You are currently browsing the fansite in: English.
Polish
English
Replies
40
Language
PL
Status
Open
Pinned
No

Pixiak

Pixiak (User) (51 threads, 522 posts) posted 12 years ago (108443h)
W takim razie ładnie leci :D Ja nic nie zbieram, nie potrzebuję.




Gardor ;)
Do you like the post?

Bonok

Bonok (User) (0 threads, 300 posts) posted 12 years ago (108431h)
Lol a macie jakies jego skriny ? I skad on jest ?? BR ? XD
Do you like the post?

Kosmos

Kosmos (User) (4 threads, 253 posts) posted 12 years ago (108430h)
Bonok wrote: Lol a macie jakies jego skriny ? I skad on jest ?? BR ? XD
Ktoś zrobił o nim temat na rookie i wstawił jego kolekcje, ale niestety nie mogę znaleźć. W internecie znalazłem tylko 1 filmik z jakąś częścią kolekcji.
Do you like the post?

Makeveli

Makeveli (User) (2 threads, 32 posts) posted 12 years ago (108430h)
Jest filmik na yt chyba robiony przez typka z naszego forum
I z tego co pamiętam to on chyba BR a za Ruby placil Scrollami
Do you like the post?

Aurox

Aurox (User) (15 threads, 766 posts) posted 12 years ago (108429h)
Chyba Adiq miał z nim filmik, popytajcie go to wstawi.
Do you like the post?

AdiQ

AdiQ (User) (19 threads, 250 posts) posted 12 years ago (108428h)
Kosmos wrote:
Bonok wrote: Lol a macie jakies jego skriny ? I skad on jest ?? BR ? XD
Ktoś zrobił o nim temat na rookie i wstawił jego kolekcje, ale niestety nie mogę znaleźć. W internecie znalazłem tylko 1 filmik z jakąś częścią kolekcji.
To moj film. Wrzuce na yt pozostale
@ potem zrobie o nim temat ok 15
Do you like the post?

Patos

Patos (User) (0 threads, 14 posts) posted 12 years ago (108371h)
AdiQ wrote:
Freszol wrote:
AdiQ wrote: To jaki jest rekord aczikow na rooku (nie 24) tylko z tymi zmainowanymi.
Powiedz mi jakie to ma znaczenie?

Tera max jest 24 i tyle. Póki co Mastema nie zrobił jeszcze pływania więc mamy dwóch top1 (Mastema i Joanagirl).
Bo chętnie bym ogarnął więcej niż 24.
https://www.tibia.com/community/?subtopic=character&name=Schizo+Bror
Do you like the post?

AdiQ

AdiQ (User) (19 threads, 250 posts) posted 12 years ago (108362h)
Bo on to na mainie zrobil i sie zrookowal a na samym rooku max to 24
Do you like the post?

Patos

Patos (User) (0 threads, 14 posts) posted 12 years ago (108355h)
Widzę, bo umiem czytać ze zrozumieniem, ale Ty chyba nie ogarniasz własnego pytania.
Do you like the post?

Lee

Lee (User) (38 threads, 963 posts) posted 12 years ago (103385h)
Kyron wrote: Crisne - najszybsza setka na Rookgaardzie (normalny serwer i exp)
Aron - największa liczba strapowanych botterów
Aron - największy pod względem poziomu doświadczenia strapowany level (Szwe Guard (?) - 121)
Cezet - najgorsze waypointy w historii Wyspy Nowicjuszy
Lee & Mokry największy pod względem poziomu doświadczenia strapowany level (Szwe Guard - 138 lvl)
Do you like the post?

Sir Konina

Sir Konina (User) (9 threads, 89 posts) posted 12 years ago (103380h)
ja posiadam 550 minotaur leather :D
Do you like the post?
Showing 31 to 41 of 41 results
In the last 15 minutes, 0 unique users visited the fansite, including 0 logged in.