Rookie.com.pl
Inne Potwory na Rookie.com.pl - Printable Version

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Forum: Redakcja (https://rookie.com.pl/Forum-Redakcja)
+--- Forum: Nowości (https://rookie.com.pl/Forum-Nowosci)
+--- Thread: Inne Potwory na Rookie.com.pl (/Thread-Potwory-na-Rookie-com-pl)Potwory na Rookie.com.pl - Scientist - 24-04-2019

Na naszym portalu wreszcie pojawiła się całkowicie przebudowana lista potworów. Nowa wersja listy zawiera opcję filtrowania kreatur po ich statusach oraz reaguje na trwające wydarzenia podwojonego doświadczenia. W czasie trwania tego typu wydarzenia, dwukrotna liczba punktów doświadczenia wyświetla się w zielonym kolorze.

[Image: 203_6_1556145075.png]

Jeśli chodzi o bossy, to zebrana została pewna pula danych, na podstawie której wyznaczone zostały prawdopodobieństwa zostawienia przez szefa poszczególnych przedmiotów. W najbliższym czasie wprowadzona zostanie automatyczna aktualizacja tych danych. Oprócz tego, w okienku bossa umieszczony został odnośnik do historii jego występowania na Rookstacie.

Pamiętajcie, że niektóre prawdopodobieństwa mogą wydawać się zawyżone lub zaniżone z powodu względnie małej ilości danych.

Jesteśmy otwarci na wasze sugestie i propozycje zmian.
W razie napotkania wszelakich błędów prosimy o ich zgłoszenie poprzez komentarz.

Pozdrawiamy,
Ekipa Rookie.com.pl

P.S. Przedmioty nie zawierają żadnego przekierowania. Zostanie to zmienione w momencie, w którym opublikujemy na naszym portalu listę przedmiotów.


RE: Potwory na Rookie.com.pl - FFF - 27-04-2019

Wszystko po polsku a "armor" po angielsku Are you fckin kiddn me? ale poza tym ładnie Derp


RE: Potwory na Rookie.com.pl - Scientist - 27-04-2019

(27-04-2019, 10:19:52)FFF Wrote: Wszystko po polsku a "armor" po angielsku Are you fckin kiddn me? ale poza tym ładnie Derp
Jakie tłumaczenie byś nam zaproponował? Smile


RE: Potwory na Rookie.com.pl - FFF - 27-04-2019

opancerzenie