| Post | Forum |
|---|---|
No to po długiej prawie 2 rocznej przerwie wracamy na Fiderę :D
[img][...][/img] | Screenshots/Videos |
NIeograniczoną ilość bear pawów na fiderze 700 - 1k za sztuke :D | Trade |
Mój mały awans po roku czasu :)
[img][...][/img] | Screenshots/Videos |
Powodzenia :D też kiedyś tak zaczynałem możesz sobie obczaić tylko , że było to parę lat temu pozdrawiam. https://imageshack.com/user/lujonm | Screenshots/Videos |
Ci powiem że jak ten album przeglądam z tymi moimi starymi zdjęciami to łapie mnie taki sentyment , że kiedyś człowiek chciał być najlepszy i przez... | Screenshots/Videos |
Żeby nie było , że wuja nie ma :D
[img][...][/img] | Screenshots/Videos |
Kolejny Arczik
[img][...][/img]
7 Mln Expa
[img][...][/img]
Full Citizen
[img][...][/img]
Level 77
[img][...][/img] | Screenshots/Videos |
Zależy co byś chciał :D | Help/Questions |
Ja mam 24 cluba ;p | General |
Ale Amnestia była ja tam wierzę w Polską Resocjalizację :D | Announcements |
Już wiem dlaczego wróciłeś aż się wzruszyłem dziękuje ci :* | Articles |
78 level
[img][...][/img] | Screenshots/Videos |
Mam tyle bo czasami rozdaje nowym na paccu i nie chce mi się co chwile latać żeby odkupić | Screenshots/Videos |
24 club nareszcie :D
[img][...][/img] | Screenshots/Videos |
Witam was Tusk został prezydentem Europy a ja zostaje moderatorem mam nadzieje , że podołam temu odpowiedzialnego zadania see you in Tibia Pozdrawiam | Announcements |