Rookie.com.pl
Zakończony Turniej w Billard! - Printable Version

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Forum: Redakcja (https://rookie.com.pl/Forum-Redakcja)
+--- Forum: Konkursy / Eventy (https://rookie.com.pl/Forum-Konkursy-Eventy)
+--- Thread: Zakończony Turniej w Billard! (/Thread-Zako%C5%84czony-Turniej-w-Billard)

Pages: 1 2 3 4


Turniej w Billard! - Kyron - 14-02-2014

[Image: gtmy.png]apewne część z Was pamięta turnieje w billard, które odbywały się na rookie.pl, czy też rookgaard.pl. Emocje które przechodziły przez graczy były większe, niż podczas wszystkich innych turniejów na naszej stronie. W związku z tym, chcielibyśmy reaktywować naszą zabawę i po raz kolejny zorganizować turniej w Billard. Mamy nadzieję, że event przyciągnie wielu użytkowników, a podczas turnieju dostarczycie i sobie i nam wiele rozrywki!

Aby wziąć udział w turnieju, należy posiadać konto w serwisie [Image: cawu.png] i zapoznać się z zasadami gier billardowych. Konieczne jest też Wasze zgłoszenie, którego należy dokonać w tym temacie, podając nick jakim zarejestrowaliście się w serwisie http://gamezer.com/. Do turnieju może dołączyć każdy zarejestrowany użytkownik naszego forum. Tłumaczenie zasad i fizyki billarda nie ma sensu, gdyż każdy zainteresowany z pewnością szybko zapozna się z grą i jej otoczeniem! Wszystko w Waszych rękach!

Serwer Gamezer, oferuje nam kilka rodzajów gier, np: gamezer pool, straight pool, 8-ball, 9-ball, snooker i kilkanaście innych. Nas interesuje natomiast Straight Pool, w który rozgrywki będą toczone podczas naszego turnieju. Wygrywa ten, kto szybciej uzbiera 21 punktów. Za każdą wbitą bilę dostajemy 1 pkt!. Nie zdecydowaliśmy jeszcze, czy rozgrywki będą odbywać się w systemie pucharowym, czy też ligowym. O tym zadecydujecie Wy!
 • Jeśli rozgrywki zostaną rozegrane w systemie pucharowym, gracze będą odbywać tzw. dwumecz, natomiast istnieje ryzyko, że odpadniecie z turnieju trafiając na lepszego od Was.
 • Jeśli rozgrywki odbędą się w systemie ligowym, będziecie mogli zmierzyć się z każdym z uczestników, jednak będzie to z pewnością bardzo czasochłonne. Rozegracie wówczas tylko jeden mecz z każdym z użytkowników!


Każdy mecz musi zostać wcześniej zgłoszony do któregoś z sędziów i mecze odbywać się będą tylko i wyłącznie pod ich obecnością. To właśnie sędziowie będą zgłaszać wyniki do organizatora, czyli mnie. Aktualnymi sędziami zawodów są Kyron oraz Mis Quala. Potrzebny jest jeszcze jeden neutralny sędzia, który zdeklaruje się pomóc w turnieju i dysponuje dużą ilością czasu! Będąc sędzią ma się prawo brać udział w zawodach!

Nagrody są następujące:
 • Miejsce 1 - Złoty medal i żółty nick na rok czasu
  Dodatkowo nóż i dwie różdżki światła na serwerze Nova
 • Miejsce 2 - Srebrny medal
  Dodatkowo nóż na serwerze Nova
 • Miejsce 3 - brązowy medal
  Dodatkowo różdżka światła na serwerze Nova
Obiecuję, że do wyłonienia finalistów namówię Advantage do wgrania na forum ładniejszych i bardziej różnorodnych medali!

Turniej startuje od następnej soboty, tj 22 lutego 2013. Długość trwania turnieju zależy od ilości zgłoszonych użytkowników oraz systemu rozgrywek jaki zostanie przez Was wybrany!

Zapraszam Wszystkich do zgłaszania się, do zapraszania swoich przyjaciół do udziału w turnieju, to dyskusji, do zadawania pytań no i do brania udziału w sondzie!

Pozdrawiamy
www.rookie.com.pl


RE: Turniej w Billard! - Mis Quala - 14-02-2014

Zgłaszam się!

nick: mriosciko

Co do zasad to jak byłbym za tym, że jeśli się uzbiera 8 chętnych to można zrobić 2 grupy. W grupie będą rozegrane po 2 mecze każdy z każdym. Zwycięzcy grup zagrają w finale, a ci co zajęli 2 miejsca zagrają o brązowy medal. Smile


RE: Turniej w Billard! - Kyron - 14-02-2014

Up.

Zobaczę ile osób się zgłosi i zdecyduję. Pomysł dobry Smile

Zgłaszam się do turnieju pod nickiem Kyron.


RE: Turniej w Billard! - Vryysas - 14-02-2014

Zgłaszam się Vryysas Smile gg nie pamiętam, ale siedzę na forum. Postaram się zaprosić jak najwięcej przyjaciół. Tongue Głosowałem na system ligowy, gdyż w ten sposób rozegramy więcej gier. ;]


RE: Turniej w Billard! - Pixiak - 14-02-2014

Zgłaszam się! Nick na gamezerze: PixioGardor Wink


RE: Turniej w Billard! - MDN' - 14-02-2014

Chętnie wezmę udział. Nick na Gamezer: MDN


RE: Turniej w Billard! - Kwiatek - 14-02-2014

Zgłaszam się Wink
Nick: kwiatek605


RE: Turniej w Billard! - Beridok - 14-02-2014

Niech będzie... zgłaszam się, zapewne mam tam "Beridok", ale nie jestem pewien.


RE: Turniej w Billard! - Mis Quala - 15-02-2014

no to mamy już 7 chętnych, jeszcze 1 i można zagrać Big grin
ale oczywiście poczekamy na więcej Big grin


RE: Turniej w Billard! - Kyron - 16-02-2014

Ekipa sędziowska
 • Kyron
 • Mis Quala
Aktualnie zgłoszone osoby
 • Kyron
 • Mis Quala
 • Vryysas
 • Pixio
 • MDN'
 • Kwiatek
 • Beridok
 • ABAROS
 • Advantage

Przypominam, że zapisy trwają do piątku, tj. 21.02.2014, a turniej rusza w sobotę. Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie i przede wszystkim do zapisów. Oczywiście potrzebna jest pewna dyspozycja czasem, dostosowujemy się do Was.