Rookie.com.pl
[Zakończony] Event on Astera! - Wersja do druku

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Dział: Redakcja (/Forum-Redakcja)
+--- Dział: Konkursy / Eventy (/Forum-Konkursy-Eventy)
+--- Wątek: [Zakończony] Event on Astera! (/Thread-Zako%C5%84czony-Event-on-Astera)

Strony: 1 2

RE: Event on Astera! - Deezy - 03-08-2013 22:15:58

Miło spędzony czas, dzięki panowie. Smile Zdjęć powielał nie będę, nie ma sensu. Zostawię w prywatnej kolekcji. Tongue Widzimy się na kolejnym meetingu, mam nadzieję.

RE: Event on Astera! - Stanislaw - 03-08-2013 22:39:21

Bylo spokoBig grin dobrze Się bawiłem dzięki za greHeart. Mam nadzieje ze nastepny meeting bedzie szybkoBig grin!

RE: Event on Astera! - Acotte - 07-08-2013 20:41:09

Event normalnie się odbędzie 10-go sierpnia. Godzina, wszystkie zasady i nagrody są te same.

Insahoris potwierdził, że przyjdzie. Liczę na resztę. Smile Zwłaszcza pozostałą dwójkę, która była na meetingu

Do zobaczenia. Smile

RE: Event on Astera! - Deezy - 09-08-2013 01:51:07

Postaram się być. Tongue

RE: Event on Astera! - Aurox - 09-08-2013 09:53:06

Jak się uda to wbije Wink

RE: Event on Astera! - Acotte - 11-08-2013 15:31:42

~~FOTORELACJA~~

O 20:05 wszyscy się zebrali, ruszyliśmy na miejsce od razu zaczynając zabawę:
[Obrazek: usya.jpg]

Nikt z uczestników nie krył pozytywnego zaskoczenia. Tongue
[Obrazek: 3yq3.jpg]

Niestety, sam byłem zaskoczony, jak krótko to trwało. Zwycięzcą okazał się być Macrio Astera. Gratulujemy!

Zadałem mu kilka pytań, ale pokażę te najistotniejsze:
Acotte: Co powiesz o evencie? Podobał się czy nie? Mają być takie organizowane w przyszłości?
Macrio Astera: Szybki event myślałem ze będzie to porozrzucane ale pomysł z wieloma kartkami zaskoczył mnie pozytywnie.

Acotte: A nagrody? Wystarczające czy nie?
Macrio Astera: Nagroda dobra : P

Corientes nie mógł się pogodzić z tym, że to nie jemu zadaję pytania: Smile
Corientes on Astera: Może i powtórzę to po raz kolejny, powtarzałem na wcześniejszym spotkaniu i strasznie dziwi mnie taki stan rzeczy, ze tak mało ludzi się w takie akcje angażuje. Kurcze, a później mówią, ze się nic nie dzieje.

Corientes on Astera: Nagrody to raczej kwestia drugorzędna dla każdego. Jesteśmy tu raczej po to, żeby się bawić, nie? Przynajmniej garstka ludzi dba o to, żeby jakieś wydarzenia były organizowane na Rookgardzie.

Macrio podziękował za nagrody:
[Obrazek: n2j6.jpg]

A zaraz po tym poszliśmy do baru u Normy.
[Obrazek: a7pe.jpg]

Rozmawialiśmy głównie o evencie, został oceniony na 8 w skali do 10. Czyli zadowalająco. Smile Następnie rozmowy dotyczyły klimatu Rookgaardu, pomysłów na kolejne eventy...

Nasze grono szybko się powiększyło:
[Obrazek: fmit.jpg]

Następnie poszliśmy na dach Akademii, aby tam kontynuować rozmowy w trzech językach: Smile
[Obrazek: if1b.jpg]

Pamiątkowy screen:
[Obrazek: 468s.jpg]

Ostatnie osoby rozeszły się około godziny 23:15, czyli cała impreza trwała około trzech i pół godziny.

Dziękuję wszystkim za przybycie, mam nadzieję, że następnym razem zobaczymy więcej osób. Smile

RE: Event on Astera! - Aurox - 11-08-2013 15:57:43

Całkiem fajny event, też myślałem, że to będzie rozrzucone na mapie. Miałem wpaść ale musiałem niańczyć siostrzeńca ;p

RE: Event on Astera! - Freszol - 11-08-2013 16:14:15

No i było elegancko Wink
Nic dodać nic ująć Big grin

RE: Event on Astera! - Deezy - 11-08-2013 16:41:04

Super się bawiłem, dziękuję wszystkim za dobre towarzystwo. Smile

RE: Event on Astera! - AdiQ - 11-08-2013 18:03:40

Next Time to ja też pomogę Acotte coś ogarnąć :]