You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sword Of Fury

Autor Wiadomość
vecarius
Rat
*

Level: 8

Reputacja: -8

Nick: True Veccy
Profesja: Rookstayer
Świat: Irmada
Status: Aktywny gracz

RE: Sword Of Fury
(09-12-2013 23:21:12)Kosmos napisał(a):  Bez obrazy, ale dziwie się, że niektórzy jeszcze wieżą w sword of fury na rooku. Czasami aż śmiać chce mi się z tego.
Pomyślcie logicznie!
Dla cipsoftu rookstaayer jest szkodnikiem, którego trzeba tępić. Od wielu, wielu lat robią nam pod górkę, więc na pewno nie daliby żadnemu rookstaayerowi lepszej broni do ręki.
Takie niestety są realia na dzień dzisiejszy.

Czy nam robią pod górkę? Uratowali nasze konta przed zmainowaniem w wypadku hacka (trzeba najpierw rookera zbić z lvla, a to nam daje czas na odzyskanie konta). Dostaliśmy na Rooku mounty.. TAK, OKEJ! Powiecie, że "aa bo to za pacca", no jasne, ale mogli dać NPCa na mainie, który go wydaje po rozmowie z nim, wciąż jednak możemy je mieć.

Usunęli Poison Cave, ale dali nam drugie, przecież to w zasadzie nie potrzebne, robiąc RGQ wbijasz 6-7 lvl, więc dobić te kilkaset expa nawet na ratach trwałoby chwilkę, jednak wciąż dali nam możliwość robienia ogromnego jak na Rookgaard expa.

Jak dla mnie Cipsoft szanuje nas dalej jako graczy, bo wciąż jesteśmy dla nich źródłem zarobku i w ten sposób oni postrzegają osoby, nie pod względem profesji, lvla czy miejsca przebywania. We wszystkim chodzi o pieniądze.
05-01-2014 17:23:05
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
|

, kliknij mnie :).

Adres IP: Logged

Dzisiaj 13:29:20
Kosmos
Troll
*

Level: 18

Reputacja: 4

Nick: Lobis Rokstayer
Poziom: 84
Świat: Fidera
Status: Czasami grający
Gildia: Old Rookstayers

Tak masz trochę racji.
Uratowali rookstaayerów, jeżeli chodzi o wyjście z rooka, ponieważ stwierdzili, że już się nas nie pozbędą, ale nieprzestali nam robić pod górkę prawda?
Czemu na test serverach nie jest tak jak dawniej?
Czemu staży rookstaayerzy nie mają dostępu do fortecy orków?
Czemu silver amulet nie jest już wartościowy?

Nowe PSC, mounty itp. nie stworzyli dla rookstaayerów.
Dla gracza który przechodzi rooka, PSC jest najszybszym i najlepszym miejscem do szybkiego expienia, dlatego musieli przenieść w inne miejsce a mount, którego raz na jakiś czas można zdobyć z promocji, pozwala nowym graczom na szybsze poruszanie się na rooku.
Nie każdy chce przechodzić rooka robiąc RGQ, wiele osób omija tutorial i expi tak jak dawniej, a zarazem o wiele, wiele szybciej.
Rookstaayer tylko czerpie korzyści z tego co ma gracz, który tylko przechodzi rookgaard.

Pozdrawiam
(Edytowany o 22:04:24, dnia 05-01-2014 przez Kosmos).
05-01-2014 21:59:56
Lady Ariadna
Redaktor
Redaktorzy

Level: 48

Reputacja: 16

Nick: Ladyariadna
Poziom: 65
Świat: Amera

well...

Starzy Rookstayerzy mogą dostać się do Orc Fortress za pomocą glitcha z Special Flaskiem.
Nikt nie przerzuci mounta za 180 dni pacc na nową postać... a na pewno nie po to, żeby szybciej przejść rooka.
Spadek ekonomicznej wartości Silver Amuletu to - dla rookstayerów ale zarazem +. Teraz wreszcie mogę go używać na huntach na Wasp Tower bez poczucia że marnuję coś cennego.

Poza tym dodali sporo nowych rarów takich jak Small Ruby, a nie musieli.

[Obrazek: AO1ZKgv.gif]
(Edytowany o 23:39:21, dnia 05-01-2014 przez Lady Ariadna).
05-01-2014 23:38:53
Kosmos
Troll
*

Level: 18

Reputacja: 4

Nick: Lobis Rokstayer
Poziom: 84
Status: Czasami grający
Gildia: Old Rookstayers

(05-01-2014 23:38:53)Lady Ariadna napisał(a):  Starzy Rookstayerzy mogą dostać się do Orc Fortress za pomocą glitcha z Special Flaskiem.
To był błąd gry, który już dawno temu poprawili. Quest od początku nie był przeznaczony dla starych rookstaayerów. Ja podczas tego błędu odpoczywałem od tibi, więc nie mogę wejść do tej fortecy.

(05-01-2014 23:38:53)Lady Ariadna napisał(a):  Nikt nie przerzuci mounta za 180 dni pacc na nową postać... a na pewno nie po to, żeby szybciej przejść rooka.
Ktoś kto zaczyna przygodę z tibią, mount na rookgaardzie się przyda. Na mainie zdobycie mounta jest bardzo proste, więc nikt nic nie traci wykorzystując mounta na nową postać no chyba, że ktoś kolekcjonuje mounty na głównej postaci. Na fiderze widziałem parę osób, które śmigały na mouncie i wychodziły z rooka.

(05-01-2014 23:38:53)Lady Ariadna napisał(a):  Spadek ekonomicznej wartości Silver Amuletu to - dla rookstayerów ale zarazem +. Teraz wreszcie mogę go używać na huntach na Wasp Tower bez poczucia że marnuję coś cennego.
Im więcej unikatowych przedmiotów na rooku, tym lepiej (przynajmniej dla mnie). Rookstaayer nie musi używać amuletów, żeby przetrwać.

(05-01-2014 23:38:53)Lady Ariadna napisał(a):  Poza tym dodali sporo nowych rarów takich jak Small Ruby, a nie musieli.
Z tego co pamiętam, to tylko small ruby i skull candle.
Czasami usuwają przedmioty z rooka, czasami dodają nowe Wink

(06-01-2014 14:56:01)Obiateq napisał(a):  Już widzę, gdy ktoś zaczynający przygodę z Tibią wyrzuca 160 zł na pacca w ciemno, żeby mieć jakiegoś śmiesznego konika czy innego raptorka.
Jak ktoś ma pieniądze, to czemu nie?

Pozdrawiam
(Edytowany o 15:08:38, dnia 06-01-2014 przez Kosmos).
06-01-2014 00:38:36
vecarius
Rat
*

Level: 8

Reputacja: -8

Nick: True Veccy
Świat: Irmada

(06-01-2014 00:38:36)Kosmos napisał(a):  Ktoś kto zaczyna przygodę z tibią, mount na rookgaardzie się przyda.

Już widzę, gdy ktoś zaczynający przygodę z Tibią wyrzuca 160 zł na pacca w ciemno, żeby mieć jakiegoś śmiesznego konika czy innego raptorka.
06-01-2014 14:56:01
Online Scientist
Administrator
Administratorzy

Level: 44

Reputacja: 20

Nick: Insane Rookstar
Status: Sporadycznie grający

Wracając do głównego wątku...

Mam pewną hipotezę, co do naszego Sword of Fury i chciałbym się nią z wami podzielić.

Już kiedyś ktoś zauważył podobieństwo układu kamieni w Goblin Hell (to chyba jest Goblin Hell, nie?) z układem kamieni wokół Spike Sworda.

[Obrazek: similarrl2.jpg]

Nauczyliśmy się znikać Spike Sworda z wysepki. Ale czy ktoś próbował wykonać coś w rodzaju 'lustrzanego odbicia' na wyspie? Po zniknięciu Spike Sworda można byłoby w jego miejsce wrzucić zepsuty ser (wiem, że na kamienie nie da się nic wrzucać, ale może.... może...).

Co tam myślicie o tym pomyśle?

[Obrazek: Aa32mT1.png]

Gram w Worms Armageddon oraz GTA2 w trybie multiplayer.
Jeśli masz ochotę ze mną zagrać, napisz prywatną wiadomość.
08-01-2014 02:18:48
Lee
Użyszkodnik roku 2016
*

Level: 60

Reputacja: 24

Nick: Lord Lee Ninja
Poziom: 79
Gildia: True Rook Guardians

Teoria Lustrzanego odbicia ciekawa, skoro my nie możemy wrzucić, to może jesteśmy w stanie sprawić by się pojawił.
Ocb mi? niech ktoś spróbuję znaleść lustrzane odbicie tych 2 pkt do znikania, ale z perspektywy GH.
Pkt z Ps +2 nad GH, pkt z Rotami +1 nad GH ( oczywiście ze zmianą bieguna itp)
i nie paczcie jakie potworki tam bd.
Wiecie o co mi chodzi?
Te same odległości i różnice poziomów ale przeciwny zwrot.

[Obrazek: Hexar-She_enrpxsw.png]
(Edytowany o 02:32:18, dnia 08-01-2014 przez Lee).
08-01-2014 02:30:46
Online Scientist
Administrator
Administratorzy

Lee, taka teoria pojawiła się już kiedyś, ale nie wiem czy ktoś w ogóle zdecydował się ją sprawdzić, więc wszystko jest możliwe ; ).

08-01-2014 19:51:00
Beridok
Troll
*

Level: 17

Reputacja: 3

Nick: Fisterka
Poziom: 18
Świat: Saphira
Status: Usunięty

(08-01-2014 19:51:00)Scientist napisał(a):  Lee, taka teoria pojawiła się już kiedyś, ale nie wiem czy ktoś w ogóle zdecydował się ją sprawdzić, więc wszystko jest możliwe ; ).

Nie jestem pewien czy nie mylisz z teorią trójkąta - gdzie trzeci punkt był na PACC. Anyway, ja tam byłem tylko raz, kiedy był bug, że FACC tam mogli przejść.

Zwycięzca w kategorii: Idiota Roku 2013
Kandydat w kategorii: Dureń Roku 2014

Chomik | YouTube Channel | Archiwum
08-01-2014 21:44:05
Online Scientist
Administrator
Administratorzy

(08-01-2014 21:44:05)Beridok napisał(a):  Nie jestem pewien czy nie mylisz z teorią trójkąta - gdzie trzeci punkt był na PACC. Anyway, ja tam byłem tylko raz, kiedy był bug, że FACC tam mogli przejść.

Nie, nie mylę :>. O tej teorii też czytałem. Teoria z punktami będącymi lustrzanymi odbiciami też istnieje. Jej autor, na którejś ze stron, wykonał grafikę z zaznaczonymi punktami po różnych odbiciach (np. odbicie z dodatkowym odwróceniem punktów, etc.).

08-01-2014 22:37:24
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka