You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Smartfon

Autor Wiadomość
Zoxks
Troll
*

Level: 21

Reputacja: 9

Nick: Zoxks
Poziom: 50
Profesja: Rookstayer
Świat: Xantera
Status: Aktywny gracz

Smartfon
No więc tak panowie i panie .
Konczy mi się abonament w play'u we wrzesniu.
Posiadam obecnie Sony Xperia U i czas na zmiane po przejrzeniu marnych ofert abonamentowych zamierzam kupić kupić telefon w salonie bez abonamentu .

Oczekuję :
-)Ekran : 4,8-5,0 cali ( 400 ppi minimum )
-)Ramu - minimum 2 giga
-) Procesor taki co wszystko pociagnie
-) Wyswietlacz jak i obudowa porpostu w dobrym wykonaniu
-) Mozliwosc dodania karty pamieci
-) Aparat fot- obojetnie ile m pikseli byle by zdjecia były swietnej jakosci

Jednym słowem telefon inteligenty na wszystkie zawansowane potrzeby.
Obecnie wypadłem z obiegu co w trafie piszczy ale najlepiej było by gdyby to był telefon od Sony , nexusa lub jakiś chinski np marka Xaomi lub inne potezne flagowce .

Do wydania mam 1500 zł.
Telefon chce zakupić w salonie wiec allegro itp nie wchodzie w gre ( mamy jakis chinskich operatorow ze sklepami w polsce ?
03-08-2014 20:21:34
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20
Kubica
Rat
*

Level: 11

Reputacja: 6

Nick: Kubica von Kyra
Poziom: 120
Świat: Kyra
Status: Usunięty

RE: Smartfon
Ja mam Xperie Z. Nie narzekam, na początku byłem średnio zadowolony z aparatu, teraz jestem bardziej Tongue Można się przyczepić ewentualnie do kątów w wyświetlaczu, Samsung ma bardziej cukierkowe kolory i lepszą czerń ale słabsze wykonanie.

Polecam tą XZ / XZ1 / XZ Compact. Pewno warto na Samsunga Galaxy S3 popatrzyć, teraz pewno coraz tańszy. W innych modelach nie mam rozeznania. Wink

[Obrazek: signature.php?character=Myk Myk Disco Polo]
03-08-2014 22:13:21
Koroś
Rat
*

Level: 12

Reputacja: 7

Dwa miesiące temu mocno się zainteresowałem tematem smartfonów do tak 1800 zł. Wymarzonym było Z1 Compact, bo zawsze byłem za tym aby telefon był telefonem a nie tabletem. Najtańsze ceny z jakimi się spotykałem to 1500 (wystawiane na allegro nówki pochodzące z zagranicy czyli gwarancja odpada). Za 1800-1900 była nówka w sklepach typu mediamarkt. Z1 Compact to obecnie najlepszy mini smartfon. Teraz co do Z1 ceny bardzo podobnie jak Compact. Kolega kupił za 1300 używkę na allegro i był zadowolony. Mówi się że Compact ma trochę lepszy ekran niż z1 z powodu mniejszej ilości cali. Jednak jakbyś miał budżet do 1500 to zwycięzcą jest LG G2. Przebija z1 i z1 compact w ekranach. Trochę lepszy procek. All pięknie jedyny minus to brak slotu na karty pamięci. Lg daje free 50gb w chmurze. Można pendrivy podłączyc na mini usb lub na przejściówcw. Lg g2 ma 16gb. Ceny lg g2 to 1500 - 1600 w mediamarkt. 1300 na allegro nówka z zagranicy czyli bez gwarancji. Ja sam go mam i kupiłem za 1200 nówkę mającą 5 dni na allegro. Był to telefon z sieci Play. Mam 2 letnia gwarancje. Znajomy znający się na tym powiedział że codziennie pojawia się kup teraz/licytacja w dobrej cenie nówka właśnie od ludzi co wzięli na przedłużenie ambonamentu za 1 zł. I miał rację. Skupiłem się na lg g2 i na drugi dzień pokazała się aukcja. Najlepiej brać play lub plus bo np. Orange może mieć simlocka i jakieś kijowe oprogramowanie od nich. Także jak dla mnie procesorowo aparatorowo ramowo siłowo godnymi smartfonami są z1, z1 compact, lg g2. S4 oraz htc one odpadają z powodu słabszych procków. Najlepszą obudowę ma htc one,z1,z1 compact (zetki sie strasznie rysuja),lg g2, s4. Jednak taka jest prawda że jak chcesz miec stan ideal to bez folii i pomrowca nie da rady. Moglbym pisac o nich godzinami, ogladalem/czytalem kilkanascie recenzji o kazdym. Pytalem znajomych. Pytalem po forach. Do tego lg ma najlepszy serwis w Polsce wiec bez problemu z gwarancja.

Jestem nikim. Jestem szejkiem. Moja ulubiona runa to Paralyze Rune.
(Edytowany o 23:27:46, dnia 03-08-2014 przez Koroś).
03-08-2014 23:20:16
Zoxks
Troll
*

Niestety LG 2 odpada , z braku dodatkowej pamieci w postaci slota ...
Same programy do pracy to będzie 5-10 giga ;p
04-08-2014 00:02:14
Koroś
Rat
*

Level: 12

Reputacja: 7

Programy do pracy? (GTA SA, FIFA 14? xD)
W jakim salonie chcesz kupić telefon?

Jestem nikim. Jestem szejkiem. Moja ulubiona runa to Paralyze Rune.
04-08-2014 14:14:54
Zoxks
Troll
*

Może inaczej , lapek w pracy otwarty , a ja na swoim telefonie dzieki interenetowi moge zdalnie sterowac myszka w swoim lapku przez smartfona Big grin
04-08-2014 14:43:09
thomas
Cockroach
*

Level: 1

Reputacja: 0

Ja również, opierając się na własnym doświadczeniu, polecę telefon Sony Xperia Z1
25-02-2015 10:29:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka