ModeRook (User) (9 threads, 206 posts) posted 13 years ago (111623h) @Adiq
Wydaje mi się, ze wbić lvl na samym Faccu na bocie to nie problem :), i nie myśl, że nie miałem z nią do czynienia albo oskarżam jego w ciemno :) , grałem z nim dobre 3 lata i wiem na co go stać i jak wbijał swoje lvle ;), powiem tak : Nie jest miłym Rookerem, jeżeli wbijesz mu na expa będzie bocil + trapował Cie na swoich noobach typu Xinetta rats cash i wiele wiele wiele innych :)
Pozdrawiam :>