Battle Sheep (User) (5 threads, 89 posts) posted 13 years ago (111219h) Mój nick zerzniety od pewnego gracza z RL Tibi. Miał kiedyś 100+lvl na main za czasów Tibi 7.6 elite knight, teraz jego postac delete albo botował nie wiem, ale na róznego typach ots'ach itp uzywalem tego nicku bo mi sie spodobal :D i nawet charakterystyczny ubiór tego gościa zawsze na wyżyszych lvl stosuje :D Wyczaiłem, że wolny jest no i teraz robie Battle Sheep rookstayera ;d