You are currently browsing the fansite in: English.
Polish
English
Replies
4
Language
PL
Status
Open
Pinned
No

Pixiak

Pixiak (User) (51 threads, 522 posts) posted 10 years ago (83581h)
Ma ktoś? W co gracie? Chętni na wspólne pykanie? Ja chętnie pogram w GTA V oraz w FIFA 17.

~Chętni niech zostawią gametagi, odezwę się ;)





Gardor ;)
Do you like the post?

Stiwi Łonder

Stiwi Łonder (User) (44 threads, 708 posts) posted 10 years ago (83577h)
Nie mam, bo Playstation 4 jest lepsze. Jego też w sumie nie mam, ale jest lepsze.
Do you like the post?

FFF

FFF (User) (34 threads, 1993 posts) posted 10 years ago (83566h)
ja mam playstation, też jedynke, założe hosta i dołączysz do mnie
Do you like the post?

PrincessWoona

PrincessWoona (User) (22 threads, 490 posts) posted 9 years ago (83054h)
Mam gemboja kolora i advantage +sp. Pójdzie mi na tym ta fifka?
Do you like the post?

Advantage

Advantage (User) (14 threads, 345 posts) posted 9 years ago (83053h)
Kto normalny kupuje xbox'a XD? Ja ostatnio pierdyknąłem se PS4 ale grałem 2 razy bo nie mam czasu.
Do you like the post?
Showing 1 to 5 of 5 results
In the last 15 minutes, 0 unique users visited the fansite, including 0 logged in.