Rookie.com.pl
2. Czy masz lub miałeś w grze swój autorytet rookstayera? - Wersja do druku

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Dział: Redakcja (/Forum-Redakcja)
+--- Dział: Rooksonda (/Forum-Rooksonda)
+---- Dział: Archiwalne sondy (/Forum-Archiwalne-sondy)
+---- Wątek: 2. Czy masz lub miałeś w grze swój autorytet rookstayera? (/Thread-2-Czy-masz-lub-mia%C5%82e%C5%9B-w-grze-sw%C3%B3j-autorytet-rookstayera)

Sonda - Kyron - 21-02-2014 02:07:18

Sonda

RE: Czy masz lub miałeś w grze swój autorytet rookstayera? - Rajkos - 21-02-2014 03:07:14

Sądzę, że jestem sam dla siebie autorytetem, dzięki mojej silnej woli i determinacji (#przechwala się) dam radę osiągnąć mój cel jakim jest wbicie 50 lvla na darmowym koncie.

RE: Czy masz lub miałeś w grze swój autorytet rookstayera? - Lady Ariadna - 21-02-2014 08:44:38

Moim idolem zawsze byl Rookguardian de'Bove. Doceniam jego solo na TSach.

RE: Czy masz lub miałeś w grze swój autorytet rookstayera? - Advantage - 21-02-2014 14:51:42

Autorytetem dla mnie na samym początku był Sellas i Darth Evol - Mało kto z obecnie grających wie o kogo chodzi ale myślę, że Ci co zaczynali grę 2006+ wiedza o kogo chodzi. Wbijali on bardzo duże rekordy expa i chciałem być takim PGerem jak oni. Z czasem autorytet zacząłem widzieć w Crisne, uparcie dążył do własnego celu.

RE: Czy masz lub miałeś w grze swój autorytet rookstayera? - Stiwi Łonder - 21-02-2014 18:28:05

Nigdy nie miałem swojego autorytetu w grze, zwłaszcza, że 90% Rookstayerów wybociło swój wysoki poziom.

Mogę jedynie mówić o inspiracji, czyli osobie, dzięki której zafasynowałem się wyspą i zostałem jej stałym obywatelem. Mowa o Rzeszowiaku.

RE: Czy masz lub miałeś w grze swój autorytet rookstayera? - Vryysas - 21-02-2014 20:28:37

W moim przypadku było wielu graczy, którzy w jakimś stopniu napędzali mnie do gry. Na każdym etapie był to ktoś inny i trudno mi wyróżnić jednego konkretnego gracza. Obecnie nie mam autorytetu.

(21-02-2014 14:51:42)Advantage napisał(a):  Autorytetem dla mnie na samym początku był Sellas i Darth Evol - Mało kto z obecnie grających wie o kogo chodzi ale myślę, że Ci co zaczynali grę 2006+ wiedza o kogo chodzi. Wbijali on bardzo duże rekordy expa i chciałem być takim PGerem jak oni. Z czasem autorytet zacząłem widzieć w Crisne, uparcie dążył do własnego celu.

Sellas, wspaniała postać. Ścigaliśmy się z exp/day. Najpierw on zrobił 100k, potem ja 133k, on wbił coś koło 140, doprawił 150, a następnie ja zakończyłem zabawę podbijając pod 170k. Na dodatek, chociaż większość w to pewnie nie uwierzy, oboje graliśmy wtedy uczciwie! To były czasy...

RE: Czy masz lub miałeś w grze swój autorytet rookstayera? - Kubica - 26-02-2014 14:07:17

Crisne. Uparciuch, zdeterminowany, bardzo skuteczny i obeznany w tym co robił.