Rookie.com.pl
Wasze dziwactwa - Wersja do druku

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Dział: Inne (/Forum-Inne)
+--- Dział: OWiON (/Forum-OWiON)
+--- Wątek: Wasze dziwactwa (/Thread-Wasze-dziwactwa)

Strony: 1 2

Wasze dziwactwa - Acotte - 01-07-2014 01:30:14

Czy macie jakieś przyzwyczajenia, z pozoru normalne rzeczy wykonujecie w dziwny sposób?

Oto moje dziwactwa, jak coś jeszcze u siebie zauważę to dopiszę Tongue
- Kontakty w telefonie są zapisane w sposób niecodzienny, np: Czarnowidz, Naznaczony, Przedwieczny itp
- Głośność TV musi być parzysta, gdy mam gorszy humor musi kończyć się na 5, gdy jeszcze gorszy liczba musi być podzielna przez 10.
- Nie potrafię spać bez zakrytej głowy jakimś kocem
- Mam problemy ze spaniem na łóżku ^.^ (od pięciu lat zamiast łóżka mam materac, jest cudownie)
- Nie zasnę gdy cokolwiek lata mi nad głową, lub gdy słyszę tykanie budzika
- Nie lubię gdy jest dużo ludzi wokół mnie
- Gdy idę chodnikiem nie lubię wyprzedzać ludzi Big grin
- Nienawidzę gdy w mojej obecności ktoś coś pije bądź je, mam ochotę wtedy wyszarpać mu gardło ;x
- Muszę mieć idealny porządek na pulpicie
- Jak oglądam film na PC nie ścierpię kursora na środku ekranu
- Wbiegam na schodach po dwa stopnie
- WSZYSTKO MUSI BYĆ SYMETRYCZNE
- Jak nie zajmuję się czymś konstruktywnym zbyt długo czuję prostujące się zwoje mózgowe
- Cholerna pamięć do wszystkiego (można rzucić mi dowolną datą sprzed kilku lat, wiem jaki to był dzień tygodnia, powiem co się wtedy stało, kto się w co ubrał itd) 3 lata temu wywaliłem mapę świata z pokoju, mimo to wciąż pamiętam stolice i kolory wszystkich państw. Moje dawne hasło do Fejsa to 73 losowo wklepane znaki Huh
- Nawyki żywieniowe, ale jest za mały limit znaków w poście więc to zostawię puste
- Potrafię obejrzeć ten sam film 10 razy, zdarzało mi się 3 razy dziennie. ;x Później przez miesiąc co najmniej oglądam ulubione scenki itd
- Przed snem muszę odwiedzić WC, inaczej się nie da

Na razie tyle.

RE: Wasze dziwactwa - Drosik - 01-07-2014 02:53:39

(01-07-2014 01:30:14)Acotte napisał(a):  - Przed snem muszę odwiedzić WC, inaczej się nie da
Prostata alarmuje xD

RE: Wasze dziwactwa - Lady Ariadna - 01-07-2014 14:14:15

Kiedy nadchodzi drop udaje, ze jestem DJem albo uderzam w powietrzną perkusję, ćwiczę triki na huśtawce (ostatnio udało mi sie zrobic 360*), mam manie sprawdzania for co chwile, jak nie sprawdzę to czuje sie nieswojo.
Nienawidzę jeść na obiad słodkich rzeczy, moje postaci to zawsze kobiety, nie jestem w stanie znieść smaku kminku albo kokosa.

RE: Wasze dziwactwa - Mis Quala - 01-07-2014 15:11:56

wódka musi być zawsze zimna

RE: Wasze dziwactwa - Pall of rook - 01-07-2014 23:48:34

Hahahahahaha, polać temu wyżej Big grin
(zmrożonej) Wink

Jak idę srać to najpierw wrzucam papier toaletowy do kibla żeby nie chlapało wodą po dupie Wink

RE: Wasze dziwactwa - Stiwi Łonder - 02-07-2014 17:32:21

Gdy nie ma nikogo w domu, to idę do ogródka, zakopuję się ziemią i udaję, że jestem marchewką.

RE: Wasze dziwactwa - Kosmos - 02-07-2014 18:33:09

Spie bez poduszki.
Jem tylko takie obiady ktore zawieraja mieso.
Jem 2 razy wiecej niz normalny czlowiek.
Nie potrafie nic nie robic.
Nie potrafie zyc bez silowni. Niestety praca nie pozwala mi na chpdzenie na silownie, ale na wyjazdach zawsze robie domowa silownie.

Haide

RE: Wasze dziwactwa - Pixiak - 02-07-2014 18:42:13

* Wchodzę na facebooka co kilka minut wiedząc, że nie ma tam nic ciekawego;
* Nigdy nie chucham na znalezione pieniądze;
* Zawsze przed snem muszę leżeć na dwóch poduszkach. W nocy mogę nie mieć żadnej;

Gardor Wink

RE: Wasze dziwactwa - Koroś - 04-07-2014 01:38:39

1.Nie potrafię spać bez zakrytej głowy jakimś kocem - mam tak samo jak Acotte, nawet jak jest 35 stopni, w nocy gorąco pocę się to i tak musze zaslonic.
2. Nie lubię gdy jest dużo ludzi wokół mnie - czuje sie wtedy taki przytloczony i tak powiedzmy ludzie sie wydurniaja, gadaja to sobie mysle co ja wgl tu robie.
3. Wbiegam na schodach po dwa stopnie - yea
WSZYSTKO MUSI BYĆ SYMETRYCZNE - prawie wszystko, np. kapcie musze miec ciagle ulozone prosto obok siebie rowno, wnerwia jak ktos mi je przestawi.
4. Ostatnio ciagle sprawdzam to samo na necie co 5 minut....
5. Nie zasne bez czytania.
6. Nie lubie jak ktos mi cos przestawia i smieci w pokoju bo sie wtedy denerwuje
I wiele wiecej ale nie chce mi sie przypominac XD

RE: Wasze dziwactwa - Vryysas - 10-07-2014 22:10:34

Podcieram się tylko i wyłącznie 3 listkami papieru na raz. Kilka razy.