Rookie.com.pl
Zakończony Turniej w Billard! - Wersja do druku

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Dział: Redakcja (/Forum-Redakcja)
+--- Dział: Konkursy / Eventy (/Forum-Konkursy-Eventy)
+--- Wątek: Zakończony Turniej w Billard! (/Thread-Zako%C5%84czony-Turniej-w-Billard)

Strony: 1 2 3 4

RE: Turniej w Billard! - Kyron - 23-02-2014 23:03:12

Gratuluje wszystkim zwycięzcom i dziękuje za rozegranie wszystkich meczy w terminie. Przyznam, że Pixio z Vryysasem mieli niezwykle wyrównany pojedynek.

Zapraszam do rozegrania półfinałów. Czas na rozegranie rundy półfinałowej do wtorku 25.10.2014, do godziny 22:00.

Poniżej zamieszczam wszystkie aktualne wyniki:

[Obrazek: Bez_nazwy.png]

Postaram się w najbliższym czasie o nietypowe medale, póki co zwycięzcy otrzymają nasze klasyczne - forumowe. Zaraz po ukończeniu turnieju na gamezer, odbędzie się wielki turniej na gamedesire, w którym planowana jest konkretna organizacja i określony czas na rozegranie poszczególnych rund.

Pozdrawiam i powodzenia!

RE: Turniej w Billard! - Kyron - 25-02-2014 00:59:17

Mamy już parę finałową i dwie osoby, które rozegrają mecz o trzecie miejsce.

Proszę o ustalenie konkretnej daty i godziny rozegrania finału oraz meczu o trzecie miejsce, przez uczestników rozgrywek w TYM TEMACIE! Chodzi o to, aby finał i mecz o trzecie miejsce były rozegrane z przynajmniej minimalną publicznością! Nic nie ustalamy na SB. Dodatkowo wynik ma zostać wysłany do mnie za pomocą prywatnej wiadomości!

Przypominam, że finał i mecz o trzecie nie są już dwumeczami, a tylko pojedynczym meczem!

Za zwycięstwo w całym turnieju przysługuje złoty medal i żółty nick na okres roku, natomiast za drugie i trzecie miejsce kolejno srebrny i brązowy medal!

Miłej zabawy!

RE: Turniej w Billard! - Mis Quala - 25-02-2014 12:36:14

mi pasuje dzisiaj do godziny 13.30 i od 17 do nie wiem której.

RE: Turniej w Billard! - Pixiak - 25-02-2014 17:24:56

Gramy o 16:35, zapraszam chętnych Big grin

Gardor Wink

RE: Turniej w Billard! - Kwiatek - 25-02-2014 20:38:33

Jestem codziennie od godziny 19, także czekam kiedy MDN się określi Wink

RE: Turniej w Billard! - Kyron - 27-02-2014 00:42:50

• Jesli MDN do jutra do godziny 20:00 nie okresli się co do rozegrania finału, złoty medal wędruje do Kwiatka.
  • Czas na rozegranie finału - do piątku (28.02.2014), do godziny 22:00.

RE: Turniej w Billard! - MDN' - 27-02-2014 12:28:48

No witam, dziś wieczorem będę, wczoraj nie miałem neta, pozdrawiam.

RE: Turniej w Billard! - Kyron - 28-02-2014 00:47:24

Miejsce 1 - MDN'
Miejsce 2 - Kwiatek
Miejsce 3 - Pixio

Przedmioty obiecane jako wygrane zostaną rozdane, gdy zwycięzcy będą tego chcieli. Wystarczy zgłosić się do mnie na SB gdy jestem online.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i Pixiowi niezwykle wyrównanych pojedynków.

Więcej w gazetce!

Joł