You see 4 cookies. They weigh 0.40 oz.
Ta strona używa Ciasteczka do przechowywania twoich danych o rejestracji i zalogowaniu lub ostatniej wizycie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Left sword
Baza danych: 7710 — Zalogowanych graczy: 7 — Średni poziom: 31.0080 — Top: Leaver
Right sword  
Promoted Tibia Fansite
Nadchodzące wydarzenia
Brak wydarzeń
Redakcja
News Aktualności
The Rookstayer The Rookstayer
Articles Artykuły
Interviews Wywiady
Supporter Supporter
Contact Kontakt
Rook Wiki
Quests Questy (W.I.P.)
Monsters Potwory
NPC NPC (W.I.P.)
Book Biblioteka
Narzędzia
XP Gain Rate Calculator XP Gain Rate Calc
Shared XP Calc Shared XP Calc
Server Log Analyzer Server Log Analyzer
Polecane strony
Tsukuru Archive
TibiaVenezuela

Endriu Welc Stream
Lady Ariadna YouTube
Mystic Dark Ninja StreamLanguage Selection
Newsticker
Date Message
Poprawka na Dawnporcie
Wczoraj
Wraz z dzisiejszym Server Save poprawiony został błąd z bramką Paladyna na D...
+
Aktualizacja Tibia 11
18-05-2017
Z powodu pewnych technicznych dostosowań klient Tibia 11 został dziś zaktuali...
+
Nowe wierzchowce - Saurianie!
29-04-2017
CipSoft dodał do sklepu trzy kolejne wierzchowce - są to Jungle Saurian, Ember...
+
Rekompensata dla świata Antica
28-04-2017
W ramach rekompensaty za poprzedni reset, na świecie Antica odbywa się weekend...
+
Reset świata Noctera!
23-04-2017
Świat Noctera został zresetowany do stanu z dnia 22 kwietnia, godz. 10:00 z po...
+


Data publikacji: 21-05-2017

W mieście pojawił się nowy filmik, który w pewien sposób promuje wyspę Rookgaard. Bezsprzecznie warty archiwizacji na naszej stronie jest materiał z kanału Crowny Cro, w którym wytłumaczone zostaje pojęcie Rookstayera.Choć Rookie.com.pl zostało polecone w tym wideo, to pozostajemy niezwiązani w żaden sposób z kanałem Crowny Cro i nie mamy wpływu na jego zawartość.

Pozdrawiamy,
Ekipa Rookie.com.pl

Data publikacji: 17-05-2017

BattleyeWorldsJak wam zapewne wiadomo, wszystkie światy które zostały otwarte od kwietnia są w pełni chronione przez BattlEye - i CipSoft jest zadowolony z tego, jak się one rozwijają.

Żeby jednak w pełni odczuć działanie BattlEye i jego wpływ na grę, system musi zostać w pełni wprowadzony także na starsze światy. CipSoft musi wiedzieć, jaki wpływ ochrona będzie miała na społeczność i ekonomię świata, gdy wprowadzi się ją z dnia na dzień.

Planowane jest aktywowanie BattlEye na światach Rowana, Garnera i Serdebra w czwartek, 18 maja podczas server save. Od tego momentu zalogowanie się do gry na tych światach będzie niemożliwe, jeżeli Oko wykryje nielegalny program. Ponadto, gra na tych serwerach przy użyciu klienta Flash nie będzie już możliwa.

CipSoft zawiadamia również, że podczas następnych tygodni sprawdzać będą oni konsekwencje podjętego kroku i za około półtora miesiąca podzielą się z nami dalszymi planami.

Czy są z nami Rookstayerzy z tych światów? Wypowiedzcie się w komentarzu!

Pozdrawiamy,
Ekipa Rookie.com.pl

Data publikacji: 16-05-2017

Retro PvP WorldsZapowiedziane wcześniej dwa nowe światy Retro Open PvP, czyli południowoamerykańska Relembra oraz europejska Duna zostały włączone. Światy gry są chronione przez BattlEye i dostępne jedynie poprzez klient Tibia 11.

Duna i Relembra dostępne są aktualnie tylko dla graczy z kontem premium, jednak po odpowiednim nieokreślonym czasie zostaną włączone również dla graczy z kontem darmowym.

Nowe serwery zostały dodane do narzędzia Rookstat, jednak musi minąć pewien czas, zanim pierwsi Rookstayerzy zostaną dodani do rankingu.

Dobrej zabawy!
Ekipa Rookie.com.pl

Data publikacji: 12-05-2017

RetroDo gry wprowadzona została możliwość zakupienia 4 podstawowych retro-outfitów! Od dawna na oficjalnym forum pojawiały się propozycje ich przywrócenia, jednak sprawa nabrała rumieńców, gdy losowo wyselekcjonowane grono graczy zostało zaproszone do ankiety, w której pojawiły się pytania związane z retro-outfitami.

[Obrazek: 203_120517_102816.png]

Do zakupienia jest Retro Citizen, Retro Knight, Retro Hunter oraz Retro Mage. Każdy z nich kosztuje 870 Tibia Coins. Raz zakupiony wygląd może być przybierany w dowolnym czasie, niezależnie od rodzaju konta. Retro-outfity mają charakter czysto kosmetyczny i nie oferują żadnych korzyści.

Pozdrawiamy,
Ekipa Rookie.com.pl