowe gry."

Ten pomysł był chyba jednym z lepszych jakie widziałem ostatnio. Oczywiście strach postawić stopę na nowej ziemi, lepiej podkulić ogon i wrócić na stare śmieci.

Pomysł miał potencjał, ale nie zawsze wszystko się udaje. Jeśli masz pomysły, to wciąż możesz się nimi z nami dzielić, bo do tej pory byłeś bardzo pomocny. Masz chęć pomocy? Po prostu daj mi znać.

(22-04-2015 22:09:25)Freszol napisał(a):  Zobaczcie ile użytkowników mają niektóre strony fanowskie, które są ogólnie o tematyce tibijskiej, a wy wyskakujecie z pomysłem robienia takiej o tematyce stricte dotyczącej rookgaardu.

Nikt nie wyskakuje z pomysłem, Fresz. To tylko sonda, która powstała w wyniku tego, że pojawiły się pytania "Skąd te zmiany? Czy walczycie o SF?".

(22-04-2015 22:09:25)Freszol napisał(a):  Nikt tego nie kupi, użytkowników nie przybędzie (albo przybędzie niewiele), a wy będziecie robić na darmo (że tak to ujmę).

Mi nie przeszkadza "robienie na darmo". Nie każdy jest interesowny.

(22-04-2015 22:09:25)Freszol napisał(a):  Rzeczy, które zostały tu wprowadzone przez dwa lata, mogłyby być wprowadzone na spokojnie przez 2-3 miesiące.

Możesz mieć rację, ale ja się nie mogę za bardzo wypowiedzieć, bo sam jestem tutaj od trochę ponad roku. Może zrobiłbyś listę dobrych zmian, wprowadzonych przez te dwa lata?

(22-04-2015 22:09:25)Freszol napisał(a):  Zastanówcie się lepiej na poważnie nad rozwojem forum, bo z tego co widzę w głowach wam się przewraca i sami nie wiecie co z sobą zrobić.

Źle widzisz, bo źle zinterpretowałeś ten temat.

[Obrazek: Aa32mT1.png]

Gram w Worms Armageddon oraz GTA2 w trybie multiplayer.
Jeśli masz ochotę ze mną zagrać, napisz prywatną wiadomość.
(Edytowany o 22:40:20, dnia 22-04-2015 przez Scientist).
22-04-2015 22:37:40
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
FFF (04-23-2015)
FFF (04-23-2015)
FFF (04-23-2015)
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka