Rookie.com.pl
Elysia!! - Printable Version

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Forum: Rookgaard (https://rookie.com.pl/Forum-Rookgaard)
+--- Forum: Tawerna (https://rookie.com.pl/Forum-Tawerna)
+--- Thread: Elysia!! (/Thread-Elysia)Elysia!! - Vama Satin - 27-12-2013

Cześć Pisze tutaj swój temat ponieważ bardzo dziś się wkurzyłem.
Jamohalco Timija moim zdaniem gość jest spoko. miły i fajny..
Żeby dojść do gildi na elysi to trzeba spełniać taki warunek nie można uzywać bota.
Dzisiaj około godziny 10 ;30 zaczołem sobie expic. pytałem sie typa o tam pare rzeczy odpisywał mi normalnie na luziku i dziękowałem go .i napisałem mu ze lece coś podexpic. i nie bede odpisywał bo chce miec ciesze jak expie..

Ja expiłem fajnie mi się expiło wolne respy itp.. i kumpel na elysi 90 ms. zaczoł coś tam pisać do mnie co tam czy bede grał z nim na mainie ja powiedziałem mu ze gram na elysi na rooku!!! i się zagadałem z nim i expiłem. i nie patrzyłem czy ktoś tam do mnie pisze czy coś patrze za 10 min .mam wiadomość od pewnego gośćia :Jamohalco Timija

Uzywasz bota .. juz nie bedziesz wogole w RC!!!
Ja do niego pisze nie uzywam wogole bota. anni innych spomagaczy gram uczciwie.. a to nie znaczy ze jak gość nie odpisuje ze uzywa bota.zgasil mnie typ. do końca .. nie odpisywałem mu bo sie zapisywałem z kumplem z rl co gra na mainie..
Po co miałbym uzywać bot jeszcze na rooku!!. Gram sobie dla przyjemnośći nie dla lvl..A on nie moze zrozumiec ze jak nie odpisuje mu to czyli boce..


RE: Elysia!! - Kyron - 27-12-2013

Acha.

Ale to chyba nie temat na forum.


RE: Elysia!! - Vama Satin - 27-12-2013

Kyron mzoe nie temat na forum ale to jest bezsensu i przez to koniec gry na elysi dojsc do gildi nie moge ponieważ jebany noob mi inno reputacje zjebał .a ja wgl bota nie uzywalem...

Mój cel jest taki zeby być w gildi i expić troszke. ale chyba an elysi nie da sie ponieważ 1 typ .. mowi ze ja boce.. nie odpisuje mu i to jest bocenie ? nie .. tylko temu nie odpisywałem ponieważ gadałem z typem innym ...


RE: Elysia!! - Lady Ariadna - 27-12-2013

Kochany Vama.

Bota da się udowodnić - na twoim miejscu pogadałbym kulturalnie z innymi członkami RC i postarał się o ponowne przywrócenie do gildii. Na przyszłość uważaj i czytaj chat (wg. mnie jest to dość głupie, że expiąc nie widziałeś wielkiego napisu whispera ale ok)


RE: Elysia!! - Vama Satin - 27-12-2013

Co tu robić??
Myslałem ze spędze czas na elysi fajnie i dojde do gildi ale to jest nie mozliwe poniewaz ja boce niby,,,
jak wogóle ja nie bociłem nigdy w zyciu i nie mam zamiaru.

Lady Ariadna ale co tu mówić jak nikt nie chce do mnie odpisywać przez tą jedna osobe nie zauwazyłem poniewaz zagadałem sie z kumplem i expiłem i patrze za 10 min wiadomości ze niby boce.. jak ja wgl nie boce.. ..nie umiałbym wogole obsługiwać się botem.,.


RE: Elysia!! - Stiwi Łonder - 27-12-2013

Radzę uważać na słowa. Wulgaryzmów albo nie używamy wcale, albo je cenzurujemy.

Nie rozumiem sensu założenia tego tematu. Masz prywatną wiadomość, to sobie porozmawiaj z chłopakami z Elysii tam, albo w grze, czy na GG. Nas niekoniecznie fascynuje kolejny odcinek "Trudnych Spraw".

Ty i ja dobrze wiemy w jaki sposób grasz przez całą swoją tibijską karierę, więc może skończ udawać niewiniątko.


RE: Elysia!! - Vama Satin - 27-12-2013

Abaros... zrozum to ze nie da sie znimi rozmawiac a po drugie ja mam gdzies te ostrzezenia.. jak ktoś mnie nie obraza to ja nie cenzuruje.. a po drugie inaczejsie nie da rozmawiac z nimi bo nie odpisuja wogole juz. bo niby boce a chuja ja boce.!!!


RE: Elysia!! - Mis Quala - 27-12-2013

lecz się kamil, lecz się!


RE: Elysia!! - Aurox - 27-12-2013

Uspokój się i skończ z wulgaryzmami, jak zaczniesz być kulturalny to może z tobą porozmawiają Smile