You are currently browsing the fansite in: English.
Polish
English
•••
PostForum
No to po długiej prawie 2 rocznej przerwie wracamy na Fiderę :D [img][...][/img]
Screenshots/Videos
NIeograniczoną ilość bear pawów na fiderze 700 - 1k za sztuke :D
Trade
Mój mały awans po roku czasu :) [img][...][/img]
Screenshots/Videos
Mateusz Skurvensen (User) posted in The Binq's story [Calmera] 12 years ago
Powodzenia :D też kiedyś tak zaczynałem możesz sobie obczaić tylko , że było to parę lat temu pozdrawiam. https://imageshack.com/user/lujonm
Screenshots/Videos
Ci powiem że jak ten album przeglądam z tymi moimi starymi zdjęciami to łapie mnie taki sentyment , że kiedyś człowiek chciał być najlepszy i przez...
Screenshots/Videos
Żeby nie było , że wuja nie ma :D [img][...][/img]
Screenshots/Videos
Kolejny Arczik [img][...][/img] 7 Mln Expa [img][...][/img] Full Citizen [img][...][/img] Level 77 [img][...][/img]
Screenshots/Videos
Mateusz Skurvensen (User) posted in Asystenci Pacc 12 years ago
Zależy co byś chciał :D
Help/Questions
Ja mam 24 cluba ;p
General
Mateusz Skurvensen (User) posted in Akcja unban! 12 years ago
Ale Amnestia była ja tam wierzę w Polską Resocjalizację :D
Announcements
Mateusz Skurvensen (User) posted in Sentyment w powracaniu 12 years ago
Już wiem dlaczego wróciłeś aż się wzruszyłem dziękuje ci :*
Articles
78 level [img][...][/img]
Screenshots/Videos
Mam tyle bo czasami rozdaje nowym na paccu i nie chce mi się co chwile latać żeby odkupić
Screenshots/Videos
24 club nareszcie :D [img][...][/img]
Screenshots/Videos
Mateusz Skurvensen (User) posted in Nowy moderator! 12 years ago
Witam was Tusk został prezydentem Europy a ja zostaje moderatorem mam nadzieje , że podołam temu odpowiedzialnego zadania see you in Tibia Pozdrawiam
Announcements
Showing 1 to 15 of 20 results
In the last 15 minutes, 0 unique users visited the fansite, including 0 logged in.