| Post | Forum |
|---|---|
Siemka jak wiec witam się z wami :)
Dacie mi szanse grać na rooku ?
Czy nie ?
Chciałbym odnowa zacząc przygode z rookiem inno nie wiem czy daci... | Help/Questions |
Szukam takich serwów zeby nie było botów i zeby było z kim pograc robić awanse itp nie chce mi się samemu grac zabardzo :D
A zastanawiam się czy c... | Help/Questions |
Dacie mi szans :D?
Szukam ludzi do graia co polecacie :D? | Help/Questions |