You are currently browsing the fansite in: English.
Replies
543
Language
PL
Status
Open
Pinned
No
Lee(User) (38 threads, 963 posts) posted 13 years ago (114070h)
Pierwszy raz trafiłem komplet.
to już coś koło 26 Shenga i dopiero teraz się udało :D
Do you like the post?
Aurox(User) (15 threads, 766 posts) posted 13 years ago (114070h)
Nooooo, gratuluję. Najpierw zdawało mi się, że już miałeś komplet, ale dopiero potem uświadomiłem sobie, że dostałeś nożyk od Lobisa. Nic tylko życzyć kolejnego!
Do you like the post?
Ven(User) (8 threads, 295 posts) posted 13 years ago (114069h)
W końcu cierpliwość popłaca ;) Gratuluje i wgl dużo tych szenguw ubiłeś xD
Do you like the post?
Freszol(User) (40 threads, 761 posts) posted 13 years ago (114069h)
gratuluję knifa ;)
szkoda że ja nigdy nie trafiam na shenga, z resztą i tak prawie nie sprawdzam :P
Do you like the post?
ModeRook(User) (9 threads, 206 posts) posted 13 years ago (114051h)
Fist Fighter ciag dalszy :D
Jeszcze jeden awansik i chyba przystopuje, i wreszcie bedzie TRYDZIECHA! :d
Do you like the post?
Lee(User) (38 threads, 963 posts) posted 13 years ago (114050h)
No, chyba do 30 zdążysz co nie?
Do you like the post?
ModeRook(User) (9 threads, 206 posts) posted 13 years ago (114049h)
Powinienem :D , ale teraz to zajmie baaaaaaaaaaaaardzo dluuuuuuuuuuuugo ;D
I tak przy okazji ;)
Tutaj kolejny awans :)
Dziekówka dla Insahorisa za przybycie !
Do you like the post?
Freszol(User) (40 threads, 761 posts) posted 13 years ago (114029h)
no spoko spoko ;p
zawsze wpadne jak mnie ktos poprosi ;p
Do you like the post?
Kosmos(User) (4 threads, 253 posts) posted 13 years ago (114025h)
Gratulacje awansów i shengów ;)
Ty kacea zaraz mnie dogonisz ;)
Ja niestety ostatnio nie mam czasu na grę, dlatego stoję w miejscu, ale niedługo wszystkie sprawy zamknę i przegonię nawet lorda ;)
Gratulacje i powodzenia
Do you like the post?
ModeRook(User) (9 threads, 206 posts) posted 13 years ago (114005h)
Z nudow zrobilem 2 Aczki :) , z czasem beda nowe :)
Do you like the post?
Freszol(User) (40 threads, 761 posts) posted 13 years ago (114001h)
Gratulacje :)
Fajny ten program :D Chyba się w niego zaopatrzę
Do you like the post?
Kosmos(User) (4 threads, 253 posts) posted 13 years ago (113951h)
Pamiętacie ostatnie lagi, oraz ciągłe wyłączanie serwerów? Oto skutki:
A oto mój mount oraz achievement:
Mały meczyk:
Do you like the post?
Lee(User) (38 threads, 963 posts) posted 13 years ago (113949h)
No szkoda że nie zdążyłeś z Macabrasem zdjęcia zrobić.
Dziś nie powiem było bardzo sympatycznie, aż łezka w oku się zakręciła gdy grupowo się bawiliśmy i trapowaliśmy.
Dziękuje wszystkim.
Do you like the post?
Freszol(User) (40 threads, 761 posts) posted 13 years ago (113949h)
Gratulacje mounta :)
Fajny event(?)
Pozdrawiam :)
Do you like the post?
Aurox(User) (15 threads, 766 posts) posted 13 years ago (113931h)
Bardzo ładne zdjęcia, gratuluję oczywiście mounta(kupiłeś na 6 miechów, czy 12)?