Rookie.com.pl
Czy Tibia umiera? - Wersja do druku

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Dział: Rookgaard (/Forum-Rookgaard)
+--- Dział: Tawerna (/Forum-Tawerna)
+--- Wątek: Czy Tibia umiera? (/Thread-Czy-Tibia-umiera)

Strony: 1 2

Czy Tibia umiera? - Acotte - 22-07-2014 12:55:05

To chyba dobry moment by zadać sobie to pytanie. :donald:

RE: Czy Tibia umiera? - Lady Ariadna - 22-07-2014 13:12:44

Ilość mikrotransakcji ktore hurtem wprowadzają na pewno sie do tego przyczynia

RE: Czy Tibia umiera? - Freszol - 22-07-2014 13:15:01

Tibię zabijają płaczki które w kółko marudzą o tym że jest źle, to się już ciągnie od kilku lat, a Tibia stoi nadal.

Nie podoba się - nie grać. Temat wyczerpany. (Wylałbym tu więcej żali ale po co się denerwować).

RE: Czy Tibia umiera? - Acotte - 22-07-2014 13:17:55

mhm, gdy zaczynałem grać 60k graczy w środku dnia było czymś normalnym, obecnie 20k to wyczyn. Poza tym wydaje mi się, że takie problemy techniczne skutecznie odstraszają Big grin

RE: Czy Tibia umiera? - mowicz - 22-07-2014 14:19:17

Tibia umarła w 2010. Już w 2008 dało sę zauważyć znaczny spadek liczby populacji. Gra po prostu nie jest długowieczna, jest nudna i nie ma głębi. PvP, które było główną atrakcją tej gry zostało totalnie zmieszane z gównem. Rookgaard umarł już dawno temu, za czasów mojej gry na Isarze w wakacje grywało po 40 osób na raz, teraz zobaczysz pojedynczą osobę raz na miesiąc i będzie to bot. Dziwie się Kyronowi, że tyle czasu się tą grą przejmował ale dobrze że w końcu podjął krok na przód czyli rzucenie tego syfu. Wy nowi zrobicie to samo za 2 lata.

RE: Czy Tibia umiera? - Acotte - 22-07-2014 14:32:55

Za dwa? Obawiam się, że dużo wcześniej. Od poprzedniego września nie zrobiłem absolutnie nic, jakiś czas temu wywaliłem kolekcję na ziemię i nawet nie było mi smutno, że jakiś retard "zabrał" 30cc na Maina. :DDD

RE: Czy Tibia umiera? - Martin - 22-07-2014 16:37:15

Tylko kiedyś większość z tych 60k było FACC. Teraz większośc graczy ma PACC. Tibia działa już od prawie 20 lat i jakoś dają radę. Raz są lepsze momenty, raz gorsze.

RE: Czy Tibia umiera? - Zoxks - 22-07-2014 20:38:16

(22-07-2014 14:19:17)mowicz napisał(a):  Tibia umarła w 2010. Już w 2008 dało sę zauważyć znaczny spadek liczby populacji. Gra po prostu nie jest długowieczna, jest nudna i nie ma głębi. PvP, które było główną atrakcją tej gry zostało totalnie zmieszane z gównem. Rookgaard umarł już dawno temu, za czasów mojej gry na Isarze w wakacje grywało po 40 osób na raz, teraz zobaczysz pojedynczą osobę raz na miesiąc i będzie to bot. Dziwie się Kyronowi, że tyle czasu się tą grą przejmował ale dobrze że w końcu podjął krok na przód czyli rzucenie tego syfu. Wy nowi zrobicie to samo za 2 lata.

Robie to od ponad 9 lat i szczerze są tylko dwie mozliwosci albo będę miał najwieksza kolekcje na rookgaardzie albo ta gra predzej zostanie zamknieta ot co Big grin

RE: Czy Tibia umiera? - Scientist - 22-07-2014 20:40:16

Trzeba zrobić RKO albo defibrylację elektryczną!

RE: Czy Tibia umiera? - Kosmos - 22-07-2014 21:57:25

Dla mnie tibia umarla w 2007 roku.
Raz na jakis czas gram, aby sie rozluznic.

Tibia przynosi coraz mniej dochodow, dlatego wprowadzaja durnowate funkcje za ktore trzeba placic. Dlugo tak nie pociagna.