


Daj linka do tego kalkulatora co użyłeś (chyba, że jakiś % po prostu)stary_rookier wrote: dalo
bez blessow stracilbys wiecej expa, wedlug tibia.wikia - 151k


co?FFF wrote: przynajmniej masz więcej hp :trollface:
https://tibia.wikia.com/wiki/DeathLady Ariadna wrote:
Daj linka do tego kalkulatora co użyłeś (chyba, że jakiś % po prostu)