| Post | Forum |
|---|---|
Biedny szwedek zgredek :c Czekamy szwe na twoj 100 lvl up ^^. | Screenshots/Videos |
[align=center]Witam witam :D też się pochwalę ^^.[/align]
[img][...][/img] | Screenshots/Videos |
haha no ja wiem ^^. byle do przodu xP | Screenshots/Videos |
chyba nie mają za co usunąć :P | Screenshots/Videos |
masz dalej te die?? | Trade |
Zawsze jak Czadii robi Lvl Up'a to troche osób gra przed lub po Upie :DD
Patrzcie jakie tłumy :D
[img][...][/img]
[hr]
lvl UP :))
[img][...]... | Screenshots/Videos |
Biedny Urząd Gruntowy
HADA | Hydepark |
no i Czadii ma dzień dziecka :3 [img][...][/img]
[hr]
Guardia sie dzisiaj bawi :D zapraszamy wszystkich serdecznie na dzien dziecka Czadiego ^^.
... | Screenshots/Videos |
Budowa Uroczystych Litewskich Ikarusów Kolorowych
MLW | Hydepark |
Gimby Ubustwiają Brać Worki ... ^^
DEKOLD | Hydepark |
widze duzo osob tu postow nie dodaje ;cc
[img][...][/img] | Screenshots/Videos |
Lee właśnie próbuje cię złapać na Fidera bo muszę ci coś tam przekazać a ciągle co tam wchodzę to cie nie ma :c
[hr]
a i co prawda już trochę go pr... | Screenshots/Videos |
[quote='Zoxks' pid='13344' dateline='1401815698']
Fajne zdjecia ale ja sie pytam gdzie awanse Szwe ?
Nadal masz tam kilka postaci . Bym pomogł ch... | Screenshots/Videos |
Takkkkkk! jests nareszcie chyba najcięższy aczek jakiego do tej pory zrobiłem ....
[img][...][/img]
[hr]
[quote='Lee' pid='13362' dateline='1... | Screenshots/Videos |
[quote='Lady Ariadna' pid='13368' dateline='1401895865']
Gratulacje Undertakera, wiem, że zajmuje masę czasu (kiedyś miałem nawet taką kartkę)
[/... | Screenshots/Videos |