You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wielka wojna na Test Serverze!

Autor Wiadomość
Lee
Użyszkodnik roku 2016
*

Level: 60

Reputacja: 24

Nick: Lord Lee Ninja
Poziom: 83
Profesja: Rookstayer
Świat: Fidera
Status: Sporadycznie grający
Gildia: True Rook Guardians

RE: Wielka wojna na Test Serverze!
Chłopcze, Ty uciekasz do pz jak Cię 2 osoby biją, a z trapa wyszedłem gdy mi zostało mniej niż 50 potek, wcześniej miałem zaznaczone fallow na cezeta i jak was jakiś noobek przepychał to mi char szedł za cezetem?
co do waru, ktoś wam kazał nabijać black skulle?
a o Tym jak pisaliście "Dobra kto chce bić się bez latania po potki ten nad toma"
to już nie wspomnisz?
Myślisz że jesteście sprytni i jak se schowacie bag z potkami poza zasięgiem naszego tibijskiego wzroku, to nikt się nie skapnie?
To właśnie sytuacja u toma pokazała jakie z was są nooby i oszusty.
Wcześniej nikt nie mówił że nie można po potki biegać, a jak poprosiliście o przerwę na ustalenie zasad to ją zrobiliśmy.
Dalej, śmierć cezeta, Ojejcia padł na TS i bd teraz płakać, bo biło go 10 osób a sam miał tylko 6 nieogarniętych towarzyszy. Wy mnie w City w 6 klepaliście i nie złożyliście bo uciekłem, to czemu cezet nie uciekł?

[Obrazek: Hexar-She_enrpxsw.png]
13-01-2014 19:01:02
Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post

Online Miss Susan
Bądź moim sponsorem
*

Poziom: 25+
Profesja: Modelka
Świat: Kanada
Status: Wolna
RE: Miss Susan poleca!
|

Dzisiaj 13:29:20
Thugnificense
Rat
*

Level: 10

Reputacja: 2

Status: Niegrający

Jak wy to przeżywacie. Będziecie się teraz kłócić o jakieś słabe pvp na rooku, które ma się do umiejętności jak "piernik do wiatraka"? Po 2 to balans, Lee tak się jarasz tym, że Twoja ekipa tak morduje wszystkich, a nie widzisz tego, że można mieć nawet 1000lvl i 100mlvl, a nadal druidem/sorkiem będzie się biło po 10-20? Wyskillowaliście się tymi knightami i wielcy z Was mordercy. Idźcie na maina się bić to zobaczymy kto ma umiejętności.
13-01-2014 22:43:47
Lee
Użyszkodnik roku 2016
*

To zasadnicze pytanie, czemu ten wielki Freshol czy cezet nie mają knightów?
Przecież znając ich postawili by se gdzieś ukryte na bocie do skillowania i też by kozaczyli.
A nie mają dlatego że zamiast pomyśleć użyli poradnika i polecieli na łatwiznę.
I tak robią ze wszystkim, mi np. fajnie było odkryć "coś" cokolwiek, ba w rl Tibi też szukam i czasem coś znajdę, np ostatnio robiłem Queen of Banshie quest, Ale bez poradnika czy podpowiedzi.
Nawet nie wiesz ile przyjemności sprawiło mi zrobienie tego questa.
Ale większość graczy teraz uważa że nie ma rpq ani na rooku ani na mainie.
Czemu tak uważają? Bo zamiast pomyśleć czy coś, wolą sobie przejechać po spojlerze zabrać nagrody i tyle, a nawet na rooku większość questów ma swoją historyjkę.
Dobra trochę z tematu zjechałem.
A co do mojego podniecania się, tak masz racje, zapewne podniecałem się bo to był mój pierwszy TS.

13-01-2014 23:31:16
Tasiorex
Chicken
*

Level: 5

Reputacja: 1

wg. mnie Lee ma racje, bylo 3 red headow... i co? na moscie u toma waliliscie w nas 6/7 osob... ponad to mieliscie schowane potki poza naszym zasiegiem wzroku... a mimo to przed warem mowiliscie ze nie ma latania po poty... zaden z nas nie padl, nawet jak zbloczyliscie Skarken'a to przez ponad grube 20 minut odpieral wasze ataki a mimo to nie padl, a ponad to ublismy jednego z waszych, morał z tego jest jaki? mowiliscie ze nie ma latania po poty a sami lataliscie Wink
14-01-2014 00:56:28
Stiwi Łonder
Moderator
Moderatorzy

Level: 36

Reputacja: 5

Nick: Fedrix
Poziom: 57
Świat: Efidia

Hahaha przeżywacie, jakby to była co najmniej III Wojna Światowa i przyszło wam toczyć pojedynek z Niemcami.

Freszol - Podział na niebieskich i czerwonych ustaliłem razem z Cezetem, więc trzymałem się ustaleń. Sam gościu do mnie pisałeś mocno aroganckim tonem, żebyśmy przyszli koło minotaura na skale, a później płacz i zgrzytanie zębów, tylko dlatego, że zabiliśmy kolesia, który był w twojej drużynie. Przypomnę jeszcze, że spamowałeś mi, żeby niebiescy bili czarnych z czerwonymi głowami - wtedy nie miałbyś pretensji do nikogo, co? Jasne, poszedłem po potiony, tylko zauważ jedną subtelną różnicę. Nie wróciłem już później na front. O przynoszeniu potionów z baga w waszej drużynie nie muszę przypominać, bo zrobili to Lee i Tasiorex.

To jest tylko zwykła gra i mało znacząca atrakcja w postaci Test Servera, więc zluzujcie majty, bo miała być zabawa, a nie kłótnie i wyzwiska.

Jedynym przyjacielem moderatora jest regulamin.
(Edytowany o 21:23:44, dnia 26-04-2015 przez Stiwi Łonder).
14-01-2014 07:39:42
michal47
Chicken
*

Reputacja: 0

Nick: Michal of Rook
Poziom: 63
Świat: Iridia

No tak, ktoś może powiedzieć, że "uciekłem z mostu gdy zostałem zaatakowany". To ja powiem, że jakimś cudem przedarłem się z prawej strony mostu na lewą przez szeregi białych podczas gdy ciągle wszyscy we mnie napieprzali. Gdybyście wiedzieli, że uszedłem z 2 potami to pewnie ktoś by mi pomógł wrócić do temple Tongue

No ale racja - miało nie być uciekania. Przepraszam i śmiało możecie mnie liczyć jako martwego Big grin
14-01-2014 19:45:14
Kyron
Zbanowany
Zbanowani

Level: 26

Status: Shackowany

Odezwał się Lee, który leje we trzech pallów mojego 30 sorca mimo tego, że nie wykonuje zadnych ruchów w ich kierunku i caly czas pokazuje ze chce po prosu stanac w city ; d Spamuje Ci na pw zebys przestal, w koncu napisalem ze jestes debil i w odpowiedzi dowiedzialem sie ze jestem lamusem i gimbusem.

Kolejny dla którego Tibia jest życiem... O.o
14-01-2014 23:55:52
Lee
Użyszkodnik roku 2016
*

Ty ja byłem przekonany że to Obiatek, a i było 2 kinów i sorc ;P

14-01-2014 23:58:16
Tasiorex
Chicken
*

Reputacja: 1

(14-01-2014 07:39:42)ABAROS napisał(a):  Hahaha przeżywacie, jakby to była co najmniej III Wojna Światowa i przyszło wam toczyć pojedynek z Niemacami.

Freszol - Podział na niebieskich i czerwonych ustaliłem razem z Cezetem, więc trzymałem się ustaleń. Sam gościu do mnie pisałeś mocno aroganckim tonem, żebyśmy przyszli koło minotaura na skale, a później płacz i zgrzytanie zębów, tylko dlatego, że zabiliśmy kolesia, który był w twojej drużynie. Przypomnę jeszcze, że spamowałeś mi, żeby niebiescy bili czarnych z czerwonymi głowami - wtedy nie miałbyś pretensji do nikogo, co? Jasne, poszedłem po potiony, tylko zauważ jedną subtelną różnicę. Nie wróciłem już później na front. O przynoszeniu potionów z baga w waszej drużynie nie muszę przypominać, bo zrobili to Lee i Tasiorex.

przepraszam bardzo ale ode mnie nikt pota nie dostal jak i rowniez po poty nie poszedlem... bylem palladynem max spearow co moglem nosic bylo 15 + reszta poty, no to chyba rzecz jasna ze szybko te speary mi sie skonczyly, bylem chyba jedynym pallkiem w teamie wiec polecialem po kolejne bo nikt spearow mi nie wziol... a tego na poczatku nie bylo mowione ze latac nie mozna... dopiero potem na moscie u Toma, takze my stalismy w miejscu a "biali" sobie latali za pole naszego widzenia po schowane potki Wink
(Edytowany o 04:45:16, dnia 15-01-2014 przez Tasiorex).
15-01-2014 04:43:49
Stiwi Łonder
Moderator
Moderatorzy

Level: 36

Reputacja: 5

Nick: Fedrix
Poziom: 57
Świat: Efidia

Tasiorex - Chodziło mi o to, że razem z Lee napisaliście o tym, jak biali chodzili po potiony nad Tomem, a nie, że wy tak robiliście.

Jedynym przyjacielem moderatora jest regulamin.
15-01-2014 09:10:07
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rookie.com.pl \ Rookie Team \ Wróć do góry \ Zezwolenie na Ciasteczka