Rookie.com.pl
Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? - Wersja do druku

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Dział: Rookgaard (/Forum-Rookgaard)
+--- Dział: Tawerna (/Forum-Tawerna)
+--- Wątek: Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? (/Thread-Jak-znajdujecie-ochot%C4%99-do-gry-z-botami)

Strony: 1 2

Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? - Angelos Marlos - 29-11-2013 13:00:02

Siemka, od dobrych paru dni widze jak niejaki Cookie Majster botuje 24/h w miejscu gdzie respi sie Munster.. ciągle go trapuje ale wkońcu chba odpuszczę bo nie wyrabiam ze znajdywaniem korytek..

Wysłałem report i dalej NIC! kiedy ten Cipsoft ruszy dupę i zacznie robic cos z tymi botami?? miałem zamiar kupic PACCA ale widze ze nie ma sensu! te bossy na rooku to jedna z wiekszych atrakcji a i tak boty je wybiją zanim normalny gracz zdąrzy wejść..

11:38 Angelos Marlos [19]: dostaniesz bana wkoncu Wink
11:44 Cookie Majster [28]: bo mnie to boli
11:45 Cookie Majster [28]: duzo mam ich wiec niech biegaja
11:45 Cookie Majster [28]: ;D

Juz mi sie nawet ssa nie chciało wstawić to wkleilem dzisiejsza rozmowę.. botujący juz się nawet z tym nie kryją, bo wiedza ze gracze i cipsoft moga im naskoczyć..

W takim LOL-U jak gracz tylko przez chwilę (5 minut) stoi w miejscu to ma bana i to o każdej porze dnia! a w Tibii trzeba miesiacami czekac az łaskawy system zbanuje boty!

PS.Zawieszam swoją działalność w grze póki coś się nie zmieni, to tyle ode mnie, pozdro.

RE: Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? - Lee - 29-11-2013 13:58:56

Ehh, no jest kwestia jakiego bota uzywa i jakich skryptow, ale trapem i tak nic nie zdzialasz bo jemu nie zalezy na lvlu tylko na loocie. w tym wypadku proponowal bym Ci poprosic odpowiednia osobe z kolegow forumowych by zwalczyl twojego wroga botem. wiesz ocb? niech ktos z forum postawi bota w tym samym miejscu a nawet i dwa boty, kwestia dni jak mu sie znudzi. brak zarobku brak checi do dalszego bocenia z jego strony

RE: Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? - Bonok - 29-11-2013 14:58:24

Napisz do Cezeta on postawi takich botów z 10 xD

RE: Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? - Lee - 29-11-2013 15:25:56

Tylko trzeba poprosic osobe ktora potem przestanie bocic, przy zlym wyborze bedziesz mial tylko zamiane bota

RE: Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? - Angelos Marlos - 29-11-2013 17:16:50

Zacząłem grać w Tibii od niedawna i te boty to juz mnie poprostu wkurwiają... macie jakis kontakt do tego całego Cipsoftu żeby ich troche opier..... ??

RE: Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? - Mis Quala - 29-11-2013 17:20:28

to zmień server. nie wszędzie po bossach latają boty.

RE: Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? - Mokra Jedynka - 29-11-2013 18:30:20

(29-11-2013 17:16:50)Angelos Marlos napisał(a):  Zacząłem grać w Tibii od niedawna i te boty to juz mnie poprostu wkurwiają... macie jakis kontakt do tego całego Cipsoftu żeby ich troche opier..... ??

Ta, ja mam numer do cipsoftu, zaraz do nich zadzwonie i powiem zeby ich wszystkich skrzyczał.

RE: Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? - Lee - 29-11-2013 18:51:58

Mokra/Mokry bez takich wszyscy kiedys zaczynalismy i powinnismy wspierac dobra rada nowych.
@topic
mozesz pisac do Cipow emaile i byc upierdliwym mi kiedys w taki sposob udalo sie osiagnac cel jakim byl delete pewnego gracza.
ale jak wspominalem bota tego rodzaju najlepiej bylo by zwalczyc innym botem , takie moje zdanie

RE: Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? - Kosmos - 29-11-2013 18:59:03

Wysyłanie raportów czy e-maili nic nie da, ponieważ oni mają to gdzieś.
Kiedyś ludzie grali uczciwie, gdyż cipsoft masowo zwalczał boty, potem zaczęli się obijać, znieśli pozycję GM'a i teraz jest więcej botów niż uczciwie grających. Gdyby usuwali każdego bota, to tibia by upadła, dlatego teraz boją się usuwać. Raz na jakiś czas usuną parę botów, aby ludzie myśleli, że próbują oddzielić ziarno od plew.
Ja mam pomysł, jak przemówić do ich rozsądku, ale potrzebuje jeszcze trochę czasu. Prawdopodobnie nic to nie da, ponieważ są bardzo uparci, ale warto próbować Wink

RE: Jak znajdujecie ochotę do gry z botami?? - Bonok - 29-11-2013 19:36:13

Jak ?