ModeRook (User) (9 threads, 206 posts) posted 13 years ago (113229h) Witam
Z tego powodu ze nie posiadam pacc chcialbym sie dowiedziec czy po "upie" zmieni sie cos na rookgaardzie ;) , najlepiej jakies screeny czy cos ;). O ile ktos ma wolna chwile :) , z gory dziekuje :)