| Post | Forum |
|---|---|
Pixio von Pandoria
Gardor ;) | Contests/Events |
Halo, co za uciekanie, tak czy siak Cię dopadnę!
Gardor ;) | Screenshots/Videos |
Fejk. Wszyscy wiemy, że wygrywam każdy wyścig.
Gardor ;) | Hydepark |
Witam pewnie nigdy | Announcements |
O rookie, fajno, działaj szybko Jamnik. | Announcements |
Gdzie gra najwięcej rookstayerów? | Screenshots/Videos |
Nieźle nieźle | General |
Tibia fansite :tf: :tf: | Announcements |
Pixio von Versa
Nagrody do: Pixio Knight
@edit
Apeluję o niezwłoczne uruchomienie punktu 4 regulaminu. Ciasteczka wypadają zdecydowanie zbyt rzad... | Contests/Events |
A i bardzo ładnie bym prosił o możliwość oddania itemków w sobotę do południa, pracka później niestety :(
[img][...][/img] | Contests/Events |
To ładnie poproszę o 23:00. | Contests/Events |
Rookstayer roku - wybieram Trathosa, bo nie wiem kto jeszcze gra.
Gildia roku - Nie znam żadnej aktywnej gildii chyba więc walić to.
Wydarzenie rok... | Contests/Events |
Śliczne, pozdrawiam cieplutko z rodzinką | Screenshots/Videos |
Siema, tu Pixio, jestem z przyszłości, zadawajcie pytania.
[img][...][/img]
Tak, zrobiłem zdjęcie ekranu telefonem. | Reports/Proposals |
Paskudne, 2/10
SD rune. | Hydepark |