You are currently browsing the fansite in: English.
Polish
English
Replies
17
Language
PL
Status
Open
Pinned
No

Vryysas

Vryysas (User) (3 threads, 113 posts) posted 13 years ago (111821h)
Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że Rookguardian de'Bove. Nabrał wszystkich. :)
Do you like the post?

ModeRook

ModeRook (User) (9 threads, 206 posts) posted 13 years ago (111623h)
@Adiq
Wydaje mi się, ze wbić lvl na samym Faccu na bocie to nie problem :), i nie myśl, że nie miałem z nią do czynienia albo oskarżam jego w ciemno :) , grałem z nim dobre 3 lata i wiem na co go stać i jak wbijał swoje lvle ;), powiem tak : Nie jest miłym Rookerem, jeżeli wbijesz mu na expa będzie bocil + trapował Cie na swoich noobach typu Xinetta rats cash i wiele wiele wiele innych :)
Pozdrawiam :>
Do you like the post?

Lee

Lee (User) (38 threads, 963 posts) posted 12 years ago (109292h)
Chcialbym zaproponowac przypiecie tematu, by wszyscy mogli sie swobodnie wypowiadac besz szukania tematu w spamie tawerny
Do you like the post?
Showing 16 to 18 of 18 results
In the last 15 minutes, 0 unique users visited the fansite, including 0 logged in.