Rookie.com.pl
Techniczny Otwarty list do wszystkich Tibijczyków - Printable Version

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Forum: Redakcja (https://rookie.com.pl/Forum-Redakcja)
+--- Forum: Nowości (https://rookie.com.pl/Forum-Nowo%C5%9Bci)
+--- Thread: Techniczny Otwarty list do wszystkich Tibijczyków (/Thread-Techniczny-Otwarty-list-do-wszystkich-Tibijczyk%C3%B3w)Otwarty list do wszystkich Tibijczyków - Kyron 0 - 24-03-2014

[Image: D.png]rodzy Tibijczycy!

Z dniem dzisiejszym, my - Durin oraz Steve chcielibyśmy poinformować Was o zmianach w strukturach cenowych naszej gry. Żeby nie owijać w bawełnę, przejdziemy od razu do konkretów: od kwietnia będziemy musieli podnieść ceny płatności za tibijskie premium scrolle oraz usługi dodatkowe. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to dla Was przyjemna wiadomość, a więc pragniemy wyjaśnić dlaczego dokonujemy takich właśnie zmian.

Od 2005 roku cena za płatne konto nigdy nie uległa zmianie. Nasza społeczność zawsze była pasjonująca, wykazując wielki entuzjazm i poświęcenie od pierwszych dni Tibii. To zaangażowanie pozwoliło nam rozrosnąć się od zwykłego hobby, do szeroko-rozbudowanej gry, która jest dla nas - tu w Cipsofcie nieprzerwaną inspiracją. W trosce o naszą społeczność, zawsze chcieliśmy utrzymać nasze ceny na jak najniższym poziomie, tak długo jak tylko będzie to możliwe.
Od ponad dziewięciu lat udało nam się rozwijać Tibie bez podniesienia cen naszych usług. Nasze koszty niestety wzrosły. Od 2006 do 2013 roku skumulowana stopa inflacji w Niemczech wyniosła ok. 16%. Jak można sobie wyobrazić, miało to istotny wpływ na nasze wydatki. Ponadto, jak wielu innych czołowych producentów, musimy stawić czoła coraz to większej konkurencji na rynku.

http://static.tibia.com/images/news/trumpeteer_withouttext.png Musimy podjąć trudną decyzję i zmienić naszą strukturę cenową w trosce o nasze usługi. W momencie gdy nasze zmiany wejdą w życie, cena z pojedynczy premium scroll wyniesie 8.95 €. Oczywiście wciąż zaoszczędzisz, jeśli kupisz większe pakiety premium scrolli. Dla przykładu - paczka sześciu premium scrolli będzie kosztowała 53.70 € i da ci dodatkowego - gratisowego. Oznacza to, że nabywasz siedem premium scrolli w cenie sześciu.
Utrzymanie cen tak przystępnych, jak to tylko możliwe to jeden z naszych głównych problemów. W związku z tym oferujemy Ci także tańszy sposób zyskania płatnego konta. Przywrócimy możliwość zakupu czasu premium w trzech różnych jednostkach, które będą aktywowane automatycznie po dokonaniu płatności. Czas premium kupiony w ten sposób, nie może być przeniesiony do gry w postaci premium scrolli. Bezpośredni zakup czasu premium będzie kosztował 8.45 €. Jeśli kupisz więcej "czasu premium" tą metodą, również będziesz w stanie zaoszczędzić. Przykładowo, koszt 90 dni płatnego konta będzie wynosił 22.35 €, co da Ci 7.45 € za miesiąc.
W celu uzyskania większej ilości informacji na temat płatności, sprawdź nasz nowy cennik. Znajdziesz tam także ceny płatności za usługi dodatkowe. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was krótkie FAQ w dziale "auditorium".

Razem z nowym cennikiem, przygotowujemy dla Was nowy system płatności, który uprości korzystanie z naszych usług i uczyni ten proces bardziej wygodnym. Niestety niesie to ze sobą pewne zmiany techniczne, które uniemożliwiają nam kontynuowanie subskrypcji. Oznacza to, że wszystkie aktywne subskrypcje wygasną wraz z wdrożeniem nowych cen i systemu płatniczego. Planujemy przywrócić system subskrypcji w późniejszym okresie, ale będą one musiały być na nowo ustawione.

Nowa struktura cenowa i system płatności ukażą się w kwietniu 2014. Zapewniamy, że poinformujemy Was o dokładnej dacie wdrożenia systemu. Możecie oczywiście korzystać z naszych usług po bieżących cenach, póki nowa struktura nie wejdzie w użycie.

Szczerze dziękujemy za Wasze ciągłe wsparcie i mamy nadzieje, że zrozumiecie konieczność podjęcia takich decyzji.

Jesteśmy zaangażowani i chętni do rozwijania Tibii, aby i w następnych latach gra była dla Was przyjemnym doświadczeniem.

Dziękujemy za to, że z nami jesteście!

Ulrich "Durin" Schlott i Stephan "Steve" Vogler
Managing Directors of CipSoft
RE: Otwarty list do wszystkich Tibijczyków - Trathos - 24-03-2014

Tego można było się spodziewać że w końcu ceny pójdą w górę, fajnie by było gdyby można było kupować pacce za pomocą sms-a, wykupiłbym sobie na jakieś parę miechów, w końcu nie ja za to płace hehe Big grin


RE: Otwarty list do wszystkich Tibijczyków - Stiwi Łonder - 24-03-2014

Znowu na chleb nie będzie. :/


RE: Otwarty list do wszystkich Tibijczyków - Cadittfrio - 24-03-2014

Mnie to w sumie bez różnicy, nie wydaje ani złotówki na tą grę, może poza prądem i opłatą za internet Big grin, ceny scrolli w markecie wzrosną, ale to nie będzie dla mnie dużą przeszkodą Smile.


RE: Otwarty list do wszystkich Tibijczyków - Acotte - 24-03-2014

Kupować póki tanio. A w ogóle nie podnosili cen tłumacząc się światowym kryzysem ekonomicznym? O.o


RE: Otwarty list do wszystkich Tibijczyków - Pixiak - 24-03-2014

Cena PACC jest mi całkowicie obojętna, nigdy go nie kupowałem i najprawdopodobniej nigdy tego nie zrobię. No, ale jest to zrozumiałe, pokażcie mi inną grę, która przez tyle lat nie zwiększyła ceny za dodatkowe usługi.Gardor Wink


RE: Otwarty list do wszystkich Tibijczyków - Radiuss - 25-03-2014

ABAROS no trudno się mówi życie tibijskie wymaga poświęceń