Rookie.com.pl
Które miejsce na Rookgaardzie według ciebie ma największy "klimat"? - Wersja do druku

+- Rookie.com.pl (https://rookie.com.pl)
+-- Dział: Rookgaard (/Forum-Rookgaard)
+--- Dział: Tawerna (/Forum-Tawerna)
+--- Wątek: Które miejsce na Rookgaardzie według ciebie ma największy "klimat"? (/Thread-Kt%C3%B3re-miejsce-na-Rookgaardzie-wed%C5%82ug-ciebie-ma-najwi%C4%99kszy-klimat)

Które miejsce na Rookgaardzie według ciebie ma największy "klimat"? - Citize - 05-04-2014 23:35:06

Witam. Jestem ciekaw które miejsce najbardziej cenicie na Rookgaardzie i dlaczego. Moim ulubiony miejscem jest Copper shield quest. Mam do niego sentyment, ponieważ był moim pierwszym questem do którego się przygotowywałem Wink. Poza tym jest dość nietypowe jak na naszą wyspę. Natomiast jeśli chodzi o urok to dodany w którymś tam updatedzie "pomost" między wschodnią a zachodnią częścią wyspy przy skałce minotaura. Te kałuże wody na trawie pasują idealnie do screen z awansu Smile

RE: Które miejsce na Rookgaardzie według ciebie ma największy "klimat"? - Drosik - 06-04-2014 00:12:49

Moim ulubionym miejscem jest mh. Dlaczego? Otóż przez wiele lat nie zostało prawie w ogóle zmienione. Poza tym respi się tu boss Apprentice Sheng no i znajduje się tu zagadka Minotaura Maga. Big grin

RE: Które miejsce na Rookgaardzie według ciebie ma największy "klimat"? - Pixiak - 06-04-2014 06:55:10

Według mnie największy klimat miał kiedyś plac przed biblioteką, ponieważ spotykało się tam wiele osób w celu porozmawiania, pochwalenia się czymś, lub po prostu w celu sprzedaży.

Gardor Wink

RE: Które miejsce na Rookgaardzie według ciebie ma największy "klimat"? - Lady Ariadna - 06-04-2014 12:32:29

A ja zgadzam się z Nemim i uważam, że MH jest najbardziej klimatycznym miejscem. Spędziłem tam bardzo dużo czasu, wiele szczęśliwych chwil jak wypadł ML albo pojawił się sheng Wink no i dręczy mnie zagadka Mino Mage.

Poza tym Minotaur jest moim ulubionym potworem na Rookgaardzie.

RE: Które miejsce na Rookgaardzie według ciebie ma największy "klimat"? - mowicz - 06-04-2014 17:49:55

[Obrazek: xJxU0gT.jpg]
Rynek pełen ludzi.

RE: Które miejsce na Rookgaardzie według ciebie ma największy "klimat"? - Lee - 06-04-2014 20:29:06

Qaptan Igue Quest, to takie moje ulubione miejsce.