You are currently browsing the fansite in: English.
Polish
English
•••
PostForum
Oni Rooker (User) posted in Cmentarz- dach 12 years ago
Siema, Wie ktos może jak wejsc na dach na cmentarzu (tam kolo spawnu bearów)? i jak ktoś wie to prosiłbym o wytłumaczenie. ;)
Help/Questions
Oni Rooker (User) posted in Cmentarz- dach 12 years ago
@Lee Dzieki ;D Własnie mialem pisac ze do zamkniecia bo rozkminilem bo mi snake podszedl ;D
Help/Questions
Oni Rooker (User) posted in Battle Axe - cena 11 years ago
Witam, Tak jak w temacie, mogłby mi ktos napisać ile mniej wiecej moze kosztowac Battle Axe na rooku? Posiadam je i dostałem oferte 3 p.scrolle. ...
Trade
Oni Rooker (User) posted in Battle Axe - cena 11 years ago
Wydaje mi sie ze raczej do kolekcji, bo jak sie nie myle to jest to 1 sztuka u nas na servie ;)
Trade
Oni Rooker (User) posted in Battle Axe - cena 11 years ago
No wlansie z tego co sie orientuje to jest to jedna jedyna sztuka u nas :D ^^
Trade
Oni Rooker (User) posted in Guardia - ceny 9 years ago
Siema, Orientuje sie ktos jakie są teraz ceny na guardii [b]brass set'u,die,ml[/b] oraz ile moze byc warte [b]Battle Axe[/b] na rooku? Miałem prze...
Trade
Showing 1 to 6 of 6 results
In the last 15 minutes, 0 unique users visited the fansite, including 0 logged in.