We're sorry but Rookie.com.pl doesn't work properly without JavaScript enabled. Please enable it to continue.
Blog
Library
Forums
Users
Rookstat
Calculators
Images
Fansite Item
Account
You are currently browsing the fansite in:
English
.
…
...
Replies
4
Language
PL
Status
Open
Pinned
No
Pixiak
(User)
(
51
threads,
522
posts) posted 10 years ago (83581h)
Ma ktoś? W co gracie? Chętni na wspólne pykanie? Ja chętnie pogram w GTA V oraz w FIFA 17.
~Chętni niech zostawią gametagi, odezwę się ;)
Gardor ;)
Do you like the post?
0
Stiwi Łonder
(User)
(
44
threads,
708
posts) posted 10 years ago (83577h)
Nie mam, bo Playstation 4 jest lepsze. Jego też w sumie nie mam, ale jest lepsze.
Do you like the post?
0
FFF
(User)
(
34
threads,
1993
posts) posted 10 years ago (83566h)
ja mam playstation, też jedynke, założe hosta i dołączysz do mnie
Do you like the post?
0
PrincessWoona
(User)
(
22
threads,
490
posts) posted 9 years ago (83054h)
Mam gemboja kolora i advantage +sp. Pójdzie mi na tym ta fifka?
Do you like the post?
0
Advantage
(User)
(
14
threads,
345
posts) posted 9 years ago (83053h)
Kto normalny kupuje xbox'a XD? Ja ostatnio pierdyknąłem se PS4 ale grałem 2 razy bo nie mam czasu.
Do you like the post?
0
Showing
1
to
5
of
5
results
In the last 15 minutes,
0
unique users visited the fansite, including
0
logged in.