Rookie.com.pl
ROBIMY ROOKA NA NOWO - Wersja do druku

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Dział: Rookgaard (/Forum-Rookgaard)
+--- Dział: Tawerna (/Forum-Tawerna)
+--- Wątek: ROBIMY ROOKA NA NOWO (/Thread-ROBIMY-ROOKA-NA-NOWO)

Strony: 1 2 3 4 5

ROBIMY ROOKA NA NOWO - Maros - 16-11-2014 18:22:12

Witam!
Wychodzę do was z pewną propozycją. Wiem że większość "doświadczonych" rookstayerów i high leveli oleje ten pomysł, ale i tak postanowiłem napisać. Wychodzę do was z koncepcją rozpoczęcia gry na nowo. kilkuosobową paczką, na jakimś świeżym serwerze. Po ostatnich wydarzeniach związanych z dawnportem jest nas jeszcze mniej, a i tak było nas bardzo mało. Więc, chciałem się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat "przejęcia kontroli" nad rookiem na którymś z nowych serwerów (preferuję Quilie, najnowszy europejski open pvp serwer). Nie musicie pisać hejterskich komentarzy, obejdzie się bez nich(tak wiem, klimatu starego rooka już nic nie odbuduje, tibia nie jest już taka jak kiedyś itp itd). Chcę tylko dowiedzieć się co o tym myślicie, i czy bylibyście chętni. Czekam na konstruktywne opinie i komentarze.

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Scientist - 16-11-2014 18:27:03

Jestem na tak. Jak zawsze, jeśli chodzi o wspólną grę.

Offtop:
Cytat:(tak wiem, klimatu starego rooka już nic nie odbuduje, tibia nie jest już taka jak kiedyś itp itd)

Przypomina mi to jakiegoś zakompleksionego torbacza.

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Maros - 16-11-2014 18:28:08

to miało być raczej ironiczne :v

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - PrincessWoona - 16-11-2014 18:38:37

No ten... Nie ma świeżych serwerów. Na każdym już ktoś jest.

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Maros - 16-11-2014 18:41:02

nie musi być w nówka, ale quilia ma kilka miesiecy i jest doslownie garstka ludzi Big grin

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Lady Ariadna - 16-11-2014 19:23:15

Quilia brzmi ok. Wbijamy.

Edit: mam już chara i chcę grać, proszę wbijać.

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - non_serviam - 16-11-2014 19:29:03

Zapraszam na Hydera. Serwer jest amerykańskim [brazylijskim] odpowiednikiem Quilli, powstały w tym samym dniu. Na rooku poza mną i Push The Demon nie ma praktycznie nikogo. Niekiedy się trafi jakiś nisko poziomowiec, ale to rzadkość albo munster-bot.

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Lady Ariadna - 16-11-2014 19:31:39

Sorka, już postanowione ;p

Quilia panowie, nikt tam chara nie ma więc wszyscy na jednym wózku

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Maros - 16-11-2014 19:39:52

a jak nie quilia to ten nowy serw, Chrona. powstal juz po tym calym burdelu zwiazanym z dawnportem wiec nie bedzie itemkow z zewnatrz Big grin

@edit
nic jeszcze nie jest postanowione. ja dałem tylko przykład. nie musimy koniecznie wszyscy zaczynać z pierwszym poziomem. ważne żeby byli ludzie do gry Big grin

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Lady Ariadna - 16-11-2014 19:42:43

Jak to nie quilia, proszę wbijać natychmiast.