You are currently browsing the fansite in: English.
Polish
English
Replies
29
Language
PL
Status
Open
Pinned
No

Zefirek97

Zefirek97 (User) (7 threads, 49 posts) posted 2 years ago (14032h)
9/10 fajniejsza od czesci facc ale moze to nostalgia

Tarantula na rooku (stara)?
Do you like the post?

Pixiak

Pixiak (User) (51 threads, 522 posts) posted 2 years ago (13875h)
Prawie w ogóle jej nie pamiętam, więc neutralnie 5/10

Doublet Quest
Do you like the post?

Louis

Louis (User) (0 threads, 8 posts) posted 2 years ago (13848h)
10/10 Elegancki, zaawansowany mechanicznie quest, uwielbiam.

To ja daje do oceny:
Wyganianie lamusów z Twojego expa
Do you like the post?

Tynusiiaa

Tynusiiaa (User) (9 threads, 71 posts) posted 2 years ago (13818h)
haha, rykłam :D daje 9/10 bo nigdy nie robiłam tego sama, miałam od tego ludzi XD


to ja daje do oceny: sytuacja z Bobkami vs Dejairem :D
Do you like the post?

faulklls

faulklls (User) aka Faulk Rookstayer (23 threads, 454 posts) posted 2 years ago (13582h)
8/10, chwyć popcorn... najlepsi w Tibii zawsze rywalizują :D

Cachero
Do you like the post?

Alucarr

Alucarr (User) (25 threads, 515 posts) posted 2 years ago (13219h)
4/10 bo nie imponuje mi non-pvp gracz z meksyku

żarty błazna Npc Bozo

Do you like the post?

Pixiak

Pixiak (User) (51 threads, 522 posts) posted a year ago (13126h)
10/10 Najlepszy humor

Stary chain armor (ten wyglądający jak błękitny t-shirt)
Do you like the post?

Scientist

Scientist (Admin) (81 threads, 906 posts) posted a year ago (13125h)
10/10. Fajniejszy niż teraźniejszy.

Stary Studded Helmet?
Do you like the post?

Alucarr

Alucarr (User) (25 threads, 515 posts) posted a year ago (13116h)
5/10 bo niczym się nie wyróżnia ten itemek- to juz wole ten stary chain armor

latanie na Rooku w boots of haste?
Do you like the post?

Zefirek97

Zefirek97 (User) (7 threads, 49 posts) posted a year ago (13076h)
0/10 bo to bezprawie olaboga

A jak oceniacie byczka na skałce?
Do you like the post?

Alucarr

Alucarr (User) (25 threads, 515 posts) posted a year ago (12959h)
9/10
respi się zawsze odwrócony ku północy, nietypowe zachowanie
ciekawa część 'lore'
aczkolwiek traci punkt za to że dałem loga na skałce, i podczas resetu floora zniknęły mi wszystkie skrzynki

Rottie the Rotworm
Do you like the post?

Zefirek97

Zefirek97 (User) (7 threads, 49 posts) posted a year ago (12668h)
7/10 w sumie fajny bosik lepszy rotworm fajne eq wypada i jako jedyny na rooku respi sie w dwoch miejscach

jak oceniacie kurczoki na obszarze premium? :-)
Do you like the post?

Tynusiiaa

Tynusiiaa (User) (9 threads, 71 posts) posted a year ago (12263h)
8/10 ze wzgledu na to ze mega szybko sie zbiera te piórka, a z drugiej strony jest to znów z lekka za łatwe dzisiaj, mam wrazenie ze kiedys wolniej spadały..


wprowadzenie kryptowaluty tibijskiej
Do you like the post?

Tynusiiaa

Tynusiiaa (User) (9 threads, 71 posts) posted a year ago (12263h)
This post has been deleted by a moderator or administrator.
Do you like the post?

Scientist

Scientist (Admin) (81 threads, 906 posts) posted a year ago (12262h)
6/10 - To chyba najbardziej neutralna i obojętna ocena. Nie jest to dla mnie nic ciekawego, ale też rozumiem, że firma chce iść z duchem czasu.

Gold Converter?
Do you like the post?
Showing 16 to 30 of 30 results
In the last 15 minutes, 0 unique users visited the fansite, including 0 logged in.