| Post | Forum |
|---|---|
Jako, że jest to mój pierwszy post, to na początku chciałbym się przywitać, także witam wszystkich :D. W Tibie nie grałem ładnych parę lat. Z tego ... | Help/Questions |
Dzięki za info! Zaraz pobieram tibijke i zaczynam bić lvle na rooku :D. | Help/Questions |