Rookie.com.pl
"Na Luzie" z Rokisem - Wersja do druku

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Dział: Rookgaard (/Forum-Rookgaard)
+--- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady)
+--- Wątek: "Na Luzie" z Rokisem (/Thread-Na-Luzie-z-Rokisem)

"Na Luzie" z Rokisem - Pixiak - 05-12-2013 20:15:31

Pixio: Cześć Rokis! Mógłbym przeprowadzić z Tobą wywiad?
Rokis: Jasne (:
Pixio: Wiemy coś o Twojej postaci, ale niewiele o Tobie. Wiemy, że na imię masz Augusto, masz 22 lata. Gdzie mieszkasz?
Rokis: Mieszkam w Brazylii, w Sao Paulo.
Pixio: Czym się interesujesz?
Rokis: Hmm... Samochodami, sztukami walki, RPG (musiałem to powiedzieć Tongue).

[Obrazek: itk2.jpg]

Pixio: Większość Brazylijczyków uwielbia piłkę nożną, zaliczasz się do nich?
Rokis: Nie! Nienawidzę jej!
Pixio: Nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, ale ok. Co sądzisz o Brazylijczykach grających w Tibię? Są mili, czy wręcz przeciwnie, niezbyt uprzejmi?
Rokis: Ciężko to określić. Brazylijczycy nie są dobrze oceniani na całym świecie, ale w Tibii znam wielu wspaniałych ludzi, którzy byli wyjątkiem od zachowania w stylu "BRBRBR".
Pixio: Czym to jest spowodowane?
Rokis: "Naszym" stylem. Brazylijczycy zazwyczaj niszczą każdą grę, za którą się zabierają. Powodują problemy, złe zachowanie, oszustwa. Brazylijczycy dominują także Mainland, popatrz na Ocerę. To wstyd być znanym poprzez swoje złe zachowanie, a nie to dobre.
Pixio: Co sądzisz o Greenpeace?
Rokis: Erm, wykonują swoją pracę w celu ratowania świata Tongue
Pixio: Masz 22 lata, prawda? Studiujesz czy pracujesz?
Rokis: Skończyłem się uczyć, w tej chwili pracuję Smile
Pixio: Jaki jest Twój ulubiony film?
Rokis: Hmmm... Ciężko powiedzieć Tongue
Pixio: Spróbuj Smile
Rokis: Lubię "Paranormal Activity (wszystkie części).... Szybcy i Wściekli (także wszystkie)... "Pogromcy Duchów", "Robocop".Ah, ciężko powiedzieć. W pamięci znalazłem to Tongue
Pixio: Ok. Może wrócimy do Twojego prywatnego życia. Masz dziewczynę, może żonę?
Rokis: Jestem zaręczony Smile
Pixio: Gratulacje Smile Myślę, że znasz pomnik Chrystusa w Rio de Janeiro. Może słyszałeś także o takim pomniku w Polsce, w Świebodzinie?Jesteś chrześcijaninem?
Rokis: Nie, nigdy nie słyszałem o takim pomniku w Polsce. Nie śledzę żadnej religii. Jestem "neutralny" w tym temacie Tongue

[Obrazek: brjv.png]

Pixio: Nie interesujesz się piłką nożną, ale co sądzisz o Mistrzostwach Świata w 2014 roku? Wielu Brazylijczyków jest wściekłych.
Rokis: Brazylia nie jest przygotowana na tak welką imprezę. Mamy ważniejsze potrzeby niż budowanie stadionów piłkarskich.
Pixio: Ok, może teraz zagramy w szybkie pytania?
Rokis: Yup!
Pixio: Ulubiony samochód?
Rokis: Hmm... Pierwsze co wpadło mi do głowy to Dodge Charger RT. Nie nowa wersja. Klasyczny Charger Heart
Pixio: Druga Wojna Światowa?
Rokis: Hmm, trudne pytanie... Śmierć?
Pixio: Piwo? A może wódka, z której Polska jest bardzo znana?
Rokis: Nigdy nie próbowałem polskiego alkoholu, więc zostanę przy piwie. Dokładniej to butelka Budweiser'a Smile
Pixio: Dziękuję Ci za wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
Rokis: Wszystkich na rookie.com.pl. Jestem bardzo szczęśliwy, że tak mnie przyjęliście na Waszym forum Smile

Przepraszam Was, drodzy czytelnicy, że ten wywiad był tak krótki, niemniej jednak mam nadzieję, że Wam się podobał Smile Obiecuję, że kolejny będzie dłuższy Smile

Gardor Wink

RE: "Na Luzie" z Rokisem - Aurox - 05-12-2013 21:13:27

Ciekawy wywiad, aczkolwiek nic nowego się nie dowiedziałem.

RE: "Na Luzie" z Rokisem - Stiwi Łonder - 06-12-2013 18:58:37

Muszę przyznać, że według mnie jest to najgorsze wydanie jeżeli chodzi o cykl "Na luzie". Próbowałeś ciągnąć Rokisa za język, ale mimo to udzielał strasznie krótkich i ogólnych odpowiedzi. Spodziewałem się, że gość z takim wiekiem i poziomem ma o wiele więcej do powiedzenia.

RE: "Na Luzie" z Rokisem - Freszol - 06-12-2013 20:04:41

(05-12-2013 21:13:27)Aurox napisał(a):  Ciekawy wywiad, aczkolwiek nic nowego się nie dowiedziałem.

Wiedziałeś to wszystko o nim wcześniej? Bo ja nie, a relacje z nim wydaje mi sie mamy takie same - zerowe.

(06-12-2013 18:58:37)ABAROS napisał(a):  Muszę przyznać, że według mnie jest to najgorsze wydanie jeżeli chodzi o cykl "Na luzie". Próbowałeś ciągnąć Rokisa za język, ale mimo to udzielał strasznie krótkich i ogólnych odpowiedzi. Spodziewałem się, że gość z takim wiekiem i poziomem ma o wiele więcej do powiedzenia.

Może po prostu gościu jest małomówny i nie chciał pisać zbyt dużo o sobie. Typ charakteru, tego nie zmienisz.

@t
Mi się podobało i dowiedziałem się o nim więcej niż wiedziałem przedtem.
Fajny cykl wywiadów, chociaż potwierdzam słowa Abarosa, że powinien się bardziej rozpisać, zwłaszcza że nie gra miesiąc tylko już pare lat.