Rookie.com.pl
(PL) Wywiad z Rokisem - Wersja do druku

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Dział: Rookgaard (/Forum-Rookgaard)
+--- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady)
+--- Wątek: (PL) Wywiad z Rokisem (/Thread-PL-Wywiad-z-Rokisem)

Strony: 1 2

(PL) Wywiad z Rokisem - Lady Ariadna - 08-12-2013 01:28:31

Ariadna: Witaj Rokis i gratulacje wbicia poziomu 150 Big grin
Rokis: Dzięki Smile Miło być tu z wami

Ariadna: Ok, powiedz nam proszę trochę o sobie - jak masz na imię, gdzie mieszkasz itd Smile
Rokis: Mam na imię Augusto, mam 22 lata i mieszkam w Sao Paulo w Brazylii

Ariadna: Spoko Smile Będę powoli pytał więcej o twoją postać - co to za outfit? Nigdy wcześniej go nie widziałem
Rokis: To promocyjny outfit, Enterpreneur Full, dostaje się go jak te mounty.
[Obrazek: QGZhlW3.png]

Ariadna: Ok, dzięki Big grin Teraz jak zaspokoiłem ciekawość mogę Cię pytać o ciekawsze rzeczy. Jak się
czujesz na poziomie 150? Był to twój cel od początku? Planujesz dogonić Crisne?

Rokis: Szczerze mówiąc, według mnie to naprawdę niezłe, że osiągnąłem taki poziom. I serio, taki był plan od początku!
Co do Crisne... No na ten moment nie będę go niepokoił Tongue

Ariadna: Czy to oznacza, że nie będziesz dalej expił?
Rokis: Nie! Oczywiście będę dalej levelował, ale głownie po to, żeby utrzymać pozycję w rankingu brazylijskim.

Ariadna: Ok Big grin Level 150 jest całkiem niezłym osiągnięciem, i na pewno nasi czytelnicy chcieliby się dowiedzieć czy był zdobyty ręcznie czy przy użyciu bota.
Rokis: Nie mam nic do ukrycia. Wszystko ręcznie.

Ariadna: Gratulacje Big grin
Rokis: Miałem swoje złe chwile, ale nauczyłem się swojej lekcji.

Ariadna: Zdobycie 150 oznacza DUŻO zabitych potworów... Jakie miejsce na Rookgaardzie jest twoim ulubionym do expienia?
I czy masz jakąś kolekcję? Jeżeli tak, fajnie byłoby dostać screenshota ;3

Rokis: Najbardziej lubię Premium Area, lubię równowagę podczas grania. Co do kolekcji... przestałem zbierać przedmioty
lata temu. Pewnie jest wielu niskopoziomowych rookerów z większą kolekcją ode mnie XD

Ariadna: Jakie masz skille?
Rokis: 26/35 sword / shield. Prawie jak Knight!

Ariadna: Haha Big grin 35 shielding jest naprawdę imponujący. A masz może jakieś achievementy?
Rokis: Wszystkie, prócz Number of the Beast i Potion Addict :T

Ariadna: Nieźle Big grin I czy twoje imię to połączenie "Rook is Rookgaard"?
Rokis: Nie Tongue Mój nick był Roxrox rookgaard, ale dostałem namelocka i imię zmieniłem na Rokis (kiedy czytasz to na głos brzmi jak rox). Ale rook is rookgaard jest dobrą opcją, zapamiętam to.

Ariadna: Powoli musimy się kierować ku końcowi, ostatnie pytanie: czy jakbyś mógł dać jakąś radę wszytkim rookstayerom,
jaka ona by była?

Rokis: Hmm, dużo mam rad :b Ale głównie grajcie w swoją grę. I nie zapominajcie, to jest TYLKO gra.

Ariadna: Szybkie pytania?
Rokis: Dawaj Big grinD

Ariadna: Potwór?
Rokis: Skeleton

Ariadna: Przyjaciel?
Rokis: Lady Delacour, Lord Golbez, Lilly Rusher, Alice Putz, Brutus Pala, Leleco Rookgaard, Sanu Rookgaard i wszyscy
z wymarłego już Networks of Rook. No i specjalne pozdrowienia dla Wis Rookstayer... aa I BARDZO specjalne dla Lella.
Moje kochanie Heart

Ariadna: Quest?
Rokis: Salmon Quest :9

Ariadna: Rookgaard?
Rokis: Kochany domek Big grin

Ariadna: Ok, dzięki za wywiad Rokis Smile Jeszcze raz gratulacje 150 Smile Chcesz kogoś pozdrowić?
Rokis: Po pierwsze dzięki za wywiad Smile Naprawdę fajnie było was tu spotkać (nawet Zoxksa który próbował mnie trapować - powinieneś się wstydzić Sarcastic)
Po drugie dzięki Rookie za możliwość przeprowadzenia wywiadu i za społeczność tam. Hmm.. pozdrowienia dla wszystkich żyjących na tej małej wyspie i... Bekon. Tylko to Smile

RE: (PL) Wywiad z Rokisem - Acotte - 08-12-2013 02:14:06

Mistrzu, zrobiłem estetykę za Ciebie.

RE: (PL) Wywiad z Rokisem - Lady Ariadna - 08-12-2013 02:27:58

Największy znajomy Big grin dzięki

RE: (PL) Wywiad z Rokisem - Ven - 08-12-2013 13:42:28

Fajnie czasem poczytać wywiad z graczem z innego kraju Smile Jedyne co mnie dziwi to fakt, że cały czas mi się wydawało, że przed name lockiem był znany jako Mulher do Te'Dyon i jestem pewny tego niemal na 100%...

RE: (PL) Wywiad z Rokisem - Aurox - 08-12-2013 14:11:38

@up
Mulher de Te'Dyon miał chyba ten gość co trapował z Aronem xd

Fajnie, że ktoś przetłumaczył wywiad na j.polski.

RE: (PL) Wywiad z Rokisem - Bonok - 08-12-2013 15:40:12

Fajny wywiadzik, ale nie pojmuje czemu na koncu napisal bekon ? XDDD beka z tego Smile
Oby wiecej takich wywiadow.

@Lady
Serio nie widzialas tego outfitu nigdy ?

RE: (PL) Wywiad z Rokisem - Lady Ariadna - 08-12-2013 16:41:07

Serio Sad ale mało grałem w Tibię

RE: (PL) Wywiad z Rokisem - Stiwi Łonder - 08-12-2013 19:06:40

Nooo, teraz jestem tak zadowolony, że już mnie mogą kłaść do trumny. W ojczystym języku wszystko wygląda pięknie. Jeszcze tylko wyśrodkować screena i przekażę kromki z serem dla potrzebujących.

RE: (PL) Wywiad z Rokisem - Lee - 08-12-2013 19:16:39

Mogles sie zapytac jakie sporty walki go interesuja.

RE: (PL) Wywiad z Rokisem - Aurox - 09-12-2013 16:47:39

@up
Pewnie bjj, albo mma, jak to w Br.