Rookie.com.pl
ROBIMY ROOKA NA NOWO - Wersja do druku

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Dział: Rookgaard (/Forum-Rookgaard)
+--- Dział: Tawerna (/Forum-Tawerna)
+--- Wątek: ROBIMY ROOKA NA NOWO (/Thread-ROBIMY-ROOKA-NA-NOWO)

Strony: 1 2 3 4 5

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Maros - 16-11-2014 19:45:27

bez pospiechu, trzeba to przemyslec Big grin
co do quilii, jestem w miescie.

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - FFF - 16-11-2014 19:58:20

Gdzie insejn, tam ja. Pogram ;]

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Lee - 16-11-2014 20:50:01

Macie mnie, ale nie będę szaleć. Widzimy się jjutro.

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - ModeRook - 16-11-2014 21:36:17

Siemandero.
Dawno mnie tutaj nie bylo Wink, wiem jakie mam zdanie na tym forum Wink, ale aktualnie nie zajmuje sie gra w Tibie, bo jestem za granica, ale z checia popykam razem z Wami na jakims serwerze Wink, od czasu do czasu bede mogl wbic Wink. Moim zdaniem inicjatywa fajna Wink. Mam nadzieje ze pare osob bedzie pykało oczywiscie w miare dostepnego czasu ! Smile. To jaki tam serwer wybralsicie ? Smile

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Maros - 16-11-2014 21:37:12

dzisiaj bedzie nowy temat z ankieta, mam nadzieje ze bedziecie sie udzielac Big grin

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Mis Quala - 16-11-2014 21:41:21

no dobra, postaram sie coś pograć.
jakieś nicki?

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - ModeRook - 16-11-2014 21:41:35

Czekam Wink.
A i jeszcze jedno pytanie, czy jakies koncowki, przedrostki konkretne dajemy czy kazdy od Siebie nick tworzy? Smile

PS: Misiek wyprzedzil mnie z pytaniem Big grin

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Trathos - 16-11-2014 21:42:27

Hehe wszyscy widzę napaleni żeby grać, pogracie z tydzień góra dwa jak to zawsze było a potem totalna olewka będzie jak zawsze Big grin Ja się nie łapie, odkąd połączyli mój serwer to teraz masa ludzi biega na rooku, więc nie narzekam na samotną grę Tongue nawet udało mi się sprzedać połowę śmieci za 50cc Big grin Życzę wam powodzenia i wytrwałości, może do końca miesiąca się wam to wszystko nie rozsypie w drobny mak Big grin

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - ModeRook - 16-11-2014 21:50:04

Trathos, mysle ze ta inicjatywa nie polega na tym zeby "grac" expic namietnie itd Smile. z Mojej strony wyglada to tak ze wbije tam pare lvli, Shengi, Munstery itd Wink, nie licze na to ze tam zaraz beda 40lvle w pare dni, licze na to ze poprostu serwer ktory wybierzemy bedzie do tego zeby sobie kulturalnie porozmawiac, spotkac sie,posmiac, a przy okazji polatac po expach Smile.

RE: ROBIMY ROOKA NA NOWO - Lee - 16-11-2014 21:51:24

To dobry znak bo ludzie chcą grać.