| Post | Forum |
|---|---|
Siema,
Wie ktos może jak wejsc na dach na cmentarzu (tam kolo spawnu bearów)? i jak ktoś wie to prosiłbym o wytłumaczenie. ;) | Help/Questions |
@Lee
Dzieki ;D
Własnie mialem pisac ze do zamkniecia bo rozkminilem bo mi snake podszedl ;D | Help/Questions |
Witam,
Tak jak w temacie, mogłby mi ktos napisać ile mniej wiecej moze kosztowac Battle Axe na rooku?
Posiadam je i dostałem oferte 3 p.scrolle. ... | Trade |
Wydaje mi sie ze raczej do kolekcji, bo jak sie nie myle to jest to 1 sztuka u nas na servie ;) | Trade |
No wlansie z tego co sie orientuje to jest to jedna jedyna sztuka u nas :D ^^ | Trade |
Siema,
Orientuje sie ktos jakie są teraz ceny na guardii [b]brass set'u,die,ml[/b] oraz ile moze byc warte [b]Battle Axe[/b] na rooku? Miałem prze... | Trade |