| Post | Forum |
|---|---|
Kupie dawnport seta na świecie Antica ! | Trade |
Kiedy to było ? | General |
Mam takie pytanie jak dojść do tej Tarantuli co jest za scianą gdzieś w podziemiach rooka. Kiedyś tam byłem ale nie pamiętam drogi. | Help/Questions |
No właśnie o to mi chodziło. Spider Queen to wiem ,że istnieje ale mi chodziło konkretnie o Tarantule która kiedyś właśnie była za ścianą, myślałem... | Help/Questions |
Mam pytanko, ostatnio oglądałem filmik pewnego rookstayera na yt i wszedł on do tego pomieszczenia na gobiln hell które zawsze jest zamknięte. Jak... | Help/Questions |
Wielkie dzięki ! :) A tak na marginesie skąd kiedyś go można było zdobyć skoro ten łom chyba tylko wypada z behemothów ? | Help/Questions |
Szczerze bardzo w to wątpie ,że będzie do zdobycia, bo wtedy każdy będzie se mógł luzem wejsc do MM...
A tak po za tym gdzie to wyczytałeś ? | Help/Questions |
Serdecznie witam cie na tej skromnej wysepce ! Jak chcesz pogadać lub coś potrzebujesz pisz do mnie na Venomcio Rookslayer. I nie słuchaj tego co n... | Screenshots/Videos |
Gram w W3 ale co do tej gry w gwinta to jakoś mnie nie jara :D
Ps: na jakiej grasz konsoli ? | Hydepark |
Venomcio Rookslayer, Antica.
[img][...][/img] | General |
Fajnie to zrobiłeś ! I mam nadzieje ,że te wszystkie cele co tam ustaliłeś zrealizujesz a nie polecisz w ch*ja xD. Ogółem powodzonka w expieniu boc... | Screenshots/Videos |
Fajny album, życzę powodzenia i dalszych osiągnięć ! :) | Screenshots/Videos |
[quote='sir adi' pid='24857' dateline='1454621791']
1/10
[video][...][/video]
[/quote]
Ta wersja lepsza ;p
[video][...][/video] | Hydepark |
Bardzo fajny i ciekawy wywiad !!
Jedna rzecz tylko mi nie gra, bo pierw mówił ,że główną przyczyną tego ,że został na Rooku było to ,że na mainie... | Articles |
5/10
[video][...][/video] | Hydepark |