Rookie.com.pl
Zakończony Wybory 2018 - Printable Version

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Forum: Redakcja (https://rookie.com.pl/Forum-Redakcja)
+--- Forum: Konkursy / Eventy (https://rookie.com.pl/Forum-Konkursy-Eventy)
+--- Thread: Zakończony Wybory 2018 (/Thread-Wybory-2018)

Pages: 1 2

Wybory 2018 - Scientist - 29-01-2019

https://rookie.com.pl/gallery/99_291018_195753.pngNiech tradycja trwa nadal! Rozpoczynamy coroczne głosowanie na najbardziej wyróżniających się użytkowników 2018 roku (i nie tylko). Wyróżnieni użytkownicy otrzymają nagrody na forum oraz w grze, a zwycięskim wątkom przypisane zostaną unikalne prefiksy.

Kategorie:
  1. Użytkownik roku 2018 - użytkownik, który waszym zdaniem dał z siebie najwięcej jako członek społeczności.
  2. Użyszkodnik roku 2018 - użytkownik, który waszym zdaniem najbardziej zaszkodził społeczności Rookie.com.pl albo w inny sposób zasłużył na ten tytuł.
  3. Rookstayer roku 2018 - postać na Rookgaardzie, która waszym zdaniem była najlepszą wizytówką Rookgaardu w minionym roku.
  4. Wydarzenie roku 2018 - wydarzenie w grze lub sytuacja na forum, która najbardziej zapadła wam w pamięci.
  5. Temat roku 2018 - temat na forum, który wywarł na was największe wrażenie.
Zasady:
  1. Głosują użytkownicy, którzy założyli swoje konto przed 28 października 2018 roku.
  2. Każdy użytkownik może głosować tylko raz.
  3. Członkowie Ekipy Rookie.com.pl mogą głosować.
  4. Nie można głosować na siebie, swoje tematy, swoje wydarzenia, etc.
  5. Do każdej kategorii możesz wybrać tylko jednego użytkownika, jedno wydarzenie lub jeden temat.
  6. Wybrany Rookstayer musi posiadać co najmniej 20 poziom doświadczenia.
  7. Każdy wybór musi być uzasadniony konkretnym powodem. Nie trzeba się rozpisywać, wystarczy jedno zdanie.
  8. Aby głosy były ważne, wszystkie kategorie muszą być uzupełnione.
  9. Głosowanie kończy się 10 lutego 2019 roku o godzinie 23:59 CET. Posty edytowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę.
  10. W przypadku kategorii Użytkownik roku 2018 oraz Użyszkodnik roku 2018, zwycięzcy mają 3 dni na przesłanie nam nazw postaci, na które chcieliby otrzymać nagrody. Jeśli tak się nie stanie, to skorzystamy z nazw postaci wpisanych w profilu na Rookie.com.pl. W przeciwnym razie nagrody przepadają. W przypadku kategorii Rookstayer roku 2018 nagroda zostanie przesłana na Główny Kontynent na postać z najwyższym poziomem doświadczenia na koncie, na którym znajduje się zwycięska postać.
  11. Wszelkie próby oszustwa będą karane z najwyższą surowością.
Nagrody:
  1. Użytkownik roku 2018: Osiągnięcie na Rookie.com.pl, specjalny tytuł użytkownika na Rookie.com.pl oraz Golden Warrior Trophy w grze
  2. Użyszkodnik roku 2018: Specjalny tytuł użytkownika na Rookie.com.pl oraz Golden Goblet w grze
  3. Rookstayer roku 2018: Specjalny tytuł użytkownika na Rookie.com.pl oraz Badge of Glory + Dream Matter w grze
  4. Wydarzenie roku 2018: Jeśli wydarzenie jest powiązane z tematem na forum, to ten temat otrzyma prefiks Wydarzenie roku 2018.
  5. Temat roku 2018: Prefiks Temat roku 2018

Przykład poprawnie oddanych głosów:
Użytkownik roku 2018: XXX - ponieważ był bardzo pomocny dla nowych użytkowników
Użyszkodnik roku 2018: XXX - ponieważ wywoływał kłótnie na forum
Rookstayer roku 2018: XXX - ponieważ był aktywny przez cały rok
Wydarzenie roku 2018: XXX - ponieważ to wydarzenie miało najlepsze nagrody
Temat roku 2018: XXX - ponieważ dowiedziałem się z niego dużo cennych informacji

Życzymy powodzenia!
Ekipa Rookie.com.pl

Spoiler: English Version

RE: Wybory 2018 - PrincessWoona - 29-01-2019

1. Scientist - napi***alał żeby zupdatować worum
2. Scientist - też, bo rozj***ł dosadnie i nie ma wielu moich fajnych rzeczy ;_; a ja sie tak napracowałem
3. Trathos - goni leavera jak poj***ny
4. Nowy rookstat - bo ładnie wygląda w bootstrapie xd
5. https://rookie.com.pl/Thread-Temat-roku-2017-Forumowe-Komiksy - bo można się tam wykazać nie lada kreatywnością

RE: Wybory 2018 - JanCio - 29-01-2019

Użytkownik roku 2018 - Scientist za rookstaty i wielkie zmiany na stronie
Użyszkodnik roku 2018 - FFF za zanieczyszczanie shout boxa 
Rookstayer roku 2018 - Trathos najlepszy rookstayer z naszej społeczności, niestety od tego roku już retired.
Wydarzenie roku 2018 - ukończenie rookstatu
Temat roku 2018 - https://rookie.com.pl/Thread-Album-roku-2017-Album-Og%C3%B3lny najczesciej przeze mnie ogladany

RE: Wybory 2018 - Pixiak - 29-01-2019

Użytkownik roku - Scientist za to, że mu się chciało
Użyszkodnik roku - Scientist, bo w sumie nie wiem po co mu się chciało
Rookstayer roku - MYstic Dark Ninja bo nie wiem co robiła reszta
Wydarzenie roku - Urodziny Scientista i otrzymanie przez niego ekskluzywnego kubka z motywem rookie
Temat Roku - Album Ogólny, bo nic więcej nie oglądałem

Gardor Wink

RE: Wybory 2018 - Scientist - 31-01-2019

Użytkownik roku 2018: Dark Gladir - tworzenie wartościowych treści, zgłaszanie zauważonych błędów na stronie
Użyszkodnik roku 2018: PrincessWoona - za powtarzanie, że jesteśmy WORUM O MEMAH XD (w sumie to nie wiedziałem, kogo wybrać, więc padło na Ciebie Big grin)
Rookstayer roku 2018: Dark Gladir - równa aktywność na Rookgaardzie przy wysokim poziomie doświadczenia w tym sporo awansów
Wydarzenie roku 2018: Pierwszy 200 poziom na Rookgaardzie - za to, że Leaver został pierwszym graczem, który osiągnął 200 poziom doświadczenia na Rookgaardzie
Temat roku 2018: Forumowe Komiksy - ponieważ "trza miec mózg odwrócony" ~ JanCio

RE: Wybory 2018 - Stiwi Łonder - 01-02-2019

Użytkownik roku 2018: @Scientist - za nowy wygląd strony i za to, że ciągle coś robi
Użyszkodnik roku 2018: Scientist - forum przez chwilę nie działało, wyrzucili nas z Promoted Fansite - no generalnie łobuz z niego
Rookstayer roku 2018: Dark Gladir - gra regularnie i śrubuje swoje rekordy
Wydarzenie roku 2018: pierwszy dwusetny poziom na Rookgaardzie - trzycyfrowy poziom zawsze robi wrażenie, a dwójka z przodu już szczególnie
Temat roku 2018: Album Ogólny - utrzymuje forum przy życiu

RE: Wybory 2018 - Nuflon - 05-02-2019

Użytkownik roku 2018: Scientist - za to że chce mu się jeszcze utrzymywać i modernizować forum dla tych kilku którzy zostali na naszej wymarłej wysepce

Użyszkodnik roku 2018: PrincessWoona - chyba w tym roku nikt nie zasłużył na to miano lecz w zeszłym zaszedł pomyłek i oddałem głos na LadyAriadna, także naprawiam swój błąd Wink

Rookstayer roku 2018: Patryk Ork Wielki- zdecydowanie zasłużył na to miano z racji tego, że jest jednym z nielicznych którzy osiągneli 100 lvl bez wspomagaczy

Wydarzenie roku 2018: 200 lvl Leavera i piękny film upamiętniający to wydarzenie

Temat roku 2018: Album Ogólny - trzyma forum przy życiu

RE: Wybory 2018 - Mis Quala - 05-02-2019

Użytkownik roku 2018 - Scientist - niech będzie, bo nie mam innego pomysłu.
Użyszkodnik roku 2018 - PrincessWoona - irytujący/a użytkownik/czka
Rookstayer roku 2018 - Mystic Dark Ninja - ponieważ nie Leaver
Wydarzenie roku 2018 - 200lvl Leavera - tutaj dam mu wygrać za to bezmózgowie i rozwalenie lapka Big grin
Temat roku 2018 - Album Ogólny - ponieważ dzieje się tam najwięcej (nic dziwnego)

@edit

myślałem, że chodzi o użytkownika a nie postać Wink

RE: Wybory 2018 - FFF - 05-02-2019

Użytkownik roku 2018 - Scientist - za rozwijanie rookie.
Użyszkodnik roku 2018 - Stiwi Łonder - za warnowanie i pisanie jak down (zwłaszcza, że jest moderatorem).
Rookstayer roku 2018 - Mystic Dark Ninja - streamy.
Wydarzenie roku 2018 - 2018-10-13 13:31:13 - bo takie jest moje zdanie.
Temat roku 2018 - Forumowe komiksy - można się pośmiać.

RE: Wybory 2018 - Stonetitus - 05-02-2019

Użytkownik roku 2018: Scientist - rozwój strony,
Użyszkodnik roku 2018: Garb - wspaniałe historie obracania lasek,
Rookstayer roku 2018: Trathos - 170 lvl i zasłużona emerytura (oby dźwignia wzięła przykład),
Wydarzenie roku 2018: Nowy Rookstat - ładny,
Temat roku 2018: Chronologia zdobywania dwusetnego poziomu - zmieniło to moje postrzeganie rookgaardu