







Bardzo słaby komentarz poniżający mnie, nie polecam tego użytkownika dając mu ocenę 1/10. A tak poważnie to nie narzekam na wszystko, tylko na to co wydaje mi się bezużyteczne. :PAdvantage wrote: Świetny poradnik. Dzięki, że się udzielasz, dzisiaj to tylko są już same Quale i Stanisławy narzekające na wszystko i wymagające złotych gór a nie produkujące wartościowych materiałów. Wielkie 10.





