You are currently browsing the fansite in: English.
Polish
English
Replies
21
Language
PL
Status
Open
Pinned
No

Wjebik

Wjebik (User) (3 threads, 53 posts) posted 12 years ago (102412h)
okey wrzucam teraz tam :)
Do you like the post?

Acotte

Acotte (User) (16 threads, 363 posts) posted 12 years ago (102409h)
a tamte zdjęcia co? Ja widzę tylko to powyżej.
Do you like the post?

Wjebik

Wjebik (User) (3 threads, 53 posts) posted 12 years ago (102408h)
oki już wszystko jest :)
Do you like the post?

Wjebik

Wjebik (User) (3 threads, 53 posts) posted 12 years ago (102406h)
Niedzielne skillowanie shielda:
Podczas trenowania moja czerwona czaszka kusi graczy więc nie omineło mnie starcie PvP.
Niestety nie wyszedł mi screen zaraz po zabiciu..
I jest.. 500 odkopań :)


Teraz zostały mi już "tylko" 2 acziki najbardziej żmudne.. ;(
Do you like the post?

Acotte

Acotte (User) (16 threads, 363 posts) posted 12 years ago (102404h)
Ja przepraszam, że się czepnę, ale pozostało mi zboczenie po byciu moderatorem. Dublować posty można po upływie 24h :'(
Do you like the post?

Wjebik

Wjebik (User) (3 threads, 53 posts) posted 12 years ago (102404h)
Okey ,nie wiedziałem. Nie mogę usunąć ;/
Do you like the post?

Acotte

Acotte (User) (16 threads, 363 posts) posted 12 years ago (102404h)
Ktoś kolorowy połączy oba posty ;x
Do you like the post?
Showing 16 to 22 of 22 results
In the last 15 minutes, 0 unique users visited the fansite, including 0 logged in.