| Post | Forum |
|---|---|
[video][...][/video]-100 | Hydepark |
Chcecie następną wyspe zabotować? Powinni stworzyć Isle of Botters, tam expili w izolacji zdala od uczciwych obywateli. | General |
Ludzie nie wracają do tipji bo same boty po niej latają w tym ty. | Articles |
Szacunek i podziw dla ciebie. Będziesz miał co opowiadać wnukom, jak się bawiłeś w tibii. | Screenshots/Videos |
Bardzo dobry wywiad ze starym graczem. Sunrise jest postacią bardzo ciekawą i warto się czegoś o nim dowiedzieć z każdego możliwego źródła. | Articles |
Jak nie masz czasu to po co ta ankieta? | Announcements |
Kurde ale jak bombe walną to neta może nie być, no wtedy się zdenerwuje. | Hydepark |
Uznał że nie ma już co kraść i poszedł kraść do brukseli. | Hydepark |
Nie rozśmieszajcie mnie. Już raz rookie miało SF i wyszła z tego kompromitacja całkowita. Oszczęście wstydu. | Announcements |
Wątpię by doszli do wniosku by usunąć Rookgaard. Niestety czerpią z niego zyski mimo wszystko, biega tu przecież sporo botów, kupujących premium i ... | General |
To definitywny koniec starego Rooka. Jak można jednym upadatem tak wszystko posrać? | Mysteriando |
Still better love story than twilight. | Hydepark |
To jakiś spisek, mający na celu przejąc kontrolę nad tibijskim światem. Dzisiaj jeden gp brakuje, jutro zaczną znikać gracze. | General |
Też myślę że to eksperyment, który może zostać wprowadzony do tibii. Jak to się mówi "tonący brzytwy się chwyta". Cipsoft nie czuje już takiego haj... | General |
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA | General |